Ваш городЛьвов?
Изменить

Сеть кафе-кондитерских Львовская мастерская шоколада

23573 отзыва

Здесь вы также найдете

Днепр, Дмитрия Яворницкого проспект, 67Д

О компании Львовская мастерская шоколада

Ще з давніх часів Львів був славетним містом через добротні солодощі. І вже у ХІХ столітті шоколад помандрував по всій Європі, даруючи почуття, що народилися у Львові. Це місто завжди вміло перетворювати чудеса на реальність. А «Львівська майстерня шоколаду» це одне з чудес, що створило подружжя Наталії та Володимира Дубових, приклавши чимало зусиль. Спочатку було лише двадцять видів цукерок, але з 2009 року виробництво невпинно почало розширюватись. Відтепер людину огортає атмосфера міста, коли вона розгортає маленький пакуночок і куштує львівський шоколад. На сьогодні стало понад 60 видів марципанових, трюфельних, пралінових, горіхових, шоколадно-кремових та шоколадно-карамельних цукерок.

З чого все почалося?

Ще з давніх часів Львів був славетним містом через добротні солодощі. І вже у ХІХ столітті шоколад помандрував по всій Європі, даруючи почуття, що народилися у Львові. Це місто завжди вміло перетворювати чудеса на реальність. А «Львівська майстерня шоколаду» це одне з чудес, що створило подружжя Наталії та Володимира Дубових, приклавши чимало зусиль у свою мрію. Спочатку було лише двадцять видів цукерок, але з 2009 року виробництво майстерні невпинно почало розширюватись. Відтепер людину огортає атмосфера міста, коли вона розгортає маленький пакуночок і куштує львівський шоколад. На 2017 рік стало понад 60 видів марципанових, трюфельних, пралінових, горіхових, шоколадно-кремових та шоколадно-карамельних цукерок.

Шоколадні смаколики виготовляються професійними шоколатьє власноруч у Львові з сировини європейської якості. Використовується тільки натуральні інгредієнти без домішок. Завдяки виробництву цукерок ручної роботи «Львівська майстерня шоколаду» створює свої власні традиції якості та смаку.

Шоколад, що дарує радість ближньому

Завдяки подарунковому сертифікату «Львівська майстерня шоколаду» надає можливість поринути у солодку екскурсію, що ознайомить з історією виникнення шоколаду та покаже весь процес виготовлення цукерок ручної роботи. Ви дізнаєтесь про те, як солодощі діють на організм людини, які види шоколаду бувають та які їх властивості. Також у вас буде нагода скуштувати шоколад з різних куточків світу. 

Майстер-класи по створенню шоколаду

«Львівська майстерня шоколаду» проводить майстер-класи, на яких можна відчути себе справжнім шоколатьє, вдягнувши спеціальну форму та озброївшись усім необхідним для приготування шоколадних витворів. Протягом заняття ви дізнаєтесь історію виникнення шоколаду, безліч цікавих фактів, корисних порад, що стануть у нагоді. Наприкінці майстер-классу кожен отримає свій власний витвір з шоколаду та буде нагороджений сертифікатом майстра шоколадної справи.

Телефоны
+38 (063) 948-70-70
Адрес
Днепр, Дмитрия Яворницкого проспект, 67Д
Чернигов, Мира проспект, 21
+38 (099) 340-73-16
Чернигов, Мира проспект, 45
+38 (099) 340-73-16+38 (063) 920-04-41
Показать все адреса
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти