Ваш городЗапорожье?
Изменить

Отзывы - Центр здоровья и красоты Health&Beauty

19 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

03.11.19
5sky
91 отзыв
70
Запорожье, Леонида Жаботинского улица, 2/7
Ортопедичний салон "Ключ до здоров'я"в місті Запоріжжя отримав нагороду від компанії «Знак Якості» -звання ЛІДЕР РОКУ 2019 в категорії – Салони здоров’я! Ортопедичний салон "Ключ до здоров'я" пропонує великий вибір ортопедичного взуття та устілок для дітей і дорослих, в тому числі ортопедичне взуття від компанії Orto + . Тут також є вироби з медичного компресійного трикотажу, ортопедичні подушки, засоби реабілітації після травм і операцій, налокітники, наколінники, фіксатори голеностопа, попереково-крижовий бандажі, милиці, ходунки, палиці, масажери, товари коректує серії (коректори постави - реклінатори) і багато іншого. Але насамперед, "Ключ до здоров'я" це індивідуальний і комплексний підхід до кожного клієнта - для максимально ефективного лікування і профілактики захворювань. Всі вироби, представлені в салоні, зроблені за найсучаснішими технологіями з надійних і технічно прогресивних матеріалів, в суворій відповідності до встановлених стандартів якості. Комфортні умови, високий професіоналізм та інтелігентність співробітників, їх максимальна турбота про відвідувачів створюють в салоні неповторно затишну атмосферу, яка ідеально підходить для людей, що цінують своє здоров'я. Компанія «Знак Якості» нагородила керівнка Ірину Ботік почесним Дипломом та Кубком «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»! Вітаємо! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!
14.06.19
Yana
Запорожье, Леонида Жаботинского улица, 2/7
(Перекладено Google) Мій улюблений мед.центр !!! Лікарі намагаються вирішити проблему з мінімальними витратами для пацієнта. Пропонують різні варіанти, при цьому обізнаний про можливі ризики, розповідають все "за" і "проти". Тут не втомлюються говорити з пацієнтом. Він завжди йде обізнаним про все необхідне і навіть більше. І що важливо (!) - зайвого не "навішують", і це не може не подобатися. Дуже привітний і щиро турботливий персонал. Кожен клієнт їм доріг. По-домашньому затишна атмосфера. Завжди запропонують кави, чай, шоколад, поки пацієнт в очікуванні. (Оригінал) Мой любимый мед.центр!!! Врачи стараются решить проблему с минимальными затратами для пациента. Предлагают разные варианты, при этом осведомляя о возможных рисках, рассказывают все "за" и "против". Здесь не устают говорить с пациентом. Он всегда уходит осведомленным обо всем необходимом и даже больше. И что важно(!) - лишнего не "навешивают", и это не может не нравиться. Очень приветливый и искренне заботливый персонал. Каждый клиент им дорог. По-домашнему уютная атмосфера. Всегда предложат кофе, чай, шоколад, пока пациент в ожидании.
14.05.19
alex c
Запорожье, Леонида Жаботинского улица, 2/7
"Health & Beauty" - це багатопрофільний медичний центр краси і здоров'я, який надає послуги лікувальної косметології. Реабілітаційний центр використовує новітні технології і методи апаратної косметології, лазерної медицини, новітнє устаткування компанії «BTL» – Великобританія. У центра дуже багато послуг, які вони надають. «Health & Beauty» знаходиться у центрі міста Запоріжжя на вул. Леоніда Жаботинського (вул. Правди), 2/7. Це колектив професійних лікарів і косметологів. Дякую за турботу. За смачну каву та цукерки).
14.07.18
Арина Александрова
Запорожье, Леонида Жаботинского улица, 2/7
(Перекладено Google) Особисто для мене візит обернувся мінусом тисяч в 15-20, і замість того, щоб прибрати зморшку біля ока, після процедур з'явився залом під глазом.Вячеслав швидко передав мене іншого фахівця, хто хоче відповідати за погіршення, а вона розвела руками і повідомила, що теж бачить «проблему» .Проблема вирішується в іншому місці, і хотілося б на майбутнє порадити клініці уважніше ставитися до клієнтів, і тим більше виправляти свої помилки самостійно. (Оригінал) Лично для меня визит обернулся минусом тысяч в 15-20,и вместо того,чтобы убрать морщину возле глаза,после процедур появился залом под глазом.Вячеслав быстро передал меня другому специалисту,кто хочет отвечать за ухудшение,а она развела руками и сообщила,что тоже видит «проблему».Проблема решается в другом месте,и хотелось бы на будущее посоветовать клинике внимательнее относиться к клиентам,и тем более исправлять свои ошибки самостоятельно .
14.07.18
Olga Serzhanskaya
Запорожье, Леонида Жаботинского улица, 2/7
(Перекладено Google) Дуже хороший Центр.Все рекомендую! (Оригінал) Очень хороший центр.Всем рекомендую!
14.07.18
Tatiana Zakharzhevska
Запорожье, Леонида Жаботинского улица, 2/7
(Перекладено Google) Мабуть найгірший центр в місті. Після проведення косметологічної процедури пішла страшна алергія. Нікому не рекомендую цей центр. (Оригінал) Пожалуй худший центр в городе. После проведения косметологической процедуры пошла жуткая аллергия. Никому не рекомендую этот центр.
14.07.18
Maria T
Запорожье, Леонида Жаботинского улица, 2/7
(Перекладено Google) просто найкращий! Я зробив мій лазер та деяке інше лікування тут, і я дуже задоволений результатом .. доброго сервісу. напевно даючи йому 5 зірок (Оригінал) simply the best! i did my laser and some other treatment here and i am very satisfied with the result..good service. definitely giving it a 5 star
14.07.18
Руслана Мокрая
Запорожье, Леонида Жаботинского улица, 2/7
(Перекладено Google) Якість послуг - на дуже низькому рівні. Ціни не відповідають прайсах. Прийшла на послугу мікрострумова терапія, яка згідно з цінами на сайті варто 400грн., А по закінченню процедури зажадали 1130,50грн. У прайс був включений навіть тонік, який особа протирають, а всього 8 афродізіаки / масок та інше. Вони навіть не встигають вбиратися. Навіщо стільки? Підсумком такої процедури стала набряклість обличчя. Жахлива клініка. Нікому не раджу. (Оригінал) Качество услуг - на очень низком уровне. Цены не соответствуют прайсам. Пришла на услугу микротоковая терапия, которая согласно ценам на сайте стоит 400грн., а по окончанию процедуры потребовали 1130,50грн. В прайс был включен даже тоник, который лицо протирают, а всего 8 тоников/масок и прочее. Они даже не успевают впитываться. Зачем столько? Итогом такой процедуры стала отечность лица. Ужасная клиника. Никому не советую.
07.04.18
Руслана Мокрая
Запорожье, Леонида Жаботинского улица, 2/7
Качество услуг - на очень низком уровне. Цены не соответствуют прайсам. Пришла на услугу микротоковая терапия, которая согласно ценам на сайте стоит 400грн., а по окончанию процедуры потребовали 1130,50грн. В прайс был включен даже тоник, который лицо протирают, а всего 8 тоников/масок и прочее. Они даже не успевают впитываться. Зачем столько? Итогом такой процедуры стала отечность лица. Ужасная клиника. Никому не советую.
27.03.18
Olga Serzhanskaya
Запорожье, Леонида Жаботинского улица, 2/7
Очень хороший центр.Всем рекомендую!
23.01.18
Tatiana Zakharzhevska
Запорожье, Леонида Жаботинского улица, 2/7
Пожалуй худший центр в городе. После проведения косметологической процедуры пошла жуткая аллергия. Никому не рекомендую этот центр.
05.12.17
Арина Александрова
Запорожье, Леонида Жаботинского улица, 2/7
Лично для меня визит обернулся минусом тысяч в 15-20,и вместо того,чтобы убрать морщину возле глаза,после процедур появился залом под глазом.Вячеслав быстро передал меня другому специалисту,кто хочет отвечать за ухудшение,а она развела руками и сообщила,что тоже видит «проблему».Проблема решается в другом месте,и хотелось бы на будущее посоветовать клинике внимательнее относиться к клиентам,и тем более исправлять свои ошибки самостоятельно .
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти