Ваш городЛьвов?
Изменить

Отзывы - Детская поликлиника Веселка

137 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

27.10.20
Alexandra Ruchka
Записала дитину в неділю на понеділок до лора Новосільського,по рекомендаціях знайомих та відгуках знала,що хороший спеціаліст.Оператор сказала,що до обіду лікар Крук,а він приймає в другій половині дня,тому нам підійшов час на 17 годину.Зайшовши в кабінет на вказаний час нас приймала зовсім інша лікар.До неї претензій немаю,оглянула дитину та все пояснила,але коли я на рецепції спитала чому так,відповіли,що це швидше всього технічна помилка і наш лікар був до обіду. Помилка,про яку завчасно ніхто не попередив. Очікуючи того спеціаліста,до якого хочеш потрапити і отримавши зовсім не це,я м'яко кажучи була дуже розчарована.
25.08.20
Lidiya Shulak
Дуже неприємні враження отримала від процедури еег, а саме від ставлення Мовяк Л. Візит тривав максимум 15 хвилин із яких 5 хвилин провела в коридорі заповнюючи згоду. Після того як віддала згоду отримала виписку, на запитання про результати еег отримала відповідь Мовяк Л. «ну шо я вам тут зараз буду лекцію читати. Йдіть до свого лікаря. ... подивіться на свою дитину тут і без еег видно що «впєрєді планєти всєй». Вперше стикаюсь з таким тоном і «фаховою» відповіддю провідного спеціаліста приватної клініки. Не можу рекомендувати процедуру еег у «веселці».
24.07.20
Жанна Даниленко
Хочу висловити подяку хірургу Лопадчак М., дуже уважний та професійний лікар , швидко знаходить спільну мову з маленькими пацієнтами та їхніми батьками. Лікар проводив операцію по видаленню атероми. Результатом ми дуже задоволені, потішило те, що Михайло Павлович приділив нам максимум часу, ретельно оглянув та склав план операції, зміг вселити в нас спокій, ми точно бачили, що наша дитина в надійних руках. Також був на зв"язку після процедури, надава відповіді на будь-які запитання, давав корисні поради що до догляду опісля. Ви дуже прекрасна людина, яка любить свою професію. Також хочу подякувати анестезіологу Гуз Т. Дитина легко відійшла від наркозу, та повернулася до звичного режиму. Дякуємо Вам за уважність, за всю надану інформацію та поради. Дякуємо вам, що стараєтеся знайти спільну мову навіть з самими не спокійними та наляканими дітками. Син не хотів злазити з ваших рук, мене це приємно вразило) Однозначно буду рекомедувати вас усім друзям. Ви молодці, прекрасна клініка та прекрасні спеціалісти. Щиро вдячні вам за уважність та привітність. Нам та нашому сину було у вас комфортно та спокійно)
23.06.20
Зінець Надія
Поліклініка і спеціалісти хороші, але медсестра сьогодні після вакцинації не заклеїла місце уколу дитині , наклеїла лейкопластер набагато нижче🤷🤷🤷 В результаті кров на обліку, і не професійне виконання своїх обов'язків. Це як мінімум. Проведіть роз'яснювальну бесіду! Дякую
25.03.20
Natalia Kuchynska
Я і мої діти обслуговуємось в клініці. Лікарі прекрасні і лабораторія надійна. А найголовніше- усі зауваження пацієнтів беруть до уваги, пропрацьовують та вдосконалюються, що я перевірила на власному досвіді. Дякуємо,що ви є :-)
17:23 25 мартаПриватна дитяча поліклініка Веселка
Ваша думка є важливою для нас. Дякуємо, Наталіє, за зворотній зв'язок🙂
21.03.20
Natalia Kuchynska
25 хв очікування прийому без пояснень, поки адміністратор теревенить з подругою,а бідна лікар зашивається. Це неприпустимо при вартості 440грн за прийом.(18.03 дата прийому, Сихів)
12:49 21 мартаNatalia Kuchynska
Апд. до лікаря жодних зауважень, лікуввння діє, йлу повторно. Але Веселка для мене завжди була клінікою високого рівня від дверей, але сервіс падає(
19.03.20
Анна Литвиненко
Христина Москалюк, чудова лікарка Вся наша сім'я дуже вдячна!!! Найкращий і професійний лікар !!!
09:44 20 мартаПриватна дитяча поліклініка Веселка
Дякуємо Вам!
09.03.20
Christina Smile
На перший огляд - все гарно і чистенько, лікарі теж видаються менш-більш професійними.....це якщо все у діток Ок.
Огляд дитини відбувається дуже поверхнево: вушка, носик перевірили, поважили, поміряли і ,до побачення‘.
Ми більше 6 міс приходили на консультації до Алли Іванівни Гнип і кожного разу на скрарги про розлади сону, вона запевняла нас, що це ,формування нервової системи‘ і ,зубки‘😱. Невролога порекомендувала такого ж некомпетентного....коли звернулись до професіонала, розпочали курс лікування і дитина спить нормально.
19:35 09 мартаПриватна дитяча поліклініка Веселка
Christina Smile, дякуємо за відгук. Написали Вам у приват.
09.03.20
Ольга Йолтуховська
Кваліфікований персонал, чуйні лікарі. Палати європейського рівня
17:21 09 мартаПриватна дитяча поліклініка Веселка
Дякуємо Вам за відгук!
22.02.20
Pavlo Yanchak
Професіонали своєї справи, рекомендую однозначно!!!
16:23 24 февр.Приватна дитяча поліклініка Веселка
Дякуємо Вам за довіру.
14.02.20
Nastya Tsarova
Кожного разу, коли ми відвідували даний медичний заклад, я залишалась дуже задоволена і моя дитина теж. Сервіс - на висоті. Лікарі-справжні професіонали (була не в 1, не в 2 ,і навіть не у 3). Всі давали дуже хороші рекомендації, чудові пояснення і більше того призначали адекватне лікування. Однозначно рекомендую і ми ще не раз повернемося до вас. А зараз ще й запрацювали нові функції у додатку, це дуже приємний бонус. Так тримати, ви чудові.
10:41 16 февр.Приватна дитяча поліклініка Веселка
Nastya Tsarova, дякуємо за відгук.
24.12.19
Мирослава Белікова
Вперше потрапили у "Веселку" у 2016 році. Були у різних лікарів за весь час. Якщо виникають якісь потреби у обстеженні чи консультації, то звертаюся лише до них. Професійно надають рекомендації, гарний і привітний персонал, починаючи з дівчат з рецепції і закінчуючи лікарями. Дуже затишно і тепло.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти