К сожалению, акция закончилась

Подпишитесь на уведомления, что бы мы могли прислать вам новые предложения от "Миколин Хутір".

Так же вы можете посмотреть другие скидки и акции "Миколин Хутір"

Хотите получать новые предложения от "Миколин Хутір" на почту?

Оставьте совой email, что бы ничего не пропустить

Знижка 10% на екскурсію в музеї «Миколин хутір»

Мала Петриківка (Дніпропетровська область), Степова вулиця, 13

Миколин Хутір4.3348 отзывов пользователей
1/4

Описание акции

З купоном ви отримуєте знижку 10% на екскурсію по музею-садибі петриківського розпису та українських традицій «Миколин хутір»

  • обов'язковий попередній запис
  • знижка діє лише на групи від 30 людей

Микола та Валентина Деки – відоме подружжя майстрів петриківського розпису – в своїй оселі організували музей-садибу в етностилі, притаманному давнім українським хатам. Тут можна не тільки самому спробувати малювати петриківку, робити ляльку-мотанку та розписувати писанки, але й скуштувати домашніх традиційних страв.

Как использовать сертификат?

В стоимость включена оплата за информационные услуги, предоставляемые Покупон на основании Публичной оферты.


Для отримання знижки купите купон, після покупки купон відобразиться у вас в особистому кабінеті. Скопіюйте код, вказаний в отриманому купоні, і вкажіть його в коментарі до замовлення. Знижку перерахує менеджер при підтвердженні замовлення.

  • Возврат оплаты за Информационные услуги осуществляется исключительно на основаниях, предусмотренных в ст. 10 Закона Украины "О защите прав потребителей". Для возврата стоимости Информационной услуги Пользователь предоставляет компании Покупон подтверждение Продавца (в любой форме) о том, что Продавец отказал Пользователю в передаче ему Товара на Специальных условиях.
Контакты
Миколин Хутір 4.33

Музей

Телефоны:+38 (067) 607-31-69+38 (096) 933-80-25

Якщо ви шануєте українські традиції та твочість, хочете більше про них дізнатися, вам неодмінно слід відвідати музей-садибу «Миколин хутір», що в селі Мала Петриківка на Дніпропетровщині. Етномузей заснували відомі майстри петриківського розпису Микола та Валентина Деки. Вони оздобили стіни і вікна хат рослинними орнаментами, пейзажами, зображенням тварин, а зсередини відтворили деталі інтер’єру, побуту та одягу. 

Гості, які відвідають сільські садиби, зможуть ознайомитись з культурою та традиціями Дніпропетровщини початку 20 століття, прийняти участь у майстер-класах, поласувати національними стравами з натуральних продуктів. Тільки тут гості зможуть проїхатись в хаті на колесах, яка оздоблена зовні та всередені розписом, взяти участь у традиційних козацьких іграх та розвагах, станцювати гопака. Відвідини етномузею «Миколин хутір» занурять вас у побут і традиції пращурів, подарують веселі вихідні та залишать у вас неймовірні спогади.

1 адрес в 1 городе

Показать списком

Мала Петриківка (Дніпропетровська область), Степова вулиця, 13

Извините, график работы не указан

Детально

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы на акцию, вам нужно авторизоваться или зарегестрироваться

10 грн

Акция завершена

скидка-10%
экономииНе ограничена
купили 1

44 Ждут перезапуска