«Budusushi» – перший в Україні магазин суші та ролів європейського формату обслуговування. У меню страви японської кухні, яка славиться не тільки неперевершеним автентичним смаком, але і своєю користю та прихильністю до найсвіжіших і якісних інгредієнтів.
Тут ви точно знайдете щось для себе, адже у меню понад 100 найменувань страв. «Будусуші» підлаштовується під бажання та потреби своїх клієнтів. Кожен відвідувач магазину «Будусуші» може впевнитись у 100% якості страв.
За 800 грн 80% рису. Навіть зі знижкою не вартує цих грошей.
9
Відповісти
Лена
13.02.24
14 відгуків
+Доставка вчасна,сам кур'єр дуже приємний,вічливий.
+Гарне упакування
-Мало соуса,імбіря ті васабі
- ОДИН РИС ,сам рис смачний.
Наїлись але не суші а рис з сиром)
Розчаровані,замовляли за 850грн це зі знижкою.
1
Відповісти
14.02.24 09:24
Добрий день. Дякуємо Вам за відгук. Цінуємо, що використовуєте знижки Покупон.
Відповісти
Світлана
24.01.24
27 відгуків15 Фото
Адреса: Київ, Драгоманова вулиця, 27 - найближча станція метро Позняки
Замовляла вперше. Вага відповідає заявленій, риба є і смачна, акуратність +/-, свіжі. Кур'єр трохи затримався на хвилин 15 не критично. Термінал для оплати кур'єру є. Купон спрацював тільки по телефону, у додатку ні. З мінусів: на кг ролів замало соєвого соусу. Загальне враження гарне, не один рис та сир. Без знижок ціни занадто дорогі. Буду замовляти ще!
14
Відповісти
24.01.24 13:04
Вітаю, Світлана.
Дякуємо Вам за відгук. Цінуємо, що використовуєте знижки Покупон.
Відповісти
Ольга
07.01.24
1 відгук3 Фото
Адреса: Київ, Драгоманова вулиця, 27 - найближча станція метро Позняки
Заказывала сет по покупону 3*3 за 1000 грн. Сет ооочень достойный. Роллы сами по себе крупные и вкусные. Рыбы мега-много, сыра тоже. На горячих немного размокла темпура, но по другому в закрытом боксе и теплые они не приедут.
Очень рекомендую 👍
15
Відповісти
08.01.24 08:58
Здравствуйте, Ольга.
Благодарим Вас за отзыв. Мы очень рады, что наши предложения полезны для Вас. Будем стараться и дальше радовать новинками нашего сайта.
1
Відповісти
Олексій
21.12.23
1 Фото
Адреса: Київ, Маршала Малиновського вулиця, 15/3 - найближча станція метро Оболонь
Доброго дня, сьогодні замовив суші бок с заміксуй, дуже смачний набір, продукти свіжі,багато риби,колегам на роботі дуже сподобалося!!! Доставка швидка! Дякуємо!