Бані Київ | Сауни Київ
- з 15.01.2025 по 31.03.2025
До 8 годин лазні з більярдом і мангалом у Вишеньки
Вишеньки (Київська область), Жертв Революції вулиця, 47 - Героїв Дніпра
- з 03.10.2023 по 30.04.2025
15 3 години відпочинку у лазні в комплексі «Причал»
Київ, Затока Верблюд - з 12.09.2024 по 28.02.2025
3 SPA-дівич або парубоцький вечір в Райський дворик
Погреби (Київська область), Погребський Шлях, 26 - з 10.09.2024 по 28.02.2025
8 До 4 годин у слов'янській лазні «Райський дворик»
Погреби (Київська область), Погребський Шлях, 26 - Поштова площа
- з 18.06.2024 по 31.03.2025
8 SPA-програма з сауною та масажем у «Body health»
Київ, Ігорівська вулиця, 5 - з 06.12.2023 по 28.02.2025
11 До 4 годин у слов'янській лазні «Райський дворик»
Погреби (Київська область), Погребський Шлях, 26
♨️Бані Київ – відпочинок з користю для здоров'я
Лазні Київ та сауни – чудовий спосіб розслабитися та оздоровитися. Обидва формати відпочинку в парилці спрямовані на релакс, але з деякими відмінностями за температурою та вологістю повітря. Сауни Київ часто обладнані не тільки парними, а ще й купелями, контрастними басейнами, відро-водоспадами, чанами, джакузі. У лазнях пропонують послуги масажу та процедури для догляду за тілом. З розваг часто зустрічаються лазні Києва з більярдом та з караоке.
Крім хорошого проведення часу, відвідування парних корисне для здоров'я. Суть сауни Києва полягає в очищенні організму через посилене потовиділення, що сприяє виведенню токсинів, покращенню кровообігу та зняттю стресу. Але високі температури можуть бути шкідливими при деяких захворюваннях. Тому перед відвідуванням важливо ознайомитись із протипоказаннями.
Загалом банний комплекс Київ – це можливість отримати максимум задоволення та провести час цікаво і з користю. Шукайте знижки до 70% на Покупон і приходьте розслаблятися за доступною ціною.
🤔Сауни Київ – які бувають види бань
Сауни Києва бувають різних форматів: громадські та приватні, чоловічі та жіночі, спільні, але з окремими днями для кожної статі. Крім того, вони відрізняються за типом, у кожного з яких є свої особливості та унікальні набори процедур для релаксу та оздоровлення.
Хамам Київ (Турецькі бані)
Хамами – східна парна з м'яким теплом та високою вологістю, де температура не перевищує 40-50°C. Ключова особливість – волога пара, яка сприяє відкриттю пор та очищенню шкіри. У хаммамі часто проводяться пілінги, скрабування, мильний масаж та обгортання. Завдяки помірним температурам, Турецькі бані відмінно підходять для тривалого відпочинку, з акцентом на очищення та догляд за тілом.
Римські лазні
Римські лазні у Києві (римські терми) – класичний формат банного відпочинку із чергуванням температурних зон. У термах є тепідаріум (тепла кімната), кальдарій (гаряча зона) та фригідарій (холодна кімната). Таке зонування сприяє поступовому прогріванню тіла, а чергування гарячого та холодного впливу відмінно покращує кровообіг.
Крім того, такі банні комплекси можуть бути обладнані басейном та пропонувати послуги масажу й інші процедури для ще більшого розслаблення.
Баня на дровах Київ
Бані Києва на дровах – традиційні парні з природним жаром завдяки дров'яній печі. Температура в такій лазні може досягати 80-100°C, але пар відчувається м'яко через натуральне нагрівання.
У дров'яних парних для масажу та розслаблення м'язів використовуються віники з дуба, берези та евкаліпта. Після пропарювання, як правило, слідують контрастні процедури – занурення в холодний басейн, бочку або обливання з відра. У зимову пору року – стрибки у сніг чи ополонку.
Найчастіше такі лазні розташовані у відокремлених місцях на природі: біля лісу, річки чи озера – це чудова можливість побути ближче до природи, посмажити ароматний шашлик, а за допомогою пропарювання ще й зміцнити імунітет.
Сауна з басейном Київ
Сауни в Києві з басейном – парні комплекси, де для контрастних процедур передбачені джерела води. Це можуть бути як звичайні басейни, так і сауна з джакузі або невеличкою бочкою у приміщенні, як альтернатива – лунки з холодною водою на вулиці.
Різка зміна температур позитивно впливає на імунну систему і добре загартовує організм.
Інфрачервоні сауни
Інфрачервоні сауни працюють за принципом інфрачервоного випромінювання, яке глибоко прогріває тіло, але при цьому не нагріває повітря парної (температура зазвичай 40-60°C). Цей тип саун особливо популярний у спортивних клубах, оскільки допомагає розслабити м'язи після тренувань та прискорити відновлення. А якщо хочете записатися у тренажерні зали Київ недорого – шукайте знижки до 70% на pokupon.ua.
Лазні громадські
Громадські лазні – банний комплекс загального формату, де відпочивати прийдеться разом з іншими відвідувачами. Такі лазні найчастіше пропонують базові послуги: парні, душові, купелі. У деяких надаються масажі та пілінги.
Основна перевага лазень загального користування – доступність. Вони відмінно підходять для регулярного відвідування завдяки невисокій вартості, що робить їх популярними серед городян.
Лазня бочка
Кедрова бочка – не зовсім лазня в традиційному розумінні, але один із найпоширеніших типів саун, який найчастіше використовують у спа-салонах. У такій лазні людина занурюється в сидячу діжку тільки тілом, голова залишається зовні, що робить процедуру комфортною навіть для тих, хто погано переносить жар традиційних парних.
Фітобочки часто входять у SPA-програми Київ, тому що відмінно сприяють розслабленню тіла та відкриттю сальних залоз, тим самим допомагаючи підготуватися до подальших доглядових процедур.
Офуро
Японська лазня офуро – глибока дерев'яна купіль, зазвичай, з кедра або кипарису з гарячою водою (40-45°C). Особливість цієї лазні, навіть скоріше чану по типу тих, що поширені у Карпатах, полягає у тому, що вона призначена більше для релаксації, а не для оздоровлення, як більшість інших. Занурюючись в офуро по шию, тіло позбавляється втоми та стресу, а шкіра, після процедури, стає м'якою та зволоженою. Загалом традиційна японська лазня – відмінний спосіб просто відпочити і набратися сил після трудових буднів.
💰Сауна Київ ціни: скільки коштує попаритися
Вартість відвідування бані сауни Київ залежить від типу парної, тривалості перебування та додаткових послуг, наприклад масажу, пілінгу тощо.
В середньому, візит у банний комплекс Київ для компанії до 10 осіб коштуватиме:
-
Слов'янська – 500-600 грн/година.
-
Хамам – 600-700 грн/година.
-
ІЧ-сауна – від 500 грн/година.
-
Римська лазня – від 600 грн/година.
-
Офуро – від 550 грн/година.
-
Громадська лазня – від 900 грн/безліміт на день.
Нагадуємо, бані Київ коштуватимуть дешевше, якщо бронювати на Покупон зі знижкою до 70%.
🤑Сауна Київ недорого – як забронювати зі знижкою Покупон
Щоб забронювати сауни Київ зі знижкою на Покупон, необхідно:
-
Вибрати банний комплекс Київ на сайті pokupon.ua та зателефонувати за номером, вказаним у контактах, для запису на потрібну дату та час. Під час запису обов'язково уточнюйте, що хочете купити сертифікат від Покупону.
-
Купити сертифікат, сплативши його онлайн на сайті або готівкою у платіжному терміналі чи касі банку.
-
Завантажити сертифікат на мобільний телефон.
-
Приїхати у лазню в обумовлену дату і пред'явити QR код сертифіката при вході.
⭐Кращі бані Київ за версією Покупон
У столиці та околицях багато лазень, де можна попаритися та чудово відпочити з користю. Найпопулярніші:
-
Куренівські лазні.
-
Петровські бані.
-
Іванівські лазні.
-
Сауна Камелія.
-
Наша лазня.
-
Дарницькі лазні.
-
Banya club.
-
Банний комплекс Сварожич під Києвом.
-
Баня Афродита.
❓ Часті питання
Що потрібно мати з собою в сауну?
Найчастіше, лазні видають необхідне приладдя для відпочинку. Однак, якщо ви хочете взяти свої речі, що є особливо актуальним при відвідуванні громадської сауни, вам знадобиться:
-
Рушник (великий і маленький).
-
Купальний костюм чи плавки.
-
Кілт для лазні.
-
Шльопанці.
-
Банна шапочка.
-
Засоби особистої гігієни (мило, шампунь, мочалка).
-
Халат.
-
Вода або трав'яний чай.
Що можна пити в сауні?
Найкраще до, під час та після відвідування парної пити легкі напої, які допомагають відновити водний баланс. Це може бути:
-
Чиста звичайна вода.
-
Трав'яний чай.
-
Мінеральна вода.
-
Компот із сухофруктів.
Вкрай не рекомендують вживати алкоголь і солодкі газовані напої, оскільки вони можуть викликати зневоднення та погіршувати самопочуття.
Як часто можна відвідувати баню?
Частота відвідування сауни залежить від стану здоров'я та індивідуальних особливостей організму. У середньому людям, які не мають протипоказань, рекомендується відвідувати лазню 1-2 рази на тиждень. Це оптимальна кількість для отримання користі без навантаження на організм.
Однак, кількість парних процедур може змінюватись також і від цілей:
-
Для профілактики та загального оздоровлення – 1 раз на тиждень.
-
Для спортивного відновлення або при активному способі життя – 2-3 рази на тиждень.
Як довго можна паритись у лазні?
Тривалість перебування у парній залежить від типу сауни та індивідуальної переносимості. Зазвичай роблять 2-3 заходи від 5 до 25 хвилин кожен з перервами на відпочинок. Початківцям бажано починати з мінімального часу, поступово його збільшуючи, щоб дати організму звикнути до нових умов температури та вологості.
Кому не рекомендують відвідувати баню?
Варто остерігатися сауни людям з такими хворобами та станами:
-
Серцево-судинні захворювання (гіпертонія, стенокардія, серцева недостатність після інфаркту).
-
Хронічна ниркова недостатність.
-
Онкологічні захворювання.
-
Гострі запальні процеси (бронхіт, запалення легень).
-
Епілепсія.
-
Вагітним жінкам на пізніх термінах.
-
Захворювання шкіри (екзема, псоріаз у гострій фазі, інфекційні дерматити).
-
Період менструації у жінок (допускається за нормального самопочуття).
У будь-якому випадку, людям із хронічними захворюваннями походи у лазню необхідно узгоджувати з лікарем. Іноді допускається періодичне відвідування, наприклад 1-2 рази на місяць, а за серйозних проблем зі здоров'ям воно зовсім заборонено.
А поки ви обираєте, куди піти відпочити, вас можуть зацікавити знижки у категоріях: