Вілла «Ярина» – приватний затишний готель у самому серці Трускавця, який запрошує відпочиваючих на популярний бальнеологічний лікувально-оздоровчий курорт України. Готель обладнаний комфортабельними номерами стандарт з усіма зручностями. Трускавець – цікаве стародавнє місто львівської області, оточене масою пам'яток, знайомство з якими прикрасить ваше дозвілля.
Сюди приїжджають як сімейні пари, так і охочі усамітнитися в оточенні мальовничої природи.
Вже потім, коли час перебування збіг, ми дізнались, що сантехнік був, але поломка лишилась. До неї в передостанній день трапилась ще одна – потік сифон в умивальника. Власними силами протікання прибрати не змогли.
Тобто, відношення до гостей таке собі. Чи може таке наше везіння…
Про інші пропозиції з купону. Мангал, дрова те бесідка нам потрібні не були. А от про велосипед дізнатись хотілося б… Але нема у кого. Ні телефону ні інших каналів зв’язку хазяйка не лишила. Нажаль.
Але ту програму, яку я запланував на три дні, ми виконали. Тому вважаю, що відпочинок вдався.
Висновок: дізнавайтесь усі подробиці майбутньої поїздки, аби потім не нарікати на наявні проблеми.
Відповісти
09.06.24 13:09
Добрий день, Олександр.
Дякуємо, що поділились своїм враженням. Шкодуємо, що під час відпочинку виникли труднощі в готелі. Ваш відгук переданий до відділу якості. Цінуємо, що використовуєте знижки Покупон.
4. Проблеми. Не вирішені до від’їзду.
На ранок 4.06 звернув увагу, що постійно біжить воді в туалеті. Виявилось, що зламався клапан перекриття води. Ґаздині не було. Я перекрив воду, щоб зменшити витрати та шум. Під час прогулянки зустріли хазяйку. Повідомив їй проблему. Вона обіцяла викликати сантехніка. Але до останнього дня нічого зроблено не будо. Тим більше, за словами покоївки, пані поїхала у Львів по справах. Врешті решт, ми з нею так і не попрощались.
Дивно якось.
3. Їжа. Не було б щастя, так нещастя допомогло.
В купоні прописна наявність сніданків. Коли я про них спитав у господині, вона сказала, що кухня зараз не працює (взагалі на території йшли будівельні роботи) – там щось роблять будівельники. Іншими словами, це був натяк на те, що самі собі ми їжу приготувати не в змозі. Тобто, знов у купоні помилка. Сподіваюсь, тимчасова.
Так от, нас направили на сніданок у сусідній (кроків з 20) санаторій «Аркада». З ранку нас зустріла завідувачка їдальнею, яка була в курсі наших проблем. Водночас ми домовились про обіди та вечері на усі дні перебування. Смачно, дієтично, багато та не дуже дорого.
2. Облаштування. «Баня, через дорогу роздягальня».
На другому поверсі звичайного приватного помешкання – 5 номерів. Частина з них має власні санвузли, але нам не пощастило. Ми вимушені були ходити до вбиральні у загальний коридор. Коли немає світла, ще той квест. Благо був ліхтарик. (Прохання до адміністраторів Покупону – дізнавайтесь усі подробиці такого плану зручностей та вказуйте їх, аби потім не було нарікань).
Сам номер непоганий. Ліжко двоспальне величезне. Є стіл, крісло, телевізор (супутникове телебачення – поганенько), набір посуду у шафі, чайник, шафа з вішаками, дзеркало. Меблі нормальні для тих, хто не звертає уваги на облущене покриття. Вікно нове, але підвіконня нема. Від слова ВЗАГАЛІ. Чи-то забули зробити, чи-то він ще буде зроблений. Інтернет - вільний wi-fi, але за наявності електроенергії. 4G – в нормі.
Звіт – відгук
Складається з кількох частин.
про відпочинок на віллі «Ярина» у м. Трускавці з 03.06.2024 по 06.06.2024
Дякуючи порталу Покупон, яким я користуюся не вперше, знайшов цікаву пропозицію на короткочасний відпочинок у Трускавці.
Зацікавив опис маєтку та ціна. Та не все так сталося, як писалося…
1. Розташування. Супер!!!
Якщо сісти у перший з голови вагон потягу або електрички до Трускавця, то одразу потрапляєш у Тихий провулок, де через 100 м вілла «Ярина». Хоча на брамі ніякого надпису немає. Тільки завдяки Гугл-карті, я здогадався, що ми поруч.
До центру курорту – метрів з 200. Тут починається сувенірний ринок. Далі – парк з бюветом та інші цікавинки міста.