К сожалению, акция закончилась

Подпишитесь на уведомления, что бы мы могли прислать вам новые предложения от "Покупон".

Так же вы можете посмотреть другие скидки и акции "Покупон"

Хотите получать новые предложения от "Покупон" на почту?

Оставьте совой email, что бы ничего не пропустить

Карантин закінчиться. Збережи купон на майбутнє

Киев, Глубочицкая улица, 32А

Покупон4.555497 отзывов пользователей
1/4

Описание акции

Підтримайте Покупон, придбайте сертифікат номіналом 100, 250, 500 або 1000 гривень. Після карантину номiнал сертифiкату буде збільшено на 25%, і ви зможете використати його на купiвлю будь-яких послуг на нашому сайті.

  • Код придбаного сертифікату на 100 грн є промокодом на 125 грн.
  • Код придбаного сертифікату на 250 грн є промокодом на 315 грн.
  • Код придбаного сертифікату на 500 грн є промокодом на 625 грн.
  • Код придбаного сертифікату на 1000 грн є промокодом на 1250 грн.

Описание услуги

Карантин закінчиться. Збережи купон на майбутнє.

    Наше омріяне завтра не за горами і обов’язково настане. Кожен з нас зобов’язався виконувати припис карантину і піддав себе обмеженням. Задля того, щоб в майбутньому залишити прості, але такі бажані речі у житті: обіймати близьких, зустрічатися з друзями, стрибати з дітьми на батутах, їсти попкорн у кінотеатрі, замовляти улюблену страву в ресторані, вибирати той самий червоний з мільйона відтінків на манікюрі, ходити в спортзал, купувати гарний одяг, побачити Біг Бен після реконструкції...

    Протягом 10 років команда Покупон – а це 150 людей! – радувала вас ексклюзивними класними знижками, щоб ви дозволяли собі більше. Ми ні на мить не зупиняємось, продовжуємо працювати онлайн, генерувати нові ідеї для ваших заощадливих і вигідних покупок, сприяти досягненню бажаного. 

Наша місія триватиме і надалі. Але для цього нам потрібна ваша підтримка.

    Тому пропонуємо підбадьоритися і зробити вклад у майбутнє ;). Придбайте сертифікат номіналом від 100 до 1000 грн зараз, який після карантину буде збільшено на 25%, і використовуйте його на будь-які послуги на нашому сайті. Наприклад, сертифікат вартістю 500 грн перетворюється на промокод на 625 грн. 

Ви зробите велику справу, якщо розкажете про акцію своїм друзям.

    Готуйтеся повернутися до звичного життя кращою версією себе. Більше спілкуйтеся з родиною, формуйте корисні звички, скеровуйте енергію на саморозвиток і навчання.

Обіймаємо без рук і шлемо 1,5-метрові поцілунки ;)

З вдячністю, ваш Покупон.

Как использовать сертификат?

Воспользоваться купоном вы можете с 31.03.2020 по 01.11.2020

В стоимость включена оплата за информационные услуги, предоставляемые Покупон на основании Публичной оферты.

Важливi умови

  • Код придбаного сертифікату є промокодом, дiє з 01.06 після закінчення офіційного карантину і до 01.11.2020 на покупку будь-яких послуг на сайті Pokupon.ua або в додатку Pokupon&SuperDeal, окрім категорії «Товари».
  • Після карантину номiнал сертифiкату буде збільшено на 25%, і ви зможете використати його на купiвлю будь-яких послуг на нашому сайті. 
  • Якщо цiна обраного пiсля карантину сертифiкату буде нижче або рiвна номiналу промокоду, то знадобиться сплатити сервiсний збiр - 5 грн.
  • Возврат оплаты за Информационные услуги осуществляется исключительно на основаниях, предусмотренных в ст. 10 Закона Украины "О защите прав потребителей". Для возврата стоимости Информационной услуги Пользователь предоставляет компании Покупон подтверждение Продавца (в любой форме) о том, что Продавец отказал Пользователю в передаче ему Товара на Специальных условиях.
Контакты

Pokupon.ua – сервис онлайн-покупок со скидками, промокодами, кэшбэком и потребительскими отзывами, собранными со всех ресурсов. Мы являемся лидерами рынка в Украине с 2010 года, запуская совместно с лучшими партнерами акции со скидками до 90% на самые популярные услуги и товары. В нашем каталоге более 8000 акций, 3 млн отзывов и 60 000 товаров с кэшбеком, которые ежедневно дополняются новыми в направлениях: туризм, красота, здоровье, еда, развлечения, спорт, отдых и прочее.

Ты можешь больше с Покупон: выбирай акцию или товар, читай отзывы – получай преимущество, экономя время и деньги.

1 адрес в 1 городе

Показать списком

Киев, Глубочицкая улица, 32А

Извините, график работы не доступен

Детально

Вопросы

Чтобы оставлять отзывы к акции Вам необходимо авторизоваться или зарегестрироваться

от100 грн

Акция завершена

скидка-20%
Экономия250 грн
Купили 624

44 Ждут перезапуска