Про компанію Goldi Льонокомбінат
Питання
Щоб залишати відгуки на акцію вам потрібно авторизуватись чи зареєструватись
Саша
15.08.25 Адреса: Київ, Архітектора Вербицького вулиця, 1 - найближча станція метро Харківська
Не очікував шо буду хвалити роботу, але тут не можу не написати. Стабільна зарплата, прозора комунікація, немає дурних задач просто шоб зайняти. Якщо щось не так, то можна сказати прямо, і тебе почують -це рідкість!
Nata
12.08.25 Адреса: Київ, Оболонський проспект, 1Б - найближча станція метро Мінська
Вперше за довгий час я відчуваю шо можу розвиватись, а не просто сидіти від старту зміни й до кінця. Завдань багато, але вони цікаві, плюс тут нормально ставляться до ідей: запропонував шось своє, а не відмахнулись, а реально послухали! Дуже цінно!
Анна
30.07.25 Сорочка після десятка стірок така ж біла, як була. Ніде не посипалась, нічого не скосилось!! Я просто в шоці шок :)
Tamara
24.06.25 Адреса: Черкаси, Тараса Шевченка бульвар, 208/1
Шукала легке літнє плаття, і знайшла в Голді просто красу! Колір ніжно-рожевий, тканина щільна, але дихає й не просвічується. Дуже зручне в носінні — одягла й пішла, не потрібно нічого підбирати. Супер!
Альбіна
24.05.25 Адреса: Черкаси, Тараса Шевченка бульвар, 208/1
Зайшла в Голді просто подивитися, але не змогла піти з порожніми руками. Взяла собі дві базові футболки й спідницю. Мені подобається, що речі універсальні — можна легко поєднувати з тим, що вже є вдома. Речі не скочуються і не витягуються після прання. Буду ще купувати!