Відвідування квест-кімнати «Темрява» в будні або вихідні дні від «Ізоляція»

Одеса, Пушкінська вулиця, 6

Ізоляція4.832500 відгуків користувачів
1/4

Опис акції

З сертифікатом ви отримуєте відвідування квест-кімнати «Темрява» в будній чи вихідний день від компанії «Ізоляція» зі знижкою.

Показати всі варіанти (5)

Як використовувати сертифікат?

Скористатися сертифікатом ви можете з 13.10.2021 по 30.04.2022

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надаються Покупон на підставі Публічної оферти.

  • Зверніть увагу, що залежно від карантинних заходів в регіоні, партнер може попросити відвідувача пред'явити COVID-сертифікат про повний курс вакцинації, цифровий сертифікат про негативний результат тесту на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до відвідування, або про одужання за останні 6 місяців (уточнюйте про можливі обмеження у партнера перед купівлею сертифіката). Вимоги діють для осіб від 18 років.

ВАЖЛИВІ УМОВИ

  • Послуги надаються в звичайному режимі.
  • Послуги не надаються в святкові дні: 01.01.2022.
  • Перед покупкою сертифіката обов'язково уточніть наявність місць на бажану дату і час (під час запису необхідно вказати номер сертифіката, неправильно вказаний номер сертифіката не дає право на запис).

ДОДАТКОВІ УМОВИ

  • Знижка за сертифікатами не підсумовується з іншими діючими акціями та пропозиціями.
  • Для отримання знижки необхідно пред'явити сертифікат в електронному вигляді.
  • Останню цифру сертифіката (код активації) називайте тільки при отриманні послуги. Після активації послуга вважається наданою, і сертифікат поверненню не підлягає.
  • Якщо ви записалися на квест, але не прийшли в зазначений час і не попередили про скасування візиту за 12 годин, а також запізнилися більш ніж на 15 хвилин, адміністрація залишає за собою право відмовити в наданні послуг зі знижкою і квест вважається пройденим.
Контакти
Ізоляція 4.83

Мережа квест-кімнат

Компанія «Ізоляція» підготувала для вас величезний вибір різноманітних квестів, кожен з яких присвячений окремій темі і має свої унікальні загадки. Квест-кімнати розташовані по всій Україні - в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові, в Хмельницькому, Полтаві, Сєвєродонецьку, Маріуполі, Чернівцях, Ізмаїлі, Вінниці та Запоріжжі.

Різноманітність тематик дозволить кожному вибрати пригоди за смаком. Тут є історія Аліси з Країни чудес і небезпечне відвідування будинку маніяка, кімнати, присвячені «Грі Престолів» і цирковий тематиці, багато іншого. Кожен з квестів детально продуманий і дозволяє учасникам гри з головою зануритися в атмосферу сюжету.

1 адреса в 1 місті

Показати списком

Одеса, Пушкінська вулиця, 6

Вибачте, графік роботи не вказаний

Детально

Питання

Щоб залишати відгуки до акції вам необхідно авторизуватись чи зареєструватись

Від250 грн

Скористатися сертифікатом ви можете у період:

13.10.2021 - 30.04.2022
знижка-50%
Економія400 грн
Купили 4
Вибрати з
ДО КІНЦЯ АКЦІЇ
00
00
00