Ваш городВинница?
Изменить

Отзывы - Центр красоты и гармонии Beautycom

24 отзыва

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

02.07.20
Юлия Лакомова
Безусловно рекомендую из личного опыта:
- Дерматология (взрослая и детская)
- косметологические процедуры
- аппаратные процедуры
- инъекции красоты - трихология - массаж - СПА С удовольствием (и отличными результатами) посещаем клинику всей семьей!
29.08.19
Николай Ранчу
Центр естетичної медицини "Beautycom" в місті Вінниця отримав нагороду від компанії «Знак Якості» -звання ЛІДЕР РОКУ 2019 в категорії – Косметологія!
"Beautycom"-це синергія повного спектру послуг інноваційної медичної косметології для збереження Вашої молодості, здоров'я і краси.
Сертифіковані лікарі, високотехнологічне обладнання та сучасні методики лікування працюють для відтворення Вашої природної молодості, чистоти, красоти та естетики шкіри Вашого обличчя та тіла. В центрі орієнтовані на швидкий довготривалий результат та безпеку лікування кожного пацієнта. Великий німецький мислитель Фрідріх Ніцше часто повторював, що краса - це обіцянка щастя! Фахівці центру естетичної медицини "Beautycom" вважають слова філософа одним зі своїх головних девізів: перетворюючи своїх пацієнтів, роблячи їх більш молодими і красивими, лікарі дарують їм не тільки нову зовнішність, вони дарують людям відчуття щастя, свободи, гармонії з собою. Компанія Знак Якості нагородила керівника Макарчук Ірину Миколаївну почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»! Вітаємо! Бажаємо успіхів, блискучих ідей, широких можливостей, найвеличніших планів, бездоганних результатів і вічного сяйва від щастя!
19.07.19
Андрей Андрей
(Translated by Google) The wife is using the services of this institution. At adequate prices, a professional approach to work (Original) Дружина користується послугами цієї установи. При адекватних цінах професійний підхід до роботи
22.06.19
Олег
более 100 отзывов
6
Винница, 600-летия улица, 68
Заведение супер
19.03.19
Андрій Запольський
(Translated by Google) Good center (Original) Хороший центр
19.03.19
Олена Буката
(Translated by Google) Excellent center Benevolent workers (Original) Відмінний центер Доброзичливі працівники
19.03.19
Эксперт Карт
(Translated by Google) Excellent center of beauty and health. Employees are professionals of their business. (Original) Чудовий центр краси та здоров'я. Працівники - професіонали своєї справи.
19.03.19
Bogdan Denysyk
(Translated by Google) Pleasant employees will answer any question (Original) Приємні працівники, дадуть відповідь на будь-яке питання
19.03.19
Tor Rock
(Translated by Google) Convenient location (Original) Зручне розташування
19.02.19
igor belik
Місце просто супер, рекомендую
09.02.19
Світлана Ткачук
Чудове місце для того, щоб отримати задоволення та відчути смак життя! ✨💫 Відвідала сьогодні Ваш салон. Місце, в якому працюють справжні професіонали. Сервіс на висоті. Неймовірні відчуття) Релакс і повне розслаблення. Особливе дякую масажисту Танюші) Після її рук та тієї процедури, яку вона запропонувала, здається, що виростають крила!👏👏 Процвітання Вам та вдячних клієнтів!
19.01.19
Natasha kids
Дуже красивий,приємні співробітники!
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти