На жаль, акція закінчилася

Підпишіться на повідомлення, щоб ми могли надсилати вам нові пропозиції від "Ла-Манш".

Також ви можете подивитися Інші знижки та акції "Ла-Манш"

Хочете отримувати нові пропозиції від "Ла-Манш" на пошту?

Залиште свій email, щоб нічого не пропустити.

Курс "Разговорись за 8 занятий" от школы Ла - Манш

Украина

Ла-Манш06 відгуків користувачів
1/1

Опис акції

С сертификатом вы получаете скидку на курс "Разговорись за 8 занятий" от школы Ла - Манш

Учить английский чeрез скайп в нашей школе эффeктивно и интересно, так как для кaждого студента составляется индивидуальная программа обучения, в ней учитывается начальная подготовка студента, необходимый уровень, располагаемое время, цель обучения, интересы студентов - вас курирует один учитель английского по скайпу.

В процессе обучения мы используем собственную методику "Fluent Speaking" в сочетании с наиболее эффективными методами обучения для развития всех четырех навыков владения языком: умение говорить, понимать, читать и писать.

Максимум внимания уделяется произношению и тренировке навыков общения.

Як використовувати сертифікат?

Скористатися купоном ви можете з 14.05.2019 по 31.05.2019

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надаються Покупон на підставі Публічної оферти.

Для получения скидки купите купон, после покупки купон отобразится у вас в личном кабинете. Скопируйте код, указанный в полученном купоне, и укажите его менеджеру компании. Скидку пересчитает менеджер при подтверждении заказа на обучение.

  • Повернення оплати за Інформаційні послуги здійснюється виключно на підставах, передбачених у ст. 10 Закону України "Про захист прав споживачів". Для повернення вартості Інформаційної послуги Користувач надає компанії Покупон підтвердження Продавця (в будь-якій формі) про те, що Продавець відмовив Користувачеві в передачі йому Товару на Спеціальних умовах.
Контакти
Ла-Манш 0

Мовна школа

Телефони:+38 (050) 624-40-03+38 (096) 960-87-68

Мовна школа «Ла-Манш» допомагає вивчати англійську легко, цікаво та результативно. Тут навчають англійської на всіх рівнях - від Beginner до Advanced. За підсумками проходження безкоштовного пробного заняття фахівці «Ла-Манш» підберуть для вас оптимальну програму навчання. Уроки англійської Ла-Манш проводяться по скайпу, тому ви можете займатися в зручний для вас час, незалежно від місцезнаходження.

Усі викладачі школи «Ла-Манш» – це висококваліфіковані спеціалісти, які пройшли жорсткий відбір. Фахівці школи регулярно розробляють та впроваджують нові програми та методики навчання, щоб заняття у «Ла-Манш» були не лише ефективними, а й захоплюючими.

1 адреса в 1 місті

Показати списком

Украина

Вибачте, графік роботи не вказаний

Детально

Питання

Щоб залишати відгуки до акції вам необхідно авторизуватись чи зареєструватись

10 грн

Акція закінчилась

знижка-15%
ЕкономіяНеобмежена
Купіть Першим

44 Чекають перезапуску