Ваш городЛьвов?
Изменить

Квест-комнаты во Львове

Останнім часом популярною розвагою по праву вважається квест. Серед дітей та молоді Львова квеструми також набирають своїх шанувальників. Справа у тому, що ця гра дає можливість кожному випробувати свої здібності і пограти разом з компанією друзів чи колег. Здебільшого грають 2-5 людей одночасно. Ця розвага вперше з’явилася у Японії ще у 2007 році.

Мета квесту

  • Якщо це гра у квест кімнаті у Львові, то завдання вибратися з зачиненої кімнати за 60 хвилин, за допомогою підказок, які кожен отримує розв’язуючи головоломки. Тут необхідно застосовувати логіку, кмітливість та спритність. На сьогодні існує сотні різних видів кімнат та рівня складності, тож не стане проблемою обрати ту, яка сподобається найбільше.
  • Якщо це авто-квест, то команді необхідно за обмежений проміжок часу дістатися пункту призначення. Тут необхідно добре орієнтуватися у місті і добре знати його історію, оскільки кожна нова загадка вестиме гравців до нового місця.

Вартість гри

Кращі квест-кімнати Львова пропонують гравцям зіграти абсолютно недорого, але, якщо хочеться ще більше зекономити, то пропонуємо придбати купон на знижку. А подарунковий сертифікат стане найкращим подарунком до будь-якого свята.

Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти