К сожалению, акция закончилась

Подпишитесь на уведомления, что бы мы могли прислать вам новые предложения от "Миколин Хутір".

Так же вы можете посмотреть другие скидки и акции "Миколин Хутір"

Хотите получать новые предложения от "Миколин Хутір" на почту?

Оставьте совой email, что бы ничего не пропустить

Знижка 10% на екскурсію в музеї «Миколин хутір»

Мала Петриківка (Дніпропетровська область), Степова вулиця, 13

Миколин Хутір4.3348 отзывов пользователей
1/4

Описание акции

З купоном ви отримуєте знижку 10% на екскурсію по музею-садибі петриківського розпису та українських традицій «Миколин хутір»

  • обов'язковий попередній запис
  • знижка діє лише на групи від 30 людей

Микола та Валентина Деки – відоме подружжя майстрів петриківського розпису – в своїй оселі організували музей-садибу в етностилі, притаманному давнім українським хатам. Тут можна не тільки самому спробувати малювати петриківку, робити ляльку-мотанку та розписувати писанки, але й скуштувати домашніх традиційних страв.

Как использовать сертификат?

Доступные даты проживания:

  • с 20.11.2019 по 30.06.2020

В стоимость включена оплата за информационные услуги, предоставляемые Покупон на основании Публичной оферты.


Для отримання знижки купите купон, після покупки купон відобразиться у вас в особистому кабінеті. Скопіюйте код, вказаний в отриманому купоні, і вкажіть його в коментарі до замовлення. Знижку перерахує менеджер при підтвердженні замовлення.

  • Возврат оплаты за Информационные услуги осуществляется исключительно на основаниях, предусмотренных в ст. 10 Закона Украины "О защите прав потребителей". Для возврата стоимости Информационной услуги Пользователь предоставляет компании Покупон подтверждение Продавца (в любой форме) о том, что Продавец отказал Пользователю в передаче ему Товара на Специальных условиях.
Контакты
Миколин Хутір 4.33

Музей

Телефоны:+38 (096) 933-80-25+38 (067) 607-31-69

Якщо ви шануєте українські традиції та твочість, хочете більше про них дізнатися, вам неодмінно слід відвідати музей-садибу «Миколин хутір», що в селі Мала Петриківка на Дніпропетровщині. Етномузей заснували відомі майстри петриківського розпису Микола та Валентина Деки. Вони оздобили стіни і вікна хат рослинними орнаментами, пейзажами, зображенням тварин, а зсередини відтворили деталі інтер’єру, побуту та одягу. 

Гості, які відвідають сільські садиби, зможуть ознайомитись з культурою та традиціями Дніпропетровщини початку 20 століття, прийняти участь у майстер-класах, поласувати національними стравами з натуральних продуктів. Тільки тут гості зможуть проїхатись в хаті на колесах, яка оздоблена зовні та всередені розписом, взяти участь у традиційних козацьких іграх та розвагах, станцювати гопака. Відвідини етномузею «Миколин хутір» занурять вас у побут і традиції пращурів, подарують веселі вихідні та залишать у вас неймовірні спогади.

1 адрес в 1 городе

Показать списком

Мала Петриківка (Дніпропетровська область), Степова вулиця, 13

Извините, график работы не доступен

Детально

Вопросы

Чтобы оставлять отзывы к акции Вам необходимо авторизоваться или зарегестрироваться

10 грн

Акция завершена

скидка-10%
ЭкономияНе ограничена
Купили 1

44 Ждут перезапуска