На жаль, акція закінчилася

Підпишіться на повідомлення, щоб ми могли надсилати вам нові пропозиції від "Замок-музей Радомисль".

Також ви можете подивитися Інші знижки та акції "Замок-музей Радомисль"

Хочете отримувати нові пропозиції від "Замок-музей Радомисль" на пошту?

Залиште свій email, щоб нічого не пропустити.

Ночь в Замке-музее с мастер-шоу, завтраком для 2х в историко-культурном комплексе «Радомысль»

Радомышль, Плетенецкая улица, 15

Замок-музей Радомисль4.331281 відгук користувача
1/24

Опис акції

С сертификатом вы получаете 1 ночь отдыха в Замке-музее с пакетом услуг и завтраками для двоих в номерах Аманд, Тереза, Мартинас, Йоганн или Винцентий в историко-культурном комплексе «Замок Радомысль» в Житомирской области со скидкой 20%.

Що входить у вартість сертифікату?

 • Экскурсия по замку.
 • 1 день/1 ночь отдыха в номере Аманд, Тереза, Мартинас, Йоганн или Винцентий.
 • Завтрак для двоих.
 • Мастер-шоу по изготовлению бумаги в Замковой Папирне.

Додатково оплачується

ОБЯЗАТЕЛЬНО

 • Дополнительно оплачивается на месте туристический сбор в размере 1%.

Як використовувати сертифікат?

Доступні дати проживання:

 • з 06.03.2020 по 31.05.2020

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надаються Покупон на підставі Публічної оферти.


ВАЖНЫЕ УСЛОВИЯ

 • Перед покупкой сертификата предварительно забронируйте интересующие вас дату заезда и номер, чтобы убедиться, что они свободны. Бронь действительна в течение 1 часа с момента осуществления бронирования. Если за это время бронь не будет подтверждена, отель имеет право аннулировать бронирование. В этом случае дальнейшее согласование даты возможно только с администрацией отеля.
 • После покупки сертификата необходимо подтвердить свою бронь, позвонив и отправив на электронную почту представителям отеля код активации (последняя цифра кода сертификата), номер сертификата и ФИО.

ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСЛОВИЯ

 • При заселении вам необходимо предъявить распечатанный сертификат или сертификат в электронном виде.
 • В случае, если бронь подтверждена и сертификаты активированы, сертификаты автоматически становятся невозвратными.
Контакти
Замок-музей Радомисль 4.33

Історико-Культурний комплекс

Телефони:+38 (068) 867-02-50

Історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» називають східним форпостом Європи.

«Папірня», побудована в 1612 році монахами Києво-Печерської Лаври як укріплена фабрика з виробництва паперу для друку священних книг, є самим східним з споруд оборонного типу, що збереглися в Україні. Тут в середні століття закінчувалася Європа. Далі, за Києвом і південніше, починалося дике поле, звідки розвинена частина України піддавалася постійним набігам кочівників.

З огляду на це, ченці обирали місце для будівництва «папірні» з великою ретельністю. Враховувалися особливості ландшафту, який повинен був сприяти обороні при нападах. Таке місце знайшлося в Радомишлі на скелі, з усіх боків оточеній водою - між двома водоспадами на березі річки Мика.
Засновником першої в Центральній Україні паперової фабрики ( «папірні») став відомий релігійний і громадський діяч того часу, просвітитель, архімандрит Києво-Печерської Лаври Єлисей Плетенецький (1550-1624 рр.). На той час подібні фабрики існували в Україні лише в Острозі та Львові, але обслуговували переважно католицьке книгодрукування. «Папірня» в Радомишлі вперше забезпечила потреби православного друкарства.

Вона відразу стала важливим фактором розвитку православного книжкової справи в Центральній Україні. Саме на папері Радомишльської «папірні» в 1616 році була надрукована перша в Києві книга - «Часослов».

Під «папірню» неможливо було здійснити підкоп, оскільки гранітна скеля, на якій її побудували, йшла углиб землі на кілометри. Оборонним цілям служила і особлива архітектура будівлі, яка передбачала товсті стіни товщиною 1,5 метра з бійницями і трьома виносами для збільшення кутів обстрілу. Такі стіни було непросто пробити навіть важкими знаряддями. Від нападників захищалися пострілами з «гаківниць» (кріпаків знарядь), рушниць, а також стрілами. В Європі такі замки досить рідкісні, а в Україні це єдиний у своєму роді оборонну споруду.

Величезне значення для ефективної оборони «папірні» мав джерело, що бив з скелі. Перебуваючи всередині будівлі, він міг забезпечувати захисників питною водою необмежений час. Це джерело зберігся і сьогодні, він розташований в Концертному залі замку.
Протягом десятиліть ніхто з чужинців так і не зміг захопити «папірню» і зруйнувати її. Це зробили свої під час визвольних війн під проводом Богдана Хмельницького. Радомишль обезлюднел, і захищати «паперову фабрику» стало просто нікому. Вона лежала в руїнах і кілька століть простояла покинутій.

Люди згадують про це місце з кінця XIX століття. Споруда була відновлено з червоної цегли інженером Пекарським, і з 1902 року колишня «папірня» стала служити млином для навколишніх районів.

Радянська влада використовувала будівлю як млин майже до розвалу СРСР. У 1989 році млин справила останню партію борошна і була занедбана. У наступні два десятиліття вона руйнувалася і перетворювалася в стихійну міське звалище. Прилегла територія була заболочена і запущена.

У 2007 році відновленням «папірні» зайнялася Ольга Богомолець - відомий лікар, меценат і громадський діяч. На місці напівзруйнованого млина, перетвореної на звалище, вона створила комунальний заклад історико-культурний комплекс з єдиним у світі Музей української домашньої ікони.

В ході відновлювальних робіт, які тривали більше 4 років, будівля була очищено від 60 тонн сміття і відновлено, прилегла територія осушена, піднята над рівнем річки Мика і перетворена в ландшафтний парк. Ремонтні і реставраційні роботи велися з дотриманням стародавніх будівельних технологій, в замку відтворено інтер'єри XVII-XIX ст.

Сьогодні «Замок Радомисль» приймає екскурсії та гостей, в ньому проводяться урочисті церемонії, культурні заходи, фестивалі, концерти, а музей української домашньої ікони налічує більше 5000 експонатів XVII-XX ст. з усіх регіонів України.

«Замок Радомисль» як унікальний історико-культурний об'єкт на стародавньому торговому шляху між Києвом і Західною Європою став учасником і дипломантом відомого проекту Ради Європи «Via Regia - культурний шлях Ради Європи».

Корисно знати:
 • Заїзд - 14:00
 • Виїзд - 12:00
У готелі:
 • Wi-Fi
 • Конференц зал
 • Ландшафтний парк
 • музей
Чим зайнятися?
 • Піші прогулянки
 • Екскурсія по території, відвідування музею
Харчування і напої:
 • Трапезна
Відстань до:
 • Річки - знаходиться на березі річки

Номери Історико-Культурного комплексу «Замок Радомисль»

Аманд
Тереза
Мартінас
Йоганн
Винцентий

Кімната присвячена Аманду Маастріхстского (між 584 і 600 р - між 676 і 684 р), просвітителю Бельгії, єпископу, одному з найдавніших в Європі християнських просвітителів. Святий Аманд визнаний захисником виноробів, пивоварів, корчмарів, працівників і власників барів і ресторанів через свою діяльність щодо євангелізації виноробних регіонів Франції, Німеччини і Фландрії.

Площа номера: 21 м. Кв.

У номері:

 • Вид на річку
 • Інтер'єр доповнено старовинної дерев'яної меблями, антикварними посудом, предметами старовини і іконами
 • Двоспальне ліжко 1600 * 2000 або два односпальні ліжка 800 * 2000
 • Кондиціонер з індивідуальним регулюванням температурного режиму
 • Wi-Fi
 • Старовинний секретер - робочий стіл
 • шафа
 • Електрочайник, чашки, склянки і графин з питною водою, кава і чай
 • Ванна кімната з душовою кабіною, набір рушників, фен, тапочки, гігієнічний набір косметики для ванної кімнати і душа

1 адреса в 1 місті

Показати списком

Радомышль, Плетенецкая улица, 15

Вибачте, графік роботи не вказаний

Детально

Питання

Щоб залишати відгуки до акції вам необхідно авторизуватись чи зареєструватись

3 500 грн2 799 грн

Акція закінчилась

знижка-20%
Економія701 грн
Купіть Першим

44 Чекають перезапуску