На жаль, акція закінчилася

Підпишіться на повідомлення, щоб ми могли надсилати вам нові пропозиції від "Ла-Манш".

Також ви можете подивитися Інші знижки та акції "Ла-Манш"

Хочете отримувати нові пропозиції від "Ла-Манш" на пошту?

Залиште свій email, щоб нічого не пропустити.

Подготовка к IELTS от языковой школы Ла - Манш

Ла-Манш06 відгуків користувачів
1/1

Опис акції

С сертификатом Вы получаете скидку на подготовка к экзамену IELTS от языковой школы Ла - Манш

I E L T S – это международный экзамен по английскому языку, который, как правило, сдаётся для работы или учебы за рубежом, эммиграции или просто, чтобы оценить свой уровень владения языком.

Для проведения пробного занятия Вы можете выбрать себе преподавателя или попробовать несколько пробных занятий с различными преподавателями. Все занятия проводят высококвалифицированные преподаватели английского языка. Узнать бoльше о нaших учитeлях английского по скайпу.

Як використовувати сертифікат?

Скористатися купоном ви можете з 14.05.2019 по 31.05.2019

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надаються Покупон на підставі Публічної оферти.

Для получения скидки купите купон, после покупки купон отобразится у вас в личном кабинете. Скопируйте код, указанный в полученном купоне, и укажите его менеджеру компании. Скидку пересчитает менеджер при подтверждении заказа на обучение.

  • Повернення оплати за Інформаційні послуги здійснюється виключно на підставах, передбачених у ст. 10 Закону України "Про захист прав споживачів". Для повернення вартості Інформаційної послуги Користувач надає компанії Покупон підтвердження Продавця (в будь-якій формі) про те, що Продавець відмовив Користувачеві в передачі йому Товару на Спеціальних умовах.
Контакти
Ла-Манш 0

Мовна школа

Телефони:+38 (050) 624-40-03+38 (096) 960-87-68

Мовна школа «Ла-Манш» допомагає вивчати англійську легко, цікаво та результативно. Тут навчають англійської на всіх рівнях - від Beginner до Advanced. За підсумками проходження безкоштовного пробного заняття фахівці «Ла-Манш» підберуть для вас оптимальну програму навчання. Уроки англійської Ла-Манш проводяться по скайпу, тому ви можете займатися в зручний для вас час, незалежно від місцезнаходження.

Усі викладачі школи «Ла-Манш» – це висококваліфіковані спеціалісти, які пройшли жорсткий відбір. Фахівці школи регулярно розробляють та впроваджують нові програми та методики навчання, щоб заняття у «Ла-Манш» були не лише ефективними, а й захоплюючими.

Питання

Щоб залишати відгуки до акції вам необхідно авторизуватись чи зареєструватись

10 грн

Акція закінчилась

знижка-15%
ЕкономіяНеобмежена
Купіть Першим

44 Чекають перезапуску