На жаль, акція закінчилася

Підпишіться на повідомлення, щоб ми могли надсилати вам нові пропозиції від "Дім Фенікса".

Також ви можете подивитися Інші знижки та акції "Дім Фенікса"

Хочете отримувати нові пропозиції від "Дім Фенікса" на пошту?

Залиште свій email, щоб нічого не пропустити.

Тарологічний портрет і консультація з енергокорекцією від таролога «Дім Фенікса»

Вся Україна

Дім Фенікса4.9522 вiдгукiв користувачів
1/2

Опис акції

З сертифікатом ви отримуєте консультацію з 1 важливого запитання, повну консультацію з енергокорекцією і тарологічний портрет на вибір від таролога «Дім Фенікса» зі знижкою.

Опис послуги

Таролог проводить онлайн-консультації для всіх, хто опинився в життєвому тупику і не знає, як знайти вихід зі сформованої ситуації. Сімейні конфлікти, проблеми особистого характеру, в любовній сфері, на роботі, стан самотності, тривоги, почуття безвиході, невпевненості, пригніченості, важкого вибору, психосоматичні захворювання, ситуації, коли не хочеться жити, наявність негативу...

Якщо ви готові до змін, таролог стане надійним провідником у світ вашої підсвідомості і доможе почути себе, свої справжні цілі і бажання, знайти відповіді на наявні запитання.

Не відкладайте СЕБЕ НА ПОТІМ!
1. 1 Важливе запитання (15-20 хвилин) - розглядаємо одне важливе запитання, яке вас турбує, шукаємо шляхи і варіанти вирішення. Прошу описувати ситуацію максимально правдиво і конкретно, від правильно поставленого запитання залежить отримана вами відповідь.

2. Повна консультація з енергокорекцією (1 година) - розглядаємо ваше минуле-теперішнє-майбутнє, ситуації, події, люди, які на вас вплинули і впливають, ситуації, в яких ви зараз перебуваєте, що і хто на це впливає і як це змінити, варіанти і перспективи найближчого майбутнього (до 6 місяців). Під час консультації працює свічка, яку я роблю спеціально під вас, під вашу дату народження, вона налаштована на очищення вас від негативних впливів будь-якого характеру і інформаційного перевантаження, запускає у вас нові енергії.

3. Тарологічний портрет - психологічний тарологічний портрет складаю за вашою датою народження, за допомогою арканів Таро. З ним ви зрозумієте, в яких енергіях живете в протягом свого життя, як вони змінюються, з якими талантами і здібностями народилися, у чому ваше призначення, як ви себе бачите, як вас бачать близькі, ваша місія, життєві завдання, ваш кармічний портрет (ким були, чим займалися, які завдання з минулих втілень, як це реалізувати в цьому житті) у чому ваші блоки і комплекси, які можна і потрібно пропрацювати для того, щоб зробити своє життя щасливим і багатої.

Якщо розклади Таро змінюються в залежності від ситуацій, вчинків, ваших особистісних змін, то тарологічний портрет складається на все життя, він постійний і незмінний.

4. Загальний прогноз на 2022 рік - як вплинув на вас попередній рік, чому навчив, який досвід набули, що взяти з собою, що подякувати та відпустити, глобальне завдання наступного року, яким буде наступний рік для вас, якою мірою ви зможете реалізувати свої плани, що допомагатиме, що заважатиме, порада на рік.

5. Помісячний прогноз на 2022 рік – глобальне завдання наступного року, що принесе щомісяця року, чого очікувати, завдання на кожен місяць, можливість місяця, складність місяця, особисте життя, фінанси, робота, порада на рік.

Що входить у вартість сертифікату?

ДОДАТКОВИЙ БОНУС

  • Знижка 50% на загальний прогноз на 2022 рік та помісячний прогноз – за 250 грн замість 500 грн.

Як використовувати сертифікат?

Скористатися купоном ви можете з 08.09.2021 по 08.03.2022

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надаються Покупон на підставі Публічної оферти.

ВАЖЛИВІ УМОВИ

  • Один клієнт може особисто скористатися тільки одним сертифікатом.
  • Перед покупкою сертифіката обов'язково уточнюйте наявність місць на бажану дату і час.
  • Попередньо потрібно домовитися про дзвінок і переслати потрібну інформацію для відповіді (опис проблеми, своє фото або людей, про яких піде мова).

ДОДАТКОВІ УМОВИ

  • Знижки за сертифікатами не сумуються з іншими акційними пропозиціями.
  • Для отримання знижки вам необхідно пред'явити сертифікат в електронному вигляді.
  • Останню цифру сертифіката (код активації) називайте тільки при отриманні послуги. Після активації послуга вважається наданою, і сертифікат поверненню не підлягає.
  • Консультація проходить онлайн в телефонному режимі.
  • Повернення оплати за Інформаційні послуги здійснюється виключно на підставах, передбачених у ст. 10 Закону України "Про захист прав споживачів". Для повернення вартості Інформаційної послуги Користувач надає компанії Покупон підтвердження Продавця (в будь-якій формі) про те, що Продавець відмовив Користувачеві в передачі йому Товару на Спеціальних умовах.
Контакти
Дім Фенікса 4.95

Таролог

Телефони:+38 (097) 118-91-03

«Дім Фенікса» пропонує послуги таролога. Розклади на картах таро, консультації з важливих питань, тарологічний портрет і енергокорекція.

1 адреса в 1 місті

Показати списком

Вся Україна

Вибачте, графік роботи не вказаний

Детально

Питання

Щоб залишати відгуки до акції вам необхідно авторизуватись чи зареєструватись

Від75 грн

Акція закінчилась

знижка-70%
Економія350 грн
Купили 72

44 Чекають перезапуску