На жаль, акція закінчилася

Підпишіться на повідомлення, щоб ми могли надсилати вам нові пропозиції від "Healthy Soul".

Також ви можете подивитися Інші знижки та акції "Healthy Soul"

Хочете отримувати нові пропозиції від "Healthy Soul" на пошту?

Залиште свій email, щоб нічого не пропустити.

До 3 онлайн-консультацій з професійного вигоряння від психолога Ірини Кіскіної

Вся Україна

Healthy Soul4.677 відгуків користувачів
1/1

Опис акції

З сертифікатом ви отримуєте 1, 2 або 3 онлайн-консультації з професійного вигоряння від психолога Ірини Кіскіної зі знижкою.

Опис послуги

У Японії існує такий термін, як Каросі – раптова смерть на робочому місці. Каросі схильні як молоді працівники, так і досвідчені, зрілі. Емоційне вигоряння, переробки, стреси, депресії, напружені стосунки з колегами, з начальством – все це може призвести до проблем зі здоров'ям, і якнайбільше до Каросі. Для того, щоб відновити баланс, гармонізувати емоційний, гормональний, фізичний стан і наповнитися ресурсом, психолог плавно і в неспішному темпі покращуватиме ваш стан за допомогою технік спрямованої візуалізації.

Методи роботи психолога:

 • Символдрама - це спосіб «сновидінь наяву», основу якого лежить теоретична основа психоаналізу. Образи на тему, задану психологом, допомагають розкрити конфлікти та протиріччя, які ховаються в індивідуальному несвідомому.
 • Арт-терапія - це напрям, у якому використовуються творчі техніки з метою роботи з несвідомими процесами та покращення психоемоційного стану.
 • Нейролінгвістичне програмування (НЛП) - це поелементне структурування та подальше моделювання будь-якого людського досвіду в різних сферах життєдіяльності з подальшим вбудовуванням виявлених стратегій для практичного використання. Іншими словами, за допомогою психолога ви зможете перепрограмувати свої установки, які заважають досягти бажаного в житті.

Як використовувати сертифікат?

Скористатися сертифікатом ви можете з 31.10.2021 по 31.03.2022

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надаються Покупон на підставі Публічної оферти.

ВАЖЛИВІ УМОВИ

 • Послуги надаються у звичайному режимі.
 • Один клієнт може особисто скористатися лише одним сертифікатом.
 • Перед покупкою сертифіката обов'язково уточніть можливість запису на бажану дату та час.

ДОДАТКОВІ УМОВИ

 • Знижки з сертифікатів не сумуються з іншими акційними пропозиціями.
 • Для отримання знижки необхідно надати сертифікат в електронному вигляді.
 • Останню цифру сертифіката (код активації) називайте лише при отриманні послуги. Після активації послуга вважається наданою і сертифікат поверненню не підлягає.
 • Послуга надається телефоном, WhatsApp або в офісі.
 • Психолог працює за методом символдраму (переживання сновидінь наяву), психоаналіз, арт-терапія та НЛП (нейролінгвістичне програмування).
 • Якщо ви записалися на процедуру, але не прийшли у вказаний час і не попередили про скасування візиту за 24 години, а також запізнилися, адміністрація залишає за собою право відмовити у наданні послуг зі знижкою, і сеанс вважається пройденим або скорочується на час запізнення.
 • Тривалість консультації – 50 хвилин.
Контакти
Healthy Soul 4.67

Центр психологічної допомоги

Телефони:+38 (096) 272-16-08 - Инна Чубатюк+38 (063) 976-21-88 - Ирина Коноваленко+38 (095) 817-29-03 - Ирина Кискина

Команда «Healthy Soul» – це група однодумців, об'єднаних методологією психодрами, які співпрацюють та доповнюють одна одну. Використання різних методів роботи дозволяють комфортно та ефективно знаходити рішення з різних питань та життєвих труднощів. Клієнт може вибрати, якого фахівця йому краще звернутися, хто з психологів знаходить найбільший відгук, з ким довірливіший і тісніший контакт, необхідний продуктивної терапії. Формат роботи - офлайн та онлайн.

1 адреса в 1 місті

Показати списком

Відгуки

Щоб залишати відгуки на акцію вам потрібно авторизуватись чи зареєструватись

Від350 грн

Акція закінчилась

знижка-70%
економії1 470 грн
купили 2

44 Чекають перезапуску