«Game Park» - сеть детских развлекательных центров в Киеве, Броварах и Борисполе. К услугам маленьких гостей - батуты, сухой бассейн, лабиринты, приставка, различные игрушки, зоны по интересам и многое другое. В студии можно провести День Рождение с аниматорами, устроить мастер-класс. Для более старших деток есть обучающие студии моделирования и програмирования.
Адрес: Киев, Борщаговская улица, 154А - ближайшая станция метро Шулявская
Всі розваги маленькі за площою, і постійо обманюють, обіцяють зробити Playstation-зону з ігровими приставками, так і не роблять
Ответить
28.06.24 09:51
Добрий день, Павло.
Дякуємо Вам за відгук. Шкодуємо, що Ви залишилися незадоволені. Будемо намагатися в подальшому тільки радувати Вас цікавими акціями.
Ответить
Ганна
09.06.24
Очень хорошая детская комната, просто супер 😘 спасибо Валерию организатору нашего праздника. Очень довольна. Всем рекомендую, не пожелаете за ваш праздник.
1
Ответить
10.06.24 09:02
Здравствуйте.
Благодарим Вас за отзыв! Мы очень рады, что наши предложения полезны для Вас. Будем стараться и дальше радовать новинками нашего сайта.
Ответить
Ростислав
16.04.24
Хоч і не великий, але нормальний центр. Є мінус, якщо їхати туди автівкою. Тоді затрати можуть суттєво вирости: парковка в Городку - 30 грн за годину (навіть неповну), крім першої.
Ответить
16.04.24 17:54
Вітаю.
Дякуємо Вам за відгук. Цінуємо, що використовуєте знижки Покупон.
Ответить
Катерина
08.04.24
1
отзыв
1 фото
дуже задоволені святкуванням дня народження, переживали, що через те , що парк відносно невеликий дітям буде нудно, але все сподобалось. аніматор добре розігріла і розважила дітей, гарна кімната для святкування, повністю прикрашена, чисто, іграшки всі у гарному стані, дуже вдячні персоналу за допомогу, окремо хочу відмітити адміністратора рецепції, дуже мила дівчина. порекомендувала знайомим обрати це місце для святкування
Ответить
Оксана
03.04.24
2 фото
Адрес: Киев, Степана Бандеры проспект, 23 - ближайшая станция метро Почайна
Відвідуємо цю дитячу розважальну зону при кожній нагоді, територіальному розташуванні. Персонал привітний, уважний до діток, такого відношення до діток не має ніде! Умови просто супер! Є санітарна кімната. Хлопці просились сюди замість дитсадочку... Ви найкращі! Бажаю Вам росту! Зона створена із вкладенням душі і персонал доповнює атмосферу! Рекомендую!!!