Онлайн-курс «Школа туризму» від туристичної компанії «Kalipso Ukraine»

Вся Україна

Kalipso Ukraine59 відгуків користувачів
1/1

Опис акції

З сертифікатом ви отримуєте онлайн-курс «Школа туризму» з 15 відеолекцій від туристичної компанії «Kalipso Ukraine» зі знижкою.

Опис послуги

Курси туризму туроператора «Kalipso Ukraine» - це 15 онлайн-занять про те, як з ким і навiщо працювати в туризмі. «Kalipso Ukraine» - практики з більш ніж 11-ти літнім стажем, на своєму власному прикладі навчать, покажуть, розкажуть, як відкрити  турагентство або стати професійним менеджером.

Що входить у вартість сертифікату?

Розклад занять онлайн-курсу:

 • Заняття 1. На першому занятті ви почнете з «бази». Введення в туризм. Туроператори і турагенти. Термінологія. Основні принципи роботи.
 • Заняття 2. На другому занятті ви будете вивчати географію туризму. Коли, куди і чому. Паспорти і візи.
 • Заняття 3. На третьому уроці ви вивчите види турів, складові турів і турпакетів, складете калькуляції турів, розберетеся в оподаткуванні в туризмі.
 • Заняття 4. Детальне вивчення систем пошуку авіаквитків. Ви дізнаєтеся різницю між чартерними і регулярними рейсами, системами пошуків і альянсами авіакомпаній. Детально на прикладах розберете, як знайти потрібний вам квиток за конкурентною вартості і як не потрапити в пастку суцільного і не суцільного квитка.
 • Заняття 5. Ви переліт в світ Африки. Георгій поділиться своїми знаннями, отриманими в поїздках по цьому регіону, розповість про основні маршрути, нюанси і локації, пов'язані з організацією поїздок по Африці.
 • Заняття 6. Детальне опрацювання «маршруту» роботи з клієнтом від дзвінка до видачі документів. Детально розберете, як робити підбір туру, подивіться систему для роботи IT-tour, вивчіть договору операторів, а також як їх заповнювати, будете опрацьовувати від А до Я алгоритм одного з складних завдань в туризмі, а саме створення пропозиції для туристів.
 • Заняття 7. Сьомий урок буде складатися з 2 частин, так як він присвячений Південній Америці. Георгій відвідав всі країни Південної Америки! На знаннях, отриманих при плануванні турів, і з поїздок по даному регіону, він відкриє доступно для вас цей регіон. У відео багато особистих матеріалів! Закохаєтесь в Південну Америку так, як це зробив він! Enjoy!
 • Заняття 8. Ви будете розбиратися в роботі з клієнтом, вивчіть питання створення унікальної торговельної та туристичної пропозиції, поділіться своїм досвідом створення продуктів для ринку, закріпіть отримані до цього навички на уроках підбору і пошуку турів.
 • Заняття 9. Ви детально розберете питання реклами в гуглі, smm в туризмі. Як комунікувати з туристами в соціальних мережах, як створювати розсильні групи, де рекламувати себе і т. П. Півтори години особистого досвіду, які 100% заощадять вам значну суму.
 • Заняття 10. Ви детально розберете найпопулярніші європейські напрямки серед туристів з України, базово ознайомитеся з масовими напрямками, дізнаєтеся де, коли і як відпочивають українці в Європі.
 • Заняття 11. Детально розберетеся з поняттям автобусних турів, викладач на власному досвіді розповість, як їх організувати, які нюанси варто врахувати. Пропрацюєте на прикладі таймінг одного з автобусних турів до Праги. Також важливою темою стане розбір страхування в туризмі, моментів страховки багажу, спеціальної додаткової опції - страховки від невиїзду.
 • Заняття 12. Детально розберете, куди і як поїхати в Україні, де відпочити. Як працює прийом туристів в Україні, а також всі особливості організації турів по нашій країні.
 • Заняття 13. На 13 занятті ви «переліт» в Азію. Подивіться всі основні країни, в які літають туристи, а також пройдетеся детально по незвіданою Середньої Азії. Дізнаєтеся, як правильно підготувати туриста до туру, важливі моменти з приводу візових формальностей, питань з ліків і т. П.
 • Заняття 14. Вас чекає саме незвідане: Антарктида, Австралія, Нова Зеландія, США, Канада. Урок почнеться з важливих візових формальностей в ці країни, детально поговорите про сезони, особливості організації турів, а також подивіться, як і на чому організовуються експедиційні круїзи в Антарктиду.
 • Заняття 15. Ви будете детально розбирати договору з операторами, туристами, іншими постачальниками послуг. Дізнаєтеся всі нюанси, і основні пункти, на які варто звертати увагу. Викладач поділиться своїм баченням спілкування з замовниками і туристами.
 • Заняття 16. Online заняття (1 година) по Skype, Zoom, Viber з кожним, хто придбав курс. Відповіді на питання, консультації, перевірка знань.

Як використовувати сертифікат?

Скористатися сертифікатом ви можете з 28.01.2021 по 30.04.2022

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надаються Покупон на підставі Публічної оферти.

важливі умови

 • Послуги надаються в звичайному режимі.
 • Один клієнт може особисто скористатися тільки одним сертифікатом.
 • Обов'язковий попередній запис.

додаткові умови

 • Для отримання знижки вам необхідно пред'явити сертифікат в електронному вигляді.
 • Для реєстрації необхідно надіслати сертифікат в електронному вигляді в на електронну пошту tckalipso@gmail.com із зазначенням ПІБ, контактного телефону. У відповідь ви отримаєте посилання на доступ до всіх уроків і занять.
 • Після закінчення курсу видається сертифікат.
Контакти
Kalipso Ukraine 5

Туристична компанія

Телефони:+38 (073) 336-15-20

1 адреса в 1 місті

Показати списком

Вся Україна

Вибачте, графік роботи не вказаний

Детально

Питання

Щоб залишати відгуки до акції вам необхідно авторизуватись чи зареєструватись

2 850 грн949 грн

Скористатися сертифікатом ви можете у період:

28.01.2021 - 30.04.2022
знижка-67%
Економія1 901 грн
Купили 30
Купити
ДО КІНЦЯ АКЦІЇ
00
00
00