Про компанію Майдан
Питання
Щоб залишати відгуки на акцію вам потрібно авторизуватись чи зареєструватись
Ситна і смачна українська домашня кухня як і 10 років тому, дитина теж їла. Обслуговування чудове, музика не наполягає, рок балади і колишні хіти. Приємна атмосфера. Наша класика: Червоний борщ, котлета по київськи і салат Дністер - як завжди найсмачніші в Луцьку. ціни не дорогі. Рекомендую.
![img-20191027-183655-largejpg.jpg](https://cdn1.pokupon.ua/uploaded/comment_pictures/253029/data/preview120/img-20191027-183655-largejpg.jpg?1572266635)
![img-20191027-183159-largejpg.jpg](https://cdn1.pokupon.ua/uploaded/comment_pictures/253030/data/preview120/img-20191027-183159-largejpg.jpg?1572266636)
![img-20191027-183037-largejpg.jpg](https://cdn1.pokupon.ua/uploaded/comment_pictures/253031/data/preview120/img-20191027-183037-largejpg.jpg?1572266637)
![img-20191027-182946-largejpg.jpg](https://cdn1.pokupon.ua/uploaded/comment_pictures/253032/data/preview120/img-20191027-182946-largejpg.jpg?1572266638)