Ваш городТрускавец?
Изменить
Нашли ошибку?

Отзывы - Бар GUSTO eco bar & bistro

72 отзыва

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

06.11.19
Svetlana Markova
Трускавец, Стебникская улица, 27
Если вам захотелось вкусно покушать в уютном месте....посетите "Gusto" в Трускавце. Очень красивая и оригинальная подача блюд.
27.10.19
Анна Федишин
Трускавец, Стебникская улица, 27
Сьогодні 14.10.2019 відвідали заклад, залишились розчарованими ( попередній раз відвідували заклад рік назад і тоді він нам дуже сподобався, все було на висоті).Шкода, що не зробила фото тих страв, які нам подали сьогодні( фото нижче, це фото зроблені минулого року, відгук попередній відредаговано і виправлено). Замовили неаполітанську піцу, шпинатний суп та смаженого осетра. У складі піци мало бути прошутто, його там не було зовсім ( офіціант промовчав) , презентація та смак посередні,піца як на жд вокзалі. Шпинатний суп був смачним . Смажений стейк осетра був сирим і на смак жахливий. Виправляю відгук та оцінку з 5 зірок на 2 зірки.
02.10.19
Victor Chudnov
Трускавец, Стебникская улица, 27
Непоганий заклад
27.09.19
Victor Chudnov
Трускавец, Стебникская улица, 27
Непоганий заклад
11.09.19
Марина
более 100 отзывов
6
Трускавец, Стебникская улица, 27
Очень вкусно и порции хорошие. Рекомендую.
20.07.19
Татьяна Мельниченко
Трускавец, Стебникская улица, 27
(Translated by Google) Very tasty and the portions are good. Recommend. Especially like musicians, guys are super !!! (Original) Очень вкусно и порции хорошие. Рекомендую. Особенно нравятся музыканты, ребята супер!!!
27.04.19
RaVeNok
Трускавец, Стебникская улица, 27
Круто,вкусно,
20.04.19
Ludmila Pantolik
Трускавец, Стебникская улица, 27
(Translated by Google) A few months passed, and the photo in the gallery inspired the memories of a warm welcome.leg Staff smiling and polite. Dishes as a work of art and TASTE. Thank you Gusto for a great holiday. Good luck to you, and many good visitors! (Original) Пройшло декілька місяців, а фото в вгалереї навіює спогади про теплий прийом.😊 Персонал усміхнені і ввічливі. Страви як витвір мистецтва і СМАЧНЮЩІ. Дякуємо Gusto за гарний відпочинок. Успіхів вам, та багато хороших відвідувачів!😄
20.04.19
Андрій Максимів
Трускавец, Стебникская улица, 27
(Translated by Google) It is possible and better service can be the kitchen to hire the best chef and kitchen staff in the photo is very good in reality is not very much as if pizza is in demand realities terrible and impressive with their braveryand for my money thai not small as for the average bar in the local market !! !   I did not notice any reactions to the previous weighty remark and changes for the better. I wish you a positive change to Ms. Maregiga's owner. Respond and correct, but do not justify it or defend it neither to me nor to you personally. I do not need to execute customer's orders, and not according to the raw weight of the original, this is a NONSENSION APRION FOR MONEY MONEY, "The customer is always right" although from your logic, the right owner of the establishment and employees, as you better know that as the customer likes what dishes and what is willingness to pay for those orders which and your opinion is suitable for the client, and not what he (she) ordered (la). Understand? ... It is necessary to cook and how the client orders the led led so that the "sole" is as much fried as possible and not how your chef cooked with juice and it's impossible to cut your knife. By the way last year, in a leafpipe at the court table, the rabbit gave the poor man unpretentious, he was asked by his family to get ready to return to the kitchen because "rubber" is his words, so this is not just a situation with me. "Thank you for the reaction." ☹ (Original) Можна й краще обслуговування може бути кухня винайміть кращого шеф повара та працівників кухні на фото гарно в реальності не дуже хіба що піца користується попитом реальнсть жахлива та вражає своєю нахабністюі за мої ж гроші тай не малі,як для середньостатистичного бару в приміщенні місцевого ринку!!!. Реакції на попередне вагоме зауваження та змін на краще не помітив.Бажаню вам позитивних змін це побажання до власника пані Мареги.Реагуйте та виправляйтесь,а не виправдовуйтесь та не захищайтесь це нікому ні мені,ні вам особисто не потрібно.Небхідно виконувати замовлення клієнта,а не згідно сирої вихідноЇ ваги це НОНСЕНС АПРІОРІ ЗА МОЇ Ж ГРОШІю,,Клієнт завжди правий" хоча з вашої логіки правий власник закладу та працівники адже вам краще відомомо,що так як подобається клієнту які страви та яка готовність той оплачуйте те замовлення яке на вашу думку підходить клієнту,а не те що він(вона) замовляв(ла).Understand?...Готувати потрібно та як клієнт замовляє вел вел доун це ,,підошва" максимально засмажено,а не та як приготувала ваш повар з соком та неможливо розрізати вашим ножем. До речі минулого року в листпаді за сусуднім столиком кролика чоловікові подали недоготованого він був зі сім'єю попросив доготувати повернув на кухню бо був ,,гумовий"це його слова так що це не тільки зі мною така ситуація.,,Дякую за реакцію".☹
20.04.19
RaVeNok
Трускавец, Стебникская улица, 27
(Translated by Google) Cool tasty (Original) Круто,вкусно,
27.02.19
Свят Павлечко
Трускавец, Стебникская улица, 27
Комфортно, смачно, привітні працівники.
20.02.19
Свят Павлечко
Трускавец, Стебникская улица, 27
Комфортно, смачно, привітні працівники.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти