На жаль, акція закінчилася

Підпишіться на повідомлення, щоб ми могли надсилати вам нові пропозиції від "Art Perfect".

Також ви можете подивитися Інші знижки та акції "Art Perfect"

Хочете отримувати нові пропозиції від "Art Perfect" на пошту?

Залиште свій email, щоб нічого не пропустити.

Арт-бокс для створення картин з епоксидної смоли від студії «Art Perfect»

Київ, Мала Житомирська вулиця, 17

Art Perfect4.8622 вiдгукiв користувачів
1/14

Опис акції

З сертифікатом ви отримуєте арт-бокс з набором для створення 1 або 2 картин «Море» або «Абстракція» розміром 30 або 40 см в техніці абстрактного живопису з епоксидної смоли та доступ до відеоінструкції з керівництвом з доставкою або самовивозом від творчої студії «Art Perfect» зі знижкою.

Опис послуги

Арт-бокс - це посилка-подарунок, що містить всі необхідні матеріали та інструменти для самостійного створення в домашніх умовах однієї або двох картин (в залежності від придбаного сертифіката). Набір повністю готовий до використання, може бути використаний в якості подарунка. Усередині кожної коробки знаходиться QR-код, за яким вам відкривається доступ до навчального відеозапису з поясненням і інструкцією.

Епоксидна смола. Що це?
З епоксидними складами, як правило, мають справу, виконуючи дрібний ремонт пластикових і металевих поверхонь. Рідкий склад, спочатку розділений на дві фракції, здатний довго зберігатися, а вступаючи у взаємодію швидко переходить з рідкої в тверду фазу. Затверділі поверхні добре піддаються механічній обробці - різанні, свердління, шліфування, але при цьому стійко зберігають спочатку надану форму. Відома обивателю «епоксидна» використовується, коли втраченим фрагментами потрібно надати значну міцність і жорсткість (включаючи кузовні роботи при ремонті автомобілів).

Художнє застосування епоксидних складів продиктовано тим же властивістю - полімерні смоли після затвердіння зберігають спочатку надану форму і якість поверхні, а додані в прозору основу фарби не вигоряють і не втрачають яскравості з плином часу. Чудова властивість матеріалу - затвердіння без значної усадки, позаяк «висихання» відбувається не в результаті випаровування частини складу (як у випадку з лаками), а виключно завдяки хімічній реакції між компонентами. Тому робота зберігає початковий обсяг, а при виконанні вимог технології - і спочатку надану майстром форму.

Не всяка епоксидної смоли підійде для створення картин. Знадобляться двокомпонентні матеріали, цілеспрямовано створені для творчої художньої діяльності. Спеціальна смола для Resin Art загусає в результаті змішування з затверджувачем, що дає оптимальну в'язкість, що оберігає від початку створену картину від розтікання, що не створює білясті смуги при висиханні.

Обидва компоненти змішують в пластикових стаканах, переважно після фарбування. У маленьких місткостях менше ймовірність закипання смоли, насичення її бульбашками повітря, що позначається на кінцевому якості роботи. Спеціальні барвники додаються, слідуючи обумовленою інструкцією пропорції (інакше склад буде погано тверднути). Додатково використовують пігментні порошки (срібло, бронза, золото), люмінофори (світяться в темряві) і гліттер (блискітки різних розмірів і форм). На смолі міцно закріплюються і утримуються кристали Сваровскі і інші фінішні елементи декору.

Що входить у вартість сертифікату?

на вибір

картина «море»

 • 1 або 2 картини 30 або 40 см (в залежності від обраного сертифіката).
 • QR-код для доступу до відеоінструкції з керівництвом по створенню картини.

картина «абстракція»

 • 1 або 2 картини 30 або 40 см (в залежності від обраного сертифіката).
 • QR-код для доступу до відеоінструкції з керівництвом по створенню картини.

Додатково оплачується

ОБОВ'ЯЗКОВО

 • Доставка в Києві і по Україні - за тарифами перевізника (Нова Пошта).
 • Доставка в Києві - за тарифами операторів таксі Bolt або Uklon.

Як використовувати сертифікат?

Скористатися сертифікатом ви можете з 30.01.2021 по 28.02.2022

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надаються Покупон на підставі Публічної оферти.

Важливі умови

 • Послуги надаються у звичайному режимі.
 • Замовлення відправляються Новою поштою (в Києві та по Україні) або службами таксі Bolt і Uklon (в Києві), де є функція доставки.
 • Після покупки сертифікату необхідно заповнити форму-опитувальник з зазначенням номера сертифіката, адреси відправки і контактів одержувача за посиланням: https://forms.gle/LyDz8BYo9fYN4hy58
 • Відправлення посилки - протягом 3 календарних днів після отримання вашої відповіді на форму-опитувальник.
 • Увага! У зв'язку з великою кількістю замовлень, зроблених у період 20.12.2021-1.01.2022, термін відправлення посилок в межах 10 днів з моменту отримання вашої відповіді на форму-опитувач.

Додаткові умови

 • Один клієнт може скористатися необмеженою кількістю сертифікатів.
 • Знижки за сертифікатами не сумуються з іншими акційними пропозиціями.
Контакти
Art Perfect 4.86

Творча студія

Телефони:+38 (068) 083-90-50

1 адреса в 1 місті

Показати списком

м. Університет, Київ, Мала Житомирська вулиця, 17

Вибачте, графік роботи не вказаний

Детально

Питання

Щоб залишати відгуки до акції вам необхідно авторизуватись чи зареєструватись

Від559 грн

Акція закінчилась

знижка-30%
Економія431 грн
Купили 73

44 Чекають перезапуску