Вопросы
Чтобы оставлять отзывы на акцию, вам нужно авторизоваться или зарегестрироваться
Не понравилось: Не понравилось · O godzinie 20 nie było już obsługi w restauracji. Chcieliśmy skorzystać z basenu ale pani z obsługi powiedziała, że woda jest zimną bo wyłączyli podgrzewanie
Понравилось: Понравилось · Отвратительно - нам отказали в поселении, не смотря на то, что мы заблаговременно забронировали два номера через букинг. Советую всем с осторожностью пользоваться слугами этого отеля.
Не понравилось: Не понравилось · Если все таки вы решите у них бронировать номер то обязательно несколько раз перезвоните и всегда узнавайте с кем говорите. Хотя гарантии поселения все равно не будет.
Понравилось: Понравилось · Чистота, простір, розташування. Дуже добрий ресторан в готелі.
Понравилось: Понравилось · Отель великолепный, понравилось всё, расположение, прекрасный вид на горы, приветливый персонал, тишина и чистота в номере, хотелось бы побыть там подольше и отдохнуть еще раз! Огромное спасибо!
Понравилось: Понравилось · Відношення господині, розташування відносно дороги, гарні, чисті номери, закрита парковка...
Не понравилось: Не понравилось · Без зауважень...
Понравилось: Понравилось · Локация . Еда очень вкусная. Цены низкие . Персонал приветливый .
Понравилось: Понравилось · Вдале розташування, близько від траси
Не понравилось: Не понравилось · В готелі проживають в основному вахтовики, по приїзду з брудним взуттям і так ідуть по сходах. Відсутній ліфт, так що чемодани приходиться тягнути на 3 поверх+ сходи у фойє+ нульовий поверх. Рушники замість білого кольору- сірі, таке відчуття що білизна переться із іншими темними речами.
Понравилось: Понравилось · Розташування готелю, вид з балкону
Не понравилось: Не понравилось · Антисанітарія, подерте простирадло, павутина, адміністраторка з питанням «ви хто?» при візиті на рецепцію
Понравилось: Понравилось · Расположение возле трассы!
Понравилось: Понравилось · Чисто. Приємний краєвид із вікна, просторий балкон. Вікна виходили на протилежну від дороги сторону, відповідно, не чули шуму машин ітд.
Не понравилось: Не понравилось · Кавролін по всьому номері. Рушники не першої свіжості, нема гелю для душу, шампуню. Нема чайника, горняток
Не понравилось: Не понравилось · Їхали зупинились вночі поспати по дорозі. По приїзду о 1:30 ночі застали святкування яке не завершувалось і про відпочинок після 23 ніхто не чув. На прохання вимкнути музику і коли це завершитися відповіді не отримали. Щоб знайти адміністратора то був ще той квест. Були змушені їхати далі, тому що спати було не можливо! Попередження про святкування і голосну музику не отримали до заселення.
Понравилось: Понравилось · Стандартний 3* готель
Не понравилось: Не понравилось · відсутня можливість оплати банківською картою. Персонал приховує наявніть pos-терміналу, пропонує оплату на карту фізичної особи