Готель-аквапарк «Європа» знаходиться у Закарпатті поряд із угорським кордоном. Відпочинок тут буде цікавим та різноманітним, адже до ваших послуг відкритий басейн з аквапарком, криті басейни, джакузі, чан, фінська та слов'янська лазня, турецька та інфрачервона сауна. Родзинкою готелю є соляна кімната із зручним ліжком, де можна переночувати та оздоровитися на рік уперед.
У ресторані готелю подають традиційні страви закарпатської та угорської кухні, вранці сервірують сніданки, а в барі готують оригінальні авторські коктейлі.
Адреса: Соломонове (Закарпатська область), Головна вулиця, 89
Не їдьте сюди!!! Це коротко. Якщо в деталях, то читайте далі. Це місце призначене лише для того щоб приїхати на день, чи пів дня і все. Готель непридатний для проживання. В номері брудно, дали лише постіль для двох ( простирадло лише одне і те не двоспальне) і рушники для двох. Все довелося просити і дослухалися не з першого разу. Рушники сушити ніде. На наше питання, а як же бути, дві дівчинки кліпали очами і перезиралися. В результаті просто користувалися мокрими, бо про заміну ніхто і не питав. Можна було б мабуть побігати за ними знову, але вже якось не хотілося. В номері не прибирають. Смітника немає, є малесенький в туалеті, але для родини, це ніщо. І саме основне В НОМЕРІ НЕ БУЛО ВОДИ. Вода зʼявлялася епізодично , треба було її «ловити». Сказали, що поломка, але вона тривала весь час нашого перебування. Душ протікає зі шлангу. Нічник вирваний і стирчать провода. Сніданок це або яєчня або горілий омлет( шкода не сфотографували) і все без варіантів. Персонал дуже не привітний.
Відповісти
27.05.24 11:07
Добрий день, Анастасія.
Дякуємо Вам за відгук. Шкодуємо, що Ви залишилися незадоволені. Будемо намагатися в подальшому тільки радувати Вас цікавими акціями.
Відповісти
Діма
28.08.23
Понад 50 відгуків
зручно зупинитись в готелі по дорозі до Угорщини. Привітний персонал, у вартість проживання входять смачні сніданки
Відповісти
Валентина
28.08.23
Понад 50 відгуків
аквапарк супер, діти оцінили! та й дорослим було весело. неодмінно приїдемо ще!