О компании Текстиль-Контакт
Вопросы
Чтобы оставлять отзывы на акцию, вам нужно авторизоваться или зарегестрироваться
Ганна Полякова
14.04.25 Адрес: Киев, Победы проспект, 123 - ближайшая станция метро Житомирская
Робила закупку тканин для дитячого садочка — треба було багато різних матеріалів: фліс, трикотаж, синтепон, бязь. Усе в одному місці, і це реально зекономило час. Дуже зручно, що є опт і роздріб, ще й ціни приємні.
Жанна Ж.
11.03.25 Адрес: Киев, Степана Бандеры проспект, 8 - ближайшая станция метро Почайна
Купувала декілька разів тканини у Текстиль-Контакт, бо потрібен був якісний матеріал для пошиття одягу. Великий вибір, швидке оформлення замовлення. Консультант порадив оптимальний варіант. Буду звертатися ще!
Марія
14.02.25 Адрес: Киев, Победы проспект, 123 - ближайшая станция метро Житомирская
Якщо шукаєте нормальний магазин тканин, не витрачайте час на дрібні лавки – "Текстиль Контакт" реально рулить. Брала тут і джинс, і фліс для термокофти, і навіть дублерин – усе супер. Нічого не кришиться, не тягнеться там, де не треба. Доставка швидка, персонал адекватний. Короче, рекомендую! 🔥
Мега
10.01.25 Адрес: Киев, Степана Бандеры проспект, 8 - ближайшая станция метро Почайна
Магазин ТК – реально крутий. Тканин багато, є з чого вибрати. Продавці нормальні, допомагають, якщо треба. Ціни адекватні, якість теж хороша. Рекомендую, якщо шукаєте щось для шиття.
Міла
13.12.24 Адрес: Киев, Победы проспект, 123 - ближайшая станция метро Житомирская
Шукала якісні матеріали для пошиття штор у вітальню, і тут знайшла ідеальний варіант. Консультанти допомогли підібрати тканину, що не вигоряє на сонці та має приємну текстуру. Замовлення оформлюється швидко, а ціни приємно дивують. Вже після отримання товару зрозуміла, що буду замовляти тут ще не раз.