Ваш городВинница?
Изменить
Нашли ошибку?

Отзывы - Фитнес-клуб 24 Fit Club

45 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

16.05.19
Сергій Остренко
Винница, улица Зодчих, 3
Прийшов сюди на місяць щоб укріпити спину, а займаюся уже більше пів року. Подобається відношення персоналу і тренерів, обладнання сучасне і якісне.
16.03.19
Аlitana
Винница, улица Зодчих, 3
(Перекладено Google) Чисто. Тепло. Комфортно. Всі тренажери в робочому стані. (Оригінал) Чисто. Тепло. Комфортно. Все тренажёры в рабочем состоянии.
16.03.19
Олег Игнатенко
Винница, улица Зодчих, 3
(Перекладено Google) Мій улюблений спортивний зал. (Оригінал) Мой любимый спортивный зал.
16.03.19
Влад Рыскаленко
Винница, улица Зодчих, 3
Для мене в районі Поділля це найкращий вибір)
16.12.18
Андрей Александрович
Винница, улица Зодчих, 3
(Перекладено Google) Дуже позитивні тренери !!! Класне, душевне місце, привітне до новачків! (Оригінал) Очень позитивные тренеры!!! Классное, душевное место, приветливое к новичкам!
16.12.18
Shameless Production
Винница, улица Зодчих, 3
(Перекладено Google) Досить демократичні ціни, відмінні тренера і рецепшн. Зал сподобався, тренажери нові, регулярне прибирання там як правило і принцип. Мінусів особливих не помітила, тому ставлю п'ять зірок. (Оригінал) Весьма демократичные цены, отличные тренера и рецепшн. Зал понравился, тренажёры новые, регулярная уборка там как правило и принцип. Минусов особых не заметила, поэтому ставлю пять звёзд.
16.10.18
Elena Boyko
Винница, улица Зодчих, 3
Професійний спортзал
16.08.18
Oleg Zaki
Винница, улица Зодчих, 3
Мій улюблений спортзал. Всім рекомендую!
16.08.18
Виталий Тарадайко
Винница, улица Зодчих, 3
(Перекладено Google) Переваги: ​​зручне місце розташування для жителів Поділля, нове обладнання. Недоліки: ціна за абонемент вище ніж в кращих залах, невелика площа залу, в годину пік черги до тренажерів (Оригінал) Преимущества: удобное месторасположение для жителей подолья, новое оборудование. Недостатки : цена за абонемент выше чем в лучших залах, небольшая площадь зала, в час пик очереди к тренажерам
16.06.18
martsd
Винница, улица Зодчих, 3
(Перекладено Google) гойдалка стандарт (Оригінал) Качалка стандарт
16.06.18
Andrey Polyakov
Винница, улица Зодчих, 3
(Перекладено Google) відмінні тренера (Оригінал) Отличные тренера
16.06.18
Alex Seal
Винница, улица Зодчих, 3
(Перекладено Google) Поставив "1" бал через непрофесійність персоналу. Тренера поводяться нахабно і бидловато, насміхаються над людьми, які недавно почали займатися і деякі вправи роблять неправильно .У чатності ОЛЕКСАНДР Кисилевич на питання: "А чому ви просто не покажіть як правильно робити ту чи іншу вправу? Або хоча б просто не будете сміятися з людини? ", він відповів:" А шо мені хтось за це платити, хай платити мені 200 грн ". Ось такий диво-тренер. Для клубу мати такий непрофесійний, бидловатий персонал - це мінус !!!! (Оригінал) Поставил "1" балл из-за непрофессиональности персонала. Тренера ведут себя нагло и быдловато, насмехаются над людьми, которые недавно начали заниматься и некоторые упражнения делают неправильно .В чатности АЛЕКСАНДР КИСИЛЕВИЧ на вопрос :"А почему вы просто не покажите как правильно делать то или иное упражнение? или хотя бы просто не будете смеятся с человека?", он ответил:"А шо мені хтось за це платить, хай платить мені 200 грн". Вот такой чудо-тренер. Для клуба иметь такой непрофессиональный, быдловатый персонал - это минус!!!!
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти