Ваш городКиев?
Изменить

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

17.03.21
Татьяна
Хочу выразить слова благодарности агентству "SLON education" за помощь в поступлении на магистратуру на летний семестр 2021. Мы получили достоверную и исчерпывающую информацию о Вузах, что помогло моей дочери в...
15.03.21
Леся
Сотрудничали с агенством на протяжении 3х лет. Очень довольны. Организация, оформление всех сопроводительных документов на высшем уровне.Помощь в решении и преодолении непредвиденных обстоятельств и преград в эпоху короновируса. Очень ответственные,...
30.09.20
Влад, Карлсруе
Мої слова вдячності агентству SLON education за успішне вирішення питань, пов’язаних зі вступом до університету в ФРН! Наша співпраця тривала як на етапі вступу на підготовчий курс (штудієнколлег), так і...
04.11.19
Сергей Буценко
Полностью доволен работой агентства. Мне помогали с поступлением и получением студенческой визы. Все, что требовалось от агентства, было выполнено, в некоторых моментах даже больше, чем требовалось. С обратной связью также не было никаких проблем: Мария периодически проводила консультации в телефонном режиме, на любой вопрос, который меня интересовал, я всегда получал четкий ответ. Всем, кто планирует поступать в немецкий вуз, могу порекомендовать это агентство. От совместной работы остались только приятные впечатления, поставленная цель (поступление) была успешно достигнута.
26.09.19
Яцюк Ганна
Щиро дякую Агенції Слон та особисто Марії та її високоякісну працю! Завдяки професіональному підходу та накопиченому досвіду Марії та всіх співробітників Агенції ми отримали запрошення від усіх 5-ти штудієнколлегів, отримали завчасно національну візу та успішно вступили до коллегу. Беззаперечно можу рекомендувати Агенцію Слон! Дякуємо Вам, Маріє!
25.09.19
Німець Лілія
Знову хочу подякувати агенції та особисто Марії з поступанням в ШК німецьких університетів! Завдяки злагодженій роботі та роз'ясненні всіх деталей (інколи по кілька разів) ми все робили завчасно і, як результат, отримали запрошення від усіх п'яти ВУЗів плюс національну німецьку візу (що є дуже важливо) ще до початку навчання. Складалось таке враження, що Марія більше переживає і вболіває за мою доньку ніж я. І, як результат, Софійка стала студенткою W-курсу FU Берліну (куди мріяла найбільше). Ще раз дякую і бажаю SLON education успіхів, процвітання та вдячних клієнтів!!!
21.09.19
Андрій Івано-Франківськ
Хочу особисто подякувати агенції за допомогу моїй дочці Мартусі втілити її мрію навчатися в Німеччині.Пані Марія Вам респект!Дочка поступила на М -курс FU Berlin.З свого боку хочу відмітити вашу зглагоджену роботу в отриманні візи і запрошень від гтудіонколлегів.Дякую!!!
19.09.19
Сорока Светлана Ивановна
Огромное спасибо агентству и лично Марии за профессиональную,грамотную консультацию по вопросам,касающимся поступления в университеты Германии. Благодаря этой помощи,мы смогли собрать все нужные бумаги,вовремя отправить документы на визу и в университеты.В результате моя дочь поступила на М-курс штудиенколлег в Мюнхене.
06.09.19
Татьяна Цидиленко
Огромная благодарность образовательному Агентству "SLON" за великолепную организацию поездки в Германию на языковые курсы для нашей дочери, ученицы 11 класса. Директор Мария услышала все наши пожелания и ожидания, принимающая семья оказывала внимание и заботу за ребенком, обеспечила уют и все условия для комфортного пребывания. Преподаватели школы - это просто восторг, как и контингент студентов школы. Очень приятно иметь дело с профессионалами! Спасибо!
11.04.19
Ольга
Ми дуже вдячні “SLON Education “ за допомогу у вступі до німецького вузу. Шлях був не дуже легким , оскільки обраною спеціальністю стала «Медецина «, тому було багато всього. Проте відповідальний підхід агентства допоміг уникнути багатьох складнощей. Завжди все чітко сформулювано, відповідальний підхід до кожної деталі, швидка реакція на зміну ситуації, допомога та консультація абсолютно у всіх питаннях. Бажаємо вам приємної роботи та задоволених клієнтів )
02.04.19
Віктор
Доброго дня всім! Дуже задоволені співробітництвом з SLON education: наш син став студентом інженерної спеціальності ТУ Дармштадт. Він вже зарахований і скоро починаються заняття літнього семестру! Ми неймовірно раді, що при вирішенні безлічі питань і процедур, пов'язаних з підготовкою до вступу і отриманням учбової візи нам допомагали професійні і сумлінні фахівці. Бажаємо агентству та його команді процвітання і удачі!!!
14.02.19
Юля
Сьогодні планували познайомитись з Агентством особисто, але якась незрозуміла ситуація вийшла. Охорона на ресепшин довго не могла згадати, чи така організація у них взагалі ще працює. Хвилин за пять таки згадали, що щось про Німеччину десь на якомусь поверсі начебто можна дізнатись. Вдалося поспілкуватись з менеджером Слона по мобільному охоронця, в офіс нас так і не запросили, сказали, що менеджер, який займається даним питанням у відпустці до 1 березня..
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти