Карантин закінчиться. Збережи купон на майбутнє

Киев, Глубочицкая улица, 32А

Pocoupon4.555497 users reviews
1/4

Deal description

Підтримайте Покупон, придбайте сертифікат номіналом 100, 250, 500 або 1000 гривень. Після карантину номiнал сертифiкату буде збільшено на 25%, і ви зможете використати його на купiвлю будь-яких послуг на нашому сайті.

  • Код придбаного сертифікату на 100 грн є промокодом на 125 грн.
  • Код придбаного сертифікату на 250 грн є промокодом на 315 грн.
  • Код придбаного сертифікату на 500 грн є промокодом на 625 грн.
  • Код придбаного сертифікату на 1000 грн є промокодом на 1250 грн.

Service description

Карантин закінчиться. Збережи купон на майбутнє.

    Наше омріяне завтра не за горами і обов’язково настане. Кожен з нас зобов’язався виконувати припис карантину і піддав себе обмеженням. Задля того, щоб в майбутньому залишити прості, але такі бажані речі у житті: обіймати близьких, зустрічатися з друзями, стрибати з дітьми на батутах, їсти попкорн у кінотеатрі, замовляти улюблену страву в ресторані, вибирати той самий червоний з мільйона відтінків на манікюрі, ходити в спортзал, купувати гарний одяг, побачити Біг Бен після реконструкції...

    Протягом 10 років команда Покупон – а це 150 людей! – радувала вас ексклюзивними класними знижками, щоб ви дозволяли собі більше. Ми ні на мить не зупиняємось, продовжуємо працювати онлайн, генерувати нові ідеї для ваших заощадливих і вигідних покупок, сприяти досягненню бажаного. 

Наша місія триватиме і надалі. Але для цього нам потрібна ваша підтримка.

    Тому пропонуємо підбадьоритися і зробити вклад у майбутнє ;). Придбайте сертифікат номіналом від 100 до 1000 грн зараз, який після карантину буде збільшено на 25%, і використовуйте його на будь-які послуги на нашому сайті. Наприклад, сертифікат вартістю 500 грн перетворюється на промокод на 625 грн. 

Ви зробите велику справу, якщо розкажете про акцію своїм друзям.

    Готуйтеся повернутися до звичного життя кращою версією себе. Більше спілкуйтеся з родиною, формуйте корисні звички, скеровуйте енергію на саморозвиток і навчання.

Обіймаємо без рук і шлемо 1,5-метрові поцілунки ;)

З вдячністю, ваш Покупон.

How to use a certificate?

You can use the coupon from 31.03.2020 to 01.11.2020

The price includes payment for information services provided by Покупон on the basis of the Public Offer.

Важливi умови

  • Код придбаного сертифікату є промокодом, дiє з 01.06 після закінчення офіційного карантину і до 01.11.2020 на покупку будь-яких послуг на сайті Pokupon.ua або в додатку Pokupon&SuperDeal, окрім категорії «Товари».
  • Після карантину номiнал сертифiкату буде збільшено на 25%, і ви зможете використати його на купiвлю будь-яких послуг на нашому сайті. 
  • Якщо цiна обраного пiсля карантину сертифiкату буде нижче або рiвна номiналу промокоду, то знадобиться сплатити сервiсний збiр - 5 грн.
  • Refunds for Information Services are carried out exclusively on the grounds provided for in Art. 10 of the Law of Ukraine 'On Protection of Consumer Rights'. To refund the cost of the Information Service, the User provides Покупон with the Seller's confirmation (in any form) that the Seller refused to transfer the Goods to the User on Special Conditions.
Contacts

Pokupon.ua is an online shopping service with discounts, promotional codes, cashback and consumer reviews collected from all resources. We have been market leaders in Ukraine since 2010, launching promotions with discounts up to 90% on the most popular services and goods together with the best partners. Our catalog contains more than 8,000 promotions, 3 million reviews and 60,000 cashback products, which are updated daily with new ones in the following areas: tourism, beauty, health, food, entertainment, sports, recreation and more.

You can do more with Poupon: choose a promotion or product, read reviews - get an advantage, saving time and money.

1 address in 1 city

Show list

Киев, Глубочицкая улица, 32А

Sorry, the schedule is not available.

In detail

Questions

To write feedback or question you need to log in or register

From100

Deal is completed

sale-20%
Saving₴250
Bought 624

44 Wait for a restart