Акції 1
Про компанію Юність
Басейн «Юність» знаходиться в Печерському районі Києва. Він унікальний тим, що тут можна займатися плаванням під відкритим небом. Цей басейн має велику популярність серед населення різних вікових категорій. Плаванням охоче займаються як маленькі діти, так і люди похилого віку.
Серед послуг басейну: аквааеробіка, плавання, тренажерний зал, хатха-йога, масаж, сауна і дитячі групи з плавання. Є можливість індівідальних занять з тренером з плавання або з фітнесу. Окремо проводяться заняття для дітей 7-14 років, які не вміють плавати. Для відвідування басейну обов'язково мати при собі медичну довідку від терапевта, гумову шапочку, рушник і змінне взуття (шльопанці).
Питання
Щоб залишати відгуки на акцію вам потрібно авторизуватись чи зареєструватись
Басейн "Юність" - прямий тому доказ!
Від імені батьків, в сім'ях яких виховуються діти з ДЦП, хочу висловити подяку адміністрації за надану можливість відвідувати басейн "Юність".
в групу "Фенікс" ми зібрали дітей. які не можуть ходити (є інвалідами на візку), або намагаються ходити з підтримкою дорослих. Але у воді відбувається ДИВО!
У наших дітей: - підвищуються компенсаторні можливості; - нормалізується функція зовнішнього дихання; - підвищується фізична працездатність. Діти, яким у повсякденному житті важко навіть ходити - у воді можуть робити вільні рухи. Завдяки заняттям в басейні діти з дитячим церебральним паралічем стають повноцінними членами суспільства. Для дітей страждаючих на важку форму ДЦП - відвідування басейну - це не просто лікувальні заняття - це філософія життя !! Басейн "Юність! - це дружній колектив, інноваційні проекти, щоденна робота на РЕЗУЛЬТАТ! Дякуємо за підтримку! Дякуємо за співпрацю!
Опис басейну «Юність»
Басейн «Юність» знаходиться в Печерському районі Києва. Він унікальний тим, що тут можна займатися плаванням під відкритим небом. Цей басейн має велику популярність серед населення різних вікових категорій. Плаванням охоче займаються як маленькі діти, так і люди похилого віку.
Відкритий басейн має 6 доріжок довжиною по 50 метрів. Кожен бажаючий може прийти поплавати в будь-яку погоду і навіть позасмагати біля басейну. Температура води +27 градусів. У період з осені до весни басейн накривається спеціальною мембраною для більш комфортного проведення часу. У комплексі ще є закритий басейн довжиною 25 метрів, який знаходиться всередині приміщення.
Серед послуг басейну: аквааеробіка, плавання, тренажерний зал, хатха-йога, масаж, сауна і дитячі групи з плавання. Є можливість індівідальних занять з тренером з плавання або з фітнесу. Окремо проводяться заняття для дітей 7-14 років, які не вміють плавати. Для відвідування басейну обов'язково мати при собі медичну довідку від терапевта, гумову шапочку, рушник і змінне взуття (шльопанці).
Тренерський склад басейну
Протягом всього часу роботи басейн «Юність» приділяє багато уваги спорту. Тренери гарантують бездоганну навчання всіх своїх учнів. Завдяки цьому вдалося підготувати майстрів спорту і чемпіонів України і всього світу з плавання. Тут займаються як любителі, так і професійні спортсмени. Співробітники «Юності» підтримують високий рівень репутації басейну, яка зароблялася протягом багатьох років. З усіма відвідувачами працюють професійні тренери - Миколаїв Олексій АНАТОЛЬЄВА, Золотаревский Тарас Миколайович, Чеботарьов Вадим Валентинович, Нікітіна Інна Олексіївна і інші.
Розклад занять
Режим роботи відкритого басейну - кожен день з 6 до 22 годин. З понеділка по п'ятницю в період з 15 до 19 годин тут проводяться санітарні роботи, тому комплекс тимчасово закривається на обслуговування.
Тренажерний зал працює з 8:00 до 21:00. Можна також відвідати сауну. Вона працює щодня з 10:00 до 22:00 за попереднім записом. Наявність вільних місць необхідно уточнювати у адміністратора басейну.