«Fly Park» - це мережа дитячих парків в місті Київ, де діти і дорослі можуть розважатися і весело проводити час разом. Стрибати, бігати, грати і пустувати можна на всій території розважального комплексу «Fly Park».
Кожен знайде захоплююче заняття:
Мега-батут з басейном з поролонових кубиків для релаксації.
Лабіринт з перешкодами і тарзанка.
Пісочниця для самих маленьких гостей з чарівним піском.
Басейн з кольоровими кульками.
Городок з будиночків, обладнаний спеціальною побутовою технікою.
Машинки і каруселі.
Толокар і самокати.
Ігри та навчання.
Божевільна кількість розвиваючих іграшок.
Також в «Fly Park»:
«X-box» - зона з найцікавішими комп'ютерними іграми, де друзі можуть змагатися один з одним.
Зона майстер-класів, де навчаються новому майстерності і створюють прикраси, подарунки.
«8D cinema» - уявне стає реальним.
«Fly Café» - затишне кафе з домашньою кухнею для дітей. Майстер-шеф кафе вибирає виключно самі натуральні та свіжі продукти. У дитячому меню ви можете знайти: пюре, парові котлети, вареники, пельмені, компоти і узвари, салати, кондитерські вироби, млинці, вафлі, піцу.
Час перебування в дитячому розважальному комплексі «Fly Park» - необмежено, але вхід одноразовий. Дорослі, які бажають стрибати на батуті і грати в «X-box», набувають дорослий квиток за ціною дитячого квитка.
Адреса: Київ, Оболонський проспект, 21Б - найближча станція метро Мінська
Покупону дякую за акцію. Але краще б вже підняли ціну і зробили ремонт. Кімната в жахливому стані. Іграшок все менше і менше, те що залишилось в плачевному стані . Все подерте!
Відповісти
18.06.24 09:07
Добрий день, Ольга.
Дякуємо Вам за відгук. Шкодуємо, що Ви залишилися незадоволені. Будемо намагатися в подальшому тільки радувати Вас цікавими акціями.
Відповісти
Олена
03.04.24
Сама акція покупон дуже сподобалась, вперше користувалась. Але сама дитяча кімната просто жахлива! Брудно! Іграшок немає взагалі, лялькові будиночки зламані всі і жодної ляльки. Поламані самокати та машинки. З усіх розваг це батут, аерохокей, тарзанка. Але для маленьких дітей там робити немає чого.
1
Відповісти
04.04.24 09:10
Вітаю, Олена.
Дякуємо Вам за відгук. Шкодуємо, що Ви залишилися незадоволені. Будемо намагатися в подальшому тільки радувати Вас цікавими акціями.
Відповісти
Олена
31.03.24
9 Фото
Адреса: Київ, Магнітогорська вулиця, 1А - найближча станція метро Лісова
Ігрова кімната потребує оновлення ( за це 4 ⭐️), але дітям сподобалось- 4 години пройшли для них швидко і не хотіли виходити. Доступні ціни по меню .
Завдяки покупону вийшла гарна знижка 👍
Відповісти
01.04.24 09:13
Вітаю, Олена .
Дякуємо Вам за відгук! Цінуємо, що використовуєте знижки Покупон.
Відповісти
Юлія
23.02.24
1 відгук
жахлива ігрова. дитина яка обожнює ігрові знудилась за годину і захотіла вперше сама піти. батут і пару гірок нормально,все інше поламане. а бруд, то просто жах. іграшки немов пролежали в кладовій під пилом рік і їх так поклали. підлога, килимки де діти можуть сидіти , падати, повзати в неймовірних плямах-в туалеті було чистіше мені здається. (фото нажаль не можу додати чомусь)
2
Відповісти
Марат
24.12.23
3 Фото
Адреса: Київ, Оболонський проспект, 21Б - найближча станція метро Мінська
за акцию 5 звёзд, а сам комплекс немного подуставший, аэрохоккей не работает, как побаловаться ок, а нормально поиграть на счёт не получится , вобщем чисто попрыгать на батутах и позалипать в PSку и то там 3ки и 4ки
1
Відповісти
25.12.23 09:13
Здравствуйте, Марат.
Благодарим Вас за отзыв. Спасибо, что используете скидки Покупон.