Знижка 50% на квитки в інтерактивний музей музичних інструментів «Harp Hall»

Львів, Галицька площа

Harp Hall41 отзыв пользователя
1/6

Описание акции

З купоном ви отримуєте 50% знижки на 2, 3 або 4 квитки в інтерактивний музей музичних інструментів «Harp Hall».

 • Оригінальна вартість квитків: для дорослого - 100 грн, для дитини - 70 грн.

Описание услуги

Інтерактивний музей запрошує на цікаву подію для дорослих та дітей - музичну екскурсію, де ви почуєте багато цікавого про різні музичні інструменти, почуєте, як вони звучать, а також зможете взяти їх в руки, і самі спробувати на них пограти.

До вашої уваги - приватна колекція різних музичних інструментів, що належить львівській родині, яка обожнює музику та постійно експериментує з різними музичними інструментами.

В музеї є і всім відомі музичні інструменти (скрипки, віолончель, арфи, гітара, бандура), а є такі, про які мало хто чув, наприклад: співоча чаша, глюкофон, калімба, агого та інші. На них можна грати гостям, які до того не мали жодного досвіду гри на музичному інструменті.

В кінці екскурсії буде створений оркестр із відвідувачів, де кожен буде грати на якомусь інструменті і стане справжнім оркестрантом. Для цього не обов'язково бути професійним музикантом або мати музичну освіту, головне - це бажання та натхнення!

Как использовать сертификат?

Воспользоваться купоном вы можете с 04.10.2021 по 03.12.2021

В стоимость включена оплата за информационные услуги, предоставляемые Покупон на основании Публичной оферты.

 • Зверніть увагу, що залежно від карантинних заходів в регіоні, партнер може попросити відвідувача пред'явити COVID-сертифікат про повний курс вакцинації, цифровий сертифікат про негативний результат тесту на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до відвідування, або про одужання за останні 6 місяців (уточнюйте про можливі обмеження у партнера перед купівлею сертифіката). Вимоги діють для осіб від 18 років.

ВАЖЛИВІ УМОВИ

 • Послуги надаються у звичайному режимі.
 • Дитячий квиток - до 12 років.
 • Перед покупкою купона обов'язково уточніть наявність місць на бажану дату і час.

ДОДАТКОВІ УМОВИ

 • Знижка по купону не підсумовується з іншими діючими акціями та пропозиціями.
 • Для отриманная знижки необхідно пред'явити купон в електронному вигляді.
 • Музична екскурсія проводиться з екскурсоводом.

Графік роботи

 • Щоденно - 10:00-19:00.
 • Возврат оплаты за Информационные услуги осуществляется исключительно на основаниях, предусмотренных в ст. 10 Закона Украины "О защите прав потребителей". Для возврата стоимости Информационной услуги Пользователь предоставляет компании Покупон подтверждение Продавца (в любой форме) о том, что Продавец отказал Пользователю в передаче ему Товара на Специальных условиях.
Контакты
Harp Hall 4

Интерактивный музей музыкальных инструментов

Телефоны:+38 (093) 752-03-16

«Harp Hall» - частный интерактивный музей музыкальных инструментов. В музее ежедневно проводят групповые мастер-классы. Дети и взрослые смогут ознакомиться с различными музыкальными инструментами, а также попытаются сыграть на них.

Музей насчитывает около 100 различных музыкальных инструментов, таких как: арфа, скрипка, калимба, глюкофон, джембе, виолончель, рейнстик, казу, цитра, гитара, укулеле и многие другие, и почти на всех инструментах можно играть.

Каждый мастер-класс адаптирован под возраст посетителей. Приходите в «Harp Hall» с семьей или друзьями и попробуйте себя в роли солистов и оркестрантов.

Львів, Галицька площа

Как доехать?
 • +38 (093) 752-03-16

Извините, график работы не доступен

Вопросы

Чтобы оставлять отзывы к акции Вам необходимо авторизоваться или зарегестрироваться

от 15 грн

Акция завершена

скидка-50%
ЭкономияНе ограничена
Купили 2

44 Ждут перезапуска