Ваш городЛьвов?
Изменить

До 10 сеанів spa-програми «Шоколадна ейфорія» в салоні краси та естетичної косметології

Львів, Шептицьких вулиця, 30
До 10 сеанів spa-програми «Шоколадна ейфорія» в салоні краси та естетичної косметології
До 10 сеанів spa-програми «Шоколадна ейфорія» в салоні краси та естетичної косметології

Описание акции

З сертифікатом ви отримуєте 1, 3, 5, или 10 сеансів spa-програми «Шоколадна ейфорія» в салоні краси та естетичної косметології зі знижкою до 68%.

Описание услуги

Шоколадне обгортання вважається справжнім щастям для шкіри. Завдяки цим приємним процедурам навіть сама суха і груба шкіра з часом стане гладкою і бархатистою. Перевага такого обгортання полягає в тому, що шоколад воістину є досить чарівним засобом, який може підлаштовуватися під абсолютно будь-який тип шкіри. Так, інгредієнти, що містяться в шоколаді, з легкістю нормалізують жирну шкіру, зволожать суху і навіть підтягнутий зрілу. Крім того,шоколадні обгортання посприяють очищенню шкіри, а також значного зменшення її запалень.

Завдяки знаменитому властивості шоколаду сприяти виробленню гормону щастя, шоколадне обгортання позбавляє від дратівливості і стресу, знімає втому, а також значно покращує настрою.

Крім глибокої релаксації, шоколад, насичений такими корисними речовинами, як натрій, фтор, калій, залізо, кальцій, магній, а також рослинні протеїни какао бобів, сприяє стимулюванню клітинного дихання та мікроциркуляції шкіри, зміцнюючи при цьому стінки судин і поліпшуючи кровообіг. В якості приємного бонусу від перебування в шоколадній «обгортці» можна отримати м'яку здорову шкіру з унікальним золотистим відтінком.

Важливо при цьому не забувати про те, що шоколадне обгортання посприяє спалюванню зайвого жиру лише в тому випадку, коли крім даної процедури ведеться здоровий спосіб життя, під яким в першу чергу розуміється дотримання правильної дієти та ведення активного способу життя. Такий унікальний ансамбль дієти і спортивних вправ, що спалюють калорії, разом з шоколадним обгортанням, що розганяє кров і сприяє негайному виведенню з організму відпрацьованих продуктів, допоможе домогтися максимального ефекту набагато швидше.

До допомоги шоколадного обгортання рекомендується звертатися після напружених тренувань, тому що шоколад крім усього іншого володіє також ефектом анестезії. Все дуже просто, як правило, після тренувань м'язи болять через те, що в них накопичується молочна кислота, а какао боби, як відомо, мають дренажним ефектом, завдяки чому виводять молочну кислоту і заспокоюють м'язовий біль.

І нарешті, завдяки шоколадному обгортанню можна поліпшити стан досить-зрілої шкіри, значно її омолодивши і зробивши еластичнішою. Відбувається це з тієї причини, що в шоколаді міститися сильні антиоксиданти феноли, що захищають клітини організму від передчасного старіння.

Читать далее...

Показать все варианты (4)

Воспользоваться сертификатом вы можете с 17.01.2019 по 31.05.2021

В стоимость включена оплата за информационные услуги, предоставляемые Покупон на основании Публичной оферты.

О возможности получения услуг по сертификатам во время официального карантина уточняйте у партнеров, если другие условия не прописаны в акции. Все сертификаты, приобретенные на сайте, будут действовать на протяжении одного дополнительного месяца после окончания официального карантина.

О возможности получения услуг по сертификатам во время официального карантина уточняйте у партнеров, если другие условия не прописаны в акции. Все сертификаты, приобретенные на сайте, будут действовать на протяжении одного дополнительного месяца после окончания официального карантина.

 

ВАЖНЫЕ УСЛОВИЯ

  • Один пользователь может лично воспользоваться только одним сертификатом.
  • Обязательна предварительная запись.

ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСЛОВИЯ

  • Скидки по сертификатам не суммируются с другими акционными предложениями.
  • Для получения скидки вам необходимо предъявить распечатанный сертификат или сертификат в электронном виде.
  • Называйте код активации сертификата непосредственно при получении услуги (последняя цифра кода сертификата).
  • Если участник акции записался на процедуру, но не явился в указанное время и не предупредил об изменении своих планов за 5 часов, администрация салона оставляет за собой право отказать ему в предоставлении услуг со скидкой.
  • Тривалість одного сеансу 1 година і 40 хвилин.

Контакты

Салон краси та естетичної косметології
Бьюті заклад
+38 (093) 711-95-56+38 (067) 396-49-16 +38 (067) 731-82-81
  • Львів, Шептицьких вулиця, 30
    кабiнет 8А
449 грн.
скидка-68%
экономия6 401грн.
купили23
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти