На жаль, акція закінчилася

Підпишіться на повідомлення, щоб ми могли надсилати вам нові пропозиції від "Joy Pole Dance".

Також ви можете подивитися Інші знижки та акції "Joy Pole Dance"

Хочете отримувати нові пропозиції від "Joy Pole Dance" на пошту?

Залиште свій email, щоб нічого не пропустити.

До 20 занять Pole dance, йогою, кардіо або стретчингом від школи танців «Joy Pole Dance»

3 адреси в 2 містах

Joy Pole Dance4.52 вiдгукiв користувачів
1/4

Опис акції

Максимальна знижка до Чорної П'ятниці! З сертифікатом ви отримуєте 4, 8, 12 або 20 групових занять танцями по напрямку на вибір для дорослих або дітей в школі танців «Joy Pole Dance» з максимальною знижкою до 62%. Пропозиція актуальна тільки для нових клієнтів.

Дана пропозиція діє спеціально для Чорної П'ятниці, кількість сертифікатів обмежена.

Опис послуги

Pole Dance
Різновид танцю, в якому виконавець виступає на одному або двох пілонах, поєднуючи елементи хореографії, спортивної гімнастики, акробатики. Танець розвиває м'язи верхньої частини тіла при утриманні власної ваги в різних положеннях, а також спини, в основному, при стійках на руках, і преса, підтримуючи в тонусі все тіло.

Pole kids
Це, перш за все, різні гімнастичні вправи, і чудовий спосіб подбати про свою фігуру з раннього віку. Крім того, оскільки pole dance вимагає максимальної гнучкості, а тренери чимало часу приділяють стретчінгу. Діти на пілоні часом можуть і роблять щось більше, цікавіше і складніше, ніж багато дорослих танцюристів з хорошою фізичною підготовкою.

Pole Exotic
Цей напрямок пілонного танцю поєднує елементи pole dance і хореографії, акцентуючи увагу на вивченні трюків і зв'язок не тільки навколо пілона, скільки в партері - тобто на підлозі. Заняття pole exotic-напрямок всього на третину присвячений роботі на пілоні і тренуванні м'язів, і на дві третини - танцю у пілона і розвитку пластики та координації.

Акробатика для дітей і дорослих
Це різновид гімнастики, що включає в себе вправи на спритність, гнучкість, стрибучість, силу і балансування. Є основою різних сучасних видів спорту. Як правило, починають займатися акробатикою в ранньому дитинстві. Акробатичні вправи сприяють удосконаленню функцій органів рівноваги, розвитку точності рухів, сили і орієнтування в просторі при будь-якому положенні тіла.

Стретчинг
Це система вправ, спрямованих на розтяжку зв'язок і м'язів, а також на підвищення гнучкості тіла. Вправи на розтяжку корисні і необхідні всім, незалежно від віку і ступеня розвитку гнучкості. Цей вид фітнесу є частиною оздоровчої гімнастики.

Йога
Це спорт, який сприяє духовному розвитку, покращує роботу органів дихання, розвиває м'язову систему, а також поліпшується обмін речовин. Вибираючи заняття йогою, потрібно проявляти завзятість і терпіння. Йога - це перш за все дихальна зарядка.

Кардіо
Це тренування, спрямоване на інтенсивну роботу серця і легенів. Під час кардіо навантажень відбувається почастішання серцевого ритму, за рахунок більш інтенсивної роботи легенів організм насичується киснем, відбувається зміцнення серцево-судинної системи, підвищується обмін речовин, знижується рівень холестерину в крові, а також кардіо тренування активно спалює підшкірні жирові відкладення. Даний вид фітнесу найкраще сприяє спалюванню жиру, і як результат - придбанню вашого ідеального тіла.

Що входить у вартість сертифікату?

НА ВИБІР

 • Pole Dance для дорослих.
 • Pole Kids для дітей.
 • Pole Exotic для дорослих.
 • Акробатика для дорослих.
 • Акробатика для дітей.
 • Стретчинг для дорослих.
 • Йога для дорослих.
 • Кардіо для дорослих.

Як використовувати сертифікат?

Скористатися сертифікатом ви можете з 15.11.2021 по 30.12.2021

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надаються Покупон на підставі Публічної оферти.

 • Зверніть увагу, що залежно від карантинних заходів в регіоні, партнер може попросити відвідувача пред'явити COVID-сертифікат про повний курс вакцинації, цифровий сертифікат про негативний результат тесту на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до відвідування, або про одужання за останні 6 місяців (уточнюйте про можливі обмеження у партнера перед купівлею сертифіката). Вимоги діють для осіб від 18 років.

ВАЖЛИВІ УМОВИ

 • Послуги надаються в звичайному режимі.
 • Послуги не надаються в святкові дні: 25.12.2021, 01.01, 07.01.2022.
 • Пропозиція актуальна тільки для нових клієнтів.
 • Активувати абонемент, відвідавши перше заняття, необхідно в період терміну дії сертифіката.
 • Один клієнт може особисто скористатися тільки одним сертифікатом.
 • Перед покупкою сертифіката обов'язково уточніть наявність місць на бажану дату і час.

ДОДАТКОВІ УМОВИ

 • Знижка за сертифікатами не підсумовується з іншими акційними пропозиціями.
 • Для отримання знижки необхідно пред'явити сертифікат в електронному вигляді.
 • Останню цифру сертифіката (код активації) називайте тільки при отриманні послуги. Після активації послуга вважається наданою, і сертифікат поверненню не підлягає.
 • Якщо клієнт записався на заняття, але не з'явився в зазначений час і не попередив про зміну своїх планів за 24 години або запізнився, студія залишає за собою право відмовити в наданні послуг зі знижкою і заняття вважається пройденим або скорочується на час запізнення.
Контакти
Joy Pole Dance 4.5

Школа танцю

Телефони:+38 (073) 331-94-50

Школа «Joy Pole Dance» запрошує вас поринути в світ сучасних танців: Pole Dance, Pole Kids, Pole Exotic, акробатика, стретчинг, йога та інші.

Заняття викладають педагоги високого класу, вони точно зможуть навчити вас танцювати. До того ж, танці - відмінний спосіб тримати своє тіло в хорошій фізичній формі, стати більш витривалим і сильним.

Записуйтеся на заняття в школу танців і розвивайтеся разом з приємними знижками.

3 адреси в 2 містах

Показати списком

Петропавлівська Борщагівка, Софіївський провулок, 14

Вибачте, графік роботи не вказаний

Детально

Софіївська Борщагівка, Райдужна вулиця, 96

Вибачте, графік роботи не вказаний

Детально

Софіївська Борщагівка, Боголюбова вулиця, 35

Вибачте, графік роботи не вказаний

Детально

Питання

Щоб залишати відгуки до акції вам необхідно авторизуватись чи зареєструватись

Від259 грн

Акція закінчилась

знижка-62%
Економія951 грн
Купили 2

44 Чекають перезапуску