На жаль, акція закінчилася

Підпишіться на повідомлення, щоб ми могли надсилати вам нові пропозиції від "Психолог Катерина Савицька".

Також ви можете подивитися Інші знижки та акції "Психолог Катерина Савицька"

Хочете отримувати нові пропозиції від "Психолог Катерина Савицька" на пошту?

Залиште свій email, щоб нічого не пропустити.

До 5 онлайн-консультацій або індивідуальних зустрічей з психологом Катериною Савицькою

Вся Україна

Психолог Катерина Савицька41 відгук користувача
1/4

Опис акції

З сертифікатом ви отримуєте до 5 онлайн-консультацій або індивідуальних зустрічей з психологом Катериною Савицькою зі знижкою. Пропозиція актуальна лише для нових клієнтів.

Опис послуги

Гештальт-терапія — метод психотерапії, який використовується для лікування депресії, апатії, почуття самотності, втрати сенсу життя. Гештальт — це завершений образ, цілісність. Гештальт-терапія працює саме з поняттям цілісності, її мета — зібрати різні аспекти людини в одне, прийняти різні частини себе.
Популярний вислів — закрити гештальт — теж добре описує суть методу. Адже в житті трапляються незакінчені, незавершені ситуації (звичайні і глобальні), які не дозволяють рухатися далі. Закриття і опрацювання таких гештальтів веде до більш цілісної і усвідомленої особистості
Для методу дуже важливо поняття «тут і зараз» — непрожиті почуття, проблеми і тривоги не втратили актуальності і терзають людину саме в цей момент. З такими ситуаціями потрібно працювати і відпускати.

Когнітивно-поведінкова терапія — метод психотерапії для лікування тривожних станів, залежностей, депресії. Під час терапії психолог виявляє автоматичні швидкі думки, обробляє їх і переводить на свідомий рівень. В основі КПТ лежить уявлення про когніції (всі розумові процеси людини), які здатні впливати на емоції і поведінку. Спочатку потрібно пропрацювати когнітивний аспект (думки і переконання), щоб змінити поведінковий (вчинки).
Приклад: під час складного завдання у людини виникає думка: «Я недостатньо хороший фахівець», це автоматична думка, яка може запустити емоційну реакцію — смуток, тривожність, пригніченість. Вона не раціональна, адже немає підтверджень, що це так.
Думки виникають дуже швидко і запускають реакції — щоб дізнатися, чому виник той чи інший стан, потрібно знайти першу думку, яка запустила процес. Коли автоматична думка знайдена, її можна обробити і змінити переконання.


Екзистенціальний метод психотерапії підходить для тих, хто стоїть на порозі змін, переживає втрату, відчуває спустошеність. Він допомагає знайти свій шлях і сенс життя. В основі методу лежить філософія екзистенціалізму. Екзистенція — це буття людської особистості, унікальне життя.
У екзистенціальній психотерапії «екзистенцією» називають проживання власного існування тут і зараз. Мета методу — навчити людину брати відповідальність за своє життя і самостійно вибирати свій шлях. А людина розглядається як особистість, що знаходиться в безперервному становленні. Терапевт піднімає важливі питання — усвідомлення власної смертності, самотності, сенсу життя, свободи волі.

Як використовувати сертифікат?

Скористатися сертифікатом ви можете з 24.07.2021 по 24.12.2021

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надаються Покупон на підставі Публічної оферти.

ВАЖЛИВІ УМОВИ

  • Послуги надаються в звичайному режимі.
  • Пропозиція актуальна лише для нових клієнтів.
  • Один клієнт може особисто скористатися тільки одним сертифікатом.
  • Перед покупкою сертифіката обов'язково уточніть наявність місць на бажану дату і час.

ДОДАТКОВІ УМОВИ

  • Знижки за сертифікатами не сумуються з іншими акційними пропозиціями.
  • Для отримання знижки необхідно пред'явити сертифікат в електронному вигляді.
  • Останню цифру сертифіката (код активації) називайте тільки при отриманні послуги. Після активації послуга вважається наданою, і сертифікат поверненню не підлягає.
  • Якщо ви записалися на прийом, але не попередили про скасування візиту за 12 годин, або запізнився більш ніж на 15 хвилин, психолог залишає за собою право відмовити в наданні послуг зі знижкою.
  • Тривалість одного сеансу – 45 хвилин.
  • Під час сеансу психолог використовує гештальт, когнітивно-поведінковий, екзистенціальний метод терапії.
Контакти
Психолог Катерина Савицька 4

кабінет психолога

Телефони:+38 (093) 131-76-07

Катерина Савицька – сертифікований фахівець в області психології, яка здобула освіту в Європі, Україні і Росії. Розробила авторську методику по роботі з травмами на фізичному, емоційному та духовному рівні.

Катерина допоможе вам розібратися в взаєминах в сім'ї, розлучитися з абьюзером і почати нові гармонійні стостунки, позбутися агресії і страху, відкрити свою жіночність, налагодити відносини в колективі і навчитися жити в злагоді зі своїм внутрішнім Я.

Психолог Катерина Савицька приймає очно в місті Львів, і в форматі відеодзвінків онлайн у зручний для вас час.

 

1 адреса в 1 місті

Показати списком

Вся Україна

Вибачте, графік роботи не вказаний

Детально

Питання

Щоб залишати відгуки до акції вам необхідно авторизуватись чи зареєструватись

Від199 грн

Акція закінчилась

знижка-85%
Економія3 401 грн
Купили 13

44 Чекають перезапуску