Контактний зоопарк «Звірополіс» - це дивовижне місце, де можна доторкнутися до справжнього світу живої природи, а захоплююче годування найдружніших і найрозумніших мешканців приведе вас у справжнє захоплення. Відвідувачі зможуть потоваришувати з усіма вихованцями зоопарку, а їх у зоопарку близько 20 видів: смішні єноти, веселі носухи, милі лемури, невгамовні сурикати та багато інших.
Всі тварини регулярно проходять ветеринарні огляди, тому вони здорові, щеплені та мають усі необхідні довідки, а досвідчені співробітники зоопарку стежать, щоб усі вихованці були ситі та доглянуті.
Адреса: Київ, Вадима Гетьмана вулиця, 6Б - найближча станція метро Шулявська
Скористались знижкою Покупон. Дякуємо. Мені і донечці все сподобалося, персонал дуже привітний і видно, що люблять всіх звірят і дбають про них.
Чудові емоції і враження.
Відповісти
17.07.24 22:47
Вітаю, Ірина.
Дякуємо Вам за відгук! Цінуємо, що використовуєте знижки Покупон.
Відповісти
O.Dnipro
24.06.24
Дніпро Звірополіс. Читаю негативні відгуки і просто смішно стає. Одразу відчувається характер людини і його так звана любов до тваринок. З приводу катівні ...якщо б ви поцікавились скільки живуть всі...
Відповісти
Анастасія
04.06.24
Була з дитиною 04.06.2024 року у Місто Дніпро.Вхід коштував-310 грн,корм-30 для кожної тваринки.По перше запах дуже огидний,у вальєрах не прибрано,калюжі сечі. По друге всім тваринкам спекотно,вони ховаються від відвідувачів,погладити можно...
Відповісти
Гость
29.05.24
Це просто жах. Персонал некомпетентний взагалі ні в яких питаннях! Тварин тримають в місцях навіть без вікон, у ТРЦ більшовик можна знайти зоопарк по "аромату". Дуже шкода звірів! Також вони...
Відповісти
Олександр
12.05.24
Адреса: Київ, Степана Бандери проспект, 36 - найближча станція метро Почайна
Придбав два покупона вихідного дня для можливості відвідати зоопарк у вихідний день. Нажаль касир повідомив, що покупонами у вихідний день скористатися не можна. Незважаючи на те що в придбаних покупонах було чітко вказано, що вони призначені для відвідування у вихідний день, касир відмовив та повідомив що даним покупоном скористатися не можливо у вихідний в потрібно сплатити повну вартість квитків. Лише після звернення на гарячу лінію та залучення менеджера, все ж таки вдалося врегулювати ситуацію та працівники зоопарку застосували надані покупони для застосування знижки.
Особливо обурило відношення касира Ірини, яка поводила себе по хамськи та вперто запевняла про неможливість скористатися покупонами
Жахливий сервіс та хамське відношення працівників зоопарку залишили лише негативні враження
Відповісти
13.05.24 09:44
Добрий день, Олександр.
Дякуємо Вам за відгук. В обов'язковому порядку його буде передано керівництву та відповідальному фахівцю відділу контролю якості. Будемо намагатися надалі тільки радувати Вас цікавими акціями.
Відповісти
Показати всі питання
Звірополіс – контактний зоопарк із турботою та любов'ю до тварин
Звірополіс зоопарк – мережа контактних зоопарків в Україні: Звірополіс Київ, Дніпро, Кривий Ріг. Це унікальне місце, де діти та дорослі можуть насолодитися безпосереднім спілкуванням з тваринами. На відміну від традиційних зоопарків, тут відвідувачі мають можливість тактильної взаємодії з тваринами, що робить візит незабутнім та по-справжньому захоплюючим.
Звірополіс зоопарк працює з 2018 року. За цей час тут не постраждала жодна тварина, усі звірятка оточені турботою і не раз давали потомство. З користю для тваринок у приміщенні зоопарку використовують УФ-лампи, які допомагають синтезувати вітамін Д та благотворно впливають на здоров'я. У зоопарках «Звірополіс» представлені різноманітні види тварин, кожен з яких має свій унікальний характер і звички:
Лемури, мавпочки.
Кролики.
Кози та овечки.
Міні-піги.
Єноти та фретки.
Екзотичні птахи.
Носухи.
Сурікати.
Ящірки, змії та інші рептилії.
Білочка-летяга.
Їжачки.
У «Звірополісі» можна не лише подивитися на тварин, а й погладити і навіть потримати на руках. Цей контактний формат допомагає розвивати у дітей любов до природи та піклування про братів наших менших.
У кожному зоопарку мережі є власний фотограф, який збереже найяскравіші та найвеселіші моменти вашого відвідування. Є можливість отримати роздруковані фото чи фотомагніти.
Філії зоопарку зручно розташовані у великих торгово-розважальних центрах, які часто відвідують усією родиною:
Блокбастер зоопарк Звірополіс розташований в одному з найбільших ТРЦ Києва в районі станції метро Почайна, що дозволяє поєднати шопінг та розваги для всієї родини.
Звірополіс Космополіт на Шулявці (контактний зоопарк Київ Більшовик) – зручна локація поряд з метро.
Звірополіс зоопарк в ТРЦ Art Mall на Теремках.
Звірополіс у Дніпрі – ТРК «Мост-Сіті».
Зоопарк Звірополіс у Кривому Розі – ТРК «Терра».
Вартість квитків в зоопарк Звірополіс
Контактний зоопарк Київ ціна
Дорослий у будні з понеділка по п'ятницю – 310 грн.
Дитячий у будні з понеділка по п'ятницю – 290 грн.
Дорослий у вихідні дні (субота та неділя) – 350 грн.
Дитячий у вихідні дні (субота та неділя) – 330 грн.
Для дітей віком до 3 років – відвідування безкоштовне.
Квитки в зоопарк Звірополіс Дніпро
Дорослий у будні з понеділка по п'ятницю – 310 грн.
Дитячий у будні з понеділка по п'ятницю – 290 грн.
Дорослий у вихідні дні (субота та неділя) – 350 грн.
Дитячий у вихідні дні (субота та неділя) – 330 грн.
Для дітей віком до 3 років – відвідування безкоштовне.
Звірополіс Кривий Ріг ціна
Дорослий у будні з понеділка по п'ятницю – 230 грн.
Дитячий у будні з понеділка по п'ятницю – 210 грн.
Дорослий у вихідні дні (субота та неділя) – 250 грн.
Дитячий у вихідні дні (субота та неділя) – 230 грн.
Для дітей віком до 3 років – відвідування безкоштовне.
На Покупоні ви можете купити квитки в Звірополіс Київ та Кривий Ріг дешевше зі знижкою 35%. Зробити це дуже просто:
Виберіть акцію на pokupon.ua і натисніть купити. Оплатити замовлення можна онлайн на сайті за допомогою картки Visa, Mastercard, або готівкою у платіжному терміналі за номером вашого замовлення, але зробити це потрібно не пізніше ніж за 24 години з моменту оформлення заявки.
Прийдіть в Звірополіс Київ або у філію зоопарку в іншому місті, де діє акція Покупон, і пред'явіть в касі зоопарку купон на знижку.
Сплатіть на касі квитки за зниженою вартістю з урахуванням пред'явленої знижки від Покупон.
Пройдіть в зоопарк і насолоджуватися прогулянкою та спілкуванням з тваринами.
Контактний зоопарк Звірополіс піклується про безпеку відвідувачів та тварин. Всі тварини регулярно проходять ветеринарний огляд та вакцинацію, що забезпечує їх здоров'я та безпеку контакту з людьми. У зоопарках працюють кваліфіковані ветеринари, які стежать за станом вихованців та оперативно реагують на будь-які зміни у їхньому самопочутті. Завдяки цим заходам відвідування зоопарку стає безпечним та приємним для всіх гостей.
Правила відвідування тактильного зоопарку «Звірополіс»
Для забезпечення комфортного та безпечного перебування в зоопарку «Звірополіс» необхідно дотримуватись кількох простих правил:
Дотримуйтесь рекомендацій та вказівок співробітників зоопарку.
Не годуйте тварин продуктами, принесеними із собою. У зоопарку тварин годують спеціальними збалансованими кормами.
Будьте уважні та акуратні при спілкуванні з тваринами, уникайте різких рухів та гучних звуків.
Дітям віком до 12 років рекомендується перебувати у супроводі дорослих.
Не приносьте на територію зоопарку іграшки чи предмети, які можуть налякати тварин.
Фотографуйте тварин без використання спалаху, щоб не створювати стресових ситуацій.
Відвідавши тактильний зоопарк Звірополіс, ви отримаєте незабутні враження та радість від спілкування з дивовижними тваринами, а дотримання цих простих правил допоможе зробити ваш візит комфортним та безпечним.