Ваш городЗапорожье?
Изменить

Отзывы - Интернет-магазин Ашан

1245 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

27.09.20
Vesnyana Hanna
25.09.2020 купила акційні роли з креветками за 64,90грн., в Ашані за адресою:вул.Лугова, 12 ТРЦ "Караван", з'їла їх в обід в залі для прийому їжі біля відділу кулінарії, на смак вони були не смачні, але я була голодна і з'їла їх, краще б викинула б у смітник, дуже шкодую що не зробила цього!У вечері того ж дня мені стало зле, я тоді відчула, що отруїлася!😔Дуже неприємне враження тепер в мене від кулінарії в Ашані!Тепер лікуюся від отруєння!Прошу адміністрацію Ашану звернути на це увагу і прийняти міри!
20.09.20
Олег Дидиченко
Ашан обманывает покупателей! При оформление товара на сайте магазин меняет стоимость в существенно большую сторону! Сотрудники объяснить 2й день не может, только принимают заявления. Явное нарушение Законов Украины о защите прав потребителей и Рекламы
11:47 21 сент.Ашан
Доброго дня. Дякуємо за звернення та приносимо вибачення за ситуацію, що сталась. Чи не могли б Ви уточнити що за товар ви замовили або номер Вашого замовлення?
15.09.20
Natali Sagan
Ціни на цінниках абсолютно не відповідають цінам у чеку. Ми придбали драже Бамбіно : на етикетці ціна за кг 149 грн, а в чеку 207 грн!!!. Оформили скаргу на гарячу лінію - кошти повертати відмовляються.
10:56 16 сент.Ашан
Доброго дня. Приносимо вибачення за ситуацію, що склалась. Ми відповіли Вам у приватних повідомленнях, що готові повернути кошти. Для цього Ви можете звернутись з чеком на Пункт обслуговування клієнтів, де Вам їх повернуть. На жаль, функції повернення грошей на карту у такому випадку поки що не передбачено.
14.09.20
Максим Ковальчик
Виграв у конкурсі набір канцелярії, вдячний. Канцелярія гарної якості , і гарна, донечка задоволена. Дякую
15:55 14 сент.Ашан
Дякуємо за Ваш відгук! Бажаємо приємного користування! Завжди раді бачити Вас в наших магазинах.
30.08.20
Сергій Ковальський
Сделали заказ 27.08.
Доставка самовывоз 29.08.
29.08 нет товара, доставка 30.08.
30.08 нет товара, доставка 31.08.
Если вам нужен товар из интернет-магазина - готовьтесь к постоянным переносам даты доставки. Никто ничего не может объяснить. Ни почему задерживают доставку, ни когда будет. Не рекомендую.
11:25 31 авг.Ашан
Доброго дня. Дякуємо за Ваше звернення та приносимо вибачення за ситуацію, що склалась. Чи не могли б Ви уточнити номер замовлення? З повагою, Ірина, модератор сторінки АШАН.
27.08.20
Михаил Лукиенко
обманывают людей с у к аааааааааа
18.08.20
Viktor Anysimov
очередной раз слетела учетная запись в приложении... как неудобно это обнаружить на кассе, когда подошла очередь.. по инф от др клиентов они также неоднократно сталкивались с подобной ситуацией... непойму, почему с приложениями заправок и др, такого никогда не происходит, а с МойАшан постоянно... ?
13:18 18 авг.Viktor Anysimov
при попытке смены пароля, приложение висит, выдаёт ошибку..
11.08.20
Kostyantyn Panchenko
Будь ласка, проведіть кампанію по всій мережі направлену на посилення дотримання правил карантину, зокрема маскового режиму у закладах мережі. Якщо до працівників зауважень як таких нема, то до відвідувачів є. І саме за дотриманням маскового режиму відвідувачами повинні стежити працівники.
16:42 11 авг.Ашан
Доброго дня. Дякуємо за Ваше звернення та приносимо вибачення за ситуацію, що склалась. Чи не могли б Ви уточнити гіпермаркет у якому це сталось та коли? З повагою, Ірина, модератор сторінки АШАН.
05.08.20
Julia Kovalenko-Kurova
Долго не писала, и в принципе мне не нравиться писать такие вещи, но еще больше не нравиться когда мы молчим и не отстаиваем свои права! Долгое время я клиент Ашан, наверное, с момента открытия, и всегда отдавала предпочтение этой сети, хотя ассортимент и качество продуктов не всегда устраивало, но глобально особых нареканий не было, так по мелочам, что можно было решить по факту с администрацией. В прошлом 2019 году присоединялась к программе лояльности, установила приложени…
17:14 05 авг.Ашан
Доброго дня, Юлія. Дякуємо за Ваше звернення та приносимо вибачення за ситуацію, що склалась. Інформація передана керівництву. Невдовзі повернемося до Вас із відповіддю. З повагою, Ірина, модератор сторінки АШАН.
04.08.20
Марина Цуканова
Не рекомендую опасно для здоровья!
16:07 04 авг.Ашан
Доброго дня. Дякуємо за Ваше звернення та приносимо вибачення за ситуацію, що склалась.Чи не могли б Ви уточнити проблему з товаром? З повагою, Ірина, модератор сторінки АШАН.
03.08.20
Газизова Ирина
Супермаркет с самым низким уровнем обслуживания!💩 Продукты низкого качества, овощи, фрукты большая часть сгнившие. Кассиров заставляют заглядывать в сумки, детские коляски. Ни в одном супермаркете не видела что бы обыскивпли кассиров и другой работающий персонал, это унижение человеческого достоинства!
12:06 03 авг.Ашан
Доброго дня, Ірина. Дякуємо за Ваше звернення та приносимо вибачення за ситуацію, що склалась. Чи не могли б Ви уточнити гіпермаркет у якому це сталось та коли? З повагою, Ірина, модератор сторінки АШАН.
28.07.20
Yevgen Sagirovich
Спасибо за нужные и яркие подарки к лету!
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти