Logo
Кривий Ріг
Акції

Допомога

Є питання – запитайте в нас!+38 (044) 334-71-53Написати

Покупон – це маркетплейс послуг зі знижками №1 в Україні.

Вже понад 10 років (з 2010 року) ми щодня продовжуємо радувати своїх покупців новими знижками до 90% на послуги в категоріях їжі, краси, здоров'я, навчання, розваг, туризму, домашнього сервісу і затишку, хобі та багато чого іншого.

Ми спільно з партнерами розробляємо кожну акцію і домовляємося про вигідні умови для наших користувачів, гарантуючи партнеру масштабну рекламну кампанію і нових клієнтів. Натомість партнер надає нам максимально великі знижки для наших клієнтів.

На Покупон є два види акційних пропозицій:

  • Купон – цифровий документ, який дає право отримати послугу зі знижкою на певних умовах. Можливі два варіанти. Перший – ви оплачуєте послугу на місці партнеру акції із зазначеною в умовах знижкою. Наприклад, купуючи купон за 25 грн, ви отримуєте 40% знижки на меню кухні та бару в ресторані для двох і оплачуєте чек на місці з урахуванням цієї знижки. Другий – ви оплачуєте основну частину суми покупки на місці з урахуванням знижки. Наприклад, з купоном за 99 грн на двогодинний екстремальний Пітбайк-тур для одного на місці необхідно доплатити 1400 грн, загалом ви отримуєте послугу за 1499 грн замість 2000 грн.
  • Сертифікат. Повна оплата за акційну послугу здійснюється на сайті Покупон. Наприклад, ви оплачуєте на сайті послугу манікюру з покриттям гель-лаком в один тон вартістю 199 грн замість 400 грн і нічого більше не доплачуєте на місці, показавши сертифікат в електронному вигляді.

Скористатися знижкою від Покупон – простіше простого:

  • Реєстрація. Вкажіть у відповідних полях свій email і місто, в якому збираєтеся користуватися знижками.
  • Здійсніть купівлю. Після авторизації на сайті виберіть бажану акцію, натисніть «купити» і оплатіть будь-яким зручним для вас способом з доступного переліку. Після зарахування оплати купон або сертифікат відобразиться в розділі «Мої знижки» на сайті Покупон і в додатку, а також прийде на ваш email, вказаний при реєстрації.
  • Покажіть партнеру знижку в електронному вигляді зі свого смартфона.
  • Отримуйте задоволення від послуги або товару зі знижкою.

Купити знижку можна тільки поки акція активна.

Ви можете скористатися знижкою протягом терміну дії, який вказаний у вашому сертифікаті або купоні, що зберігається в особистому кабінеті та відправлений на ваш email після оплати.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними і надійними компаніями. Перед запуском кожної акції Покупон і партнер підписують договір, в якому прописані права та обов'язки сторін. Ми ретельно стежимо за тим, щоб партнери надавали якісний сервіс клієнтам Покупон, і здійснюємо це в кілька етапів: перевіряємо ліцензії партнера на надання послуг, відстежуємо відгуки про партнера, тестуємо якість послуг до, під час і після запуску акції за допомогою таємних покупців.

instance: pokupon-desktop-8549d5879d-xx9bf