Ваш городКиев?
Изменить
Нашли ошибку?

Отзывы - Школа яхтинга ББ Яхтинг

35 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

28.10.19
МаксимПриобретено
Киев, Богдана Хмельницкого улица, 94Университет
Пройшов теоретичне, а після того - практичне навчання яхтингу. Отримав права шкіпера. Рекомендую!
11:02 28 окт.
Добрий день. Дякуємо Вам за відгук і рекомендації. Цінуємо, що використовуєте знижки Покупон.
02.07.19
Юлія Гресс
Киев, Богдана Хмельницкого улица, 94Университет
Моє сердце з цією компанією з 2008 року, коли я вперше вирішила піти в яхтовий круїз в Хорватії разом із друзями. Ця мандрівка не була простою, бо перебуваючи на яхті ти залежиш від настрою стихії, але вона без перебільшення була захоплюючою! Спогади та враження від неї заохотили вчитися керувати яхтою і в 2013 році частина з нас отримала шкіперські ліцензії. Думка про яхтинг завжди одна з основних, коли приймаєш рішення про те, якою та де на цей раз буде твоя відпустка. І зараз, коли моя донечка трохи підросла, ми вже разом відправимось у подорож під вітрилами на зустріч новим відкриттям! Яхтинг - особливий відпочинок, але не для обраних! Він може сподобатись будь-кому! І може будь-кому бути доступний! Це захоплення на все життя! Але добре, коли є поруч добрий друг та надійний провідник. Ми для себе обрали ББ Яхтинг і ще жодного разу не засумнівались у своєму виборі!
16.05.19
Настя Крылова
Киев, Богдана Хмельницкого улица, 94Университет
(Перекладено Google) Відмінна команда, яка з відповідальністю поставилася до організації круїзу! Всім раджу компанію BBYachting! (Оригінал) Отличная команда, которая с ответственностью отнеслась к организации круиза! Всем советую компанию BBYachting!
16.05.19
Денизе Елмас
Киев, Богдана Хмельницкого улица, 94Университет
(Перекладено Google) Відмінна атмосфера, яка спонукає до навчання :) Все дохідливо пояснюють, в разі питань допомагають і консультують. Спасибі вашій команді !!)) (Оригінал) Отличная атмосфера, которая располагает к обучению:) Всё доходчиво объясняют, в случае вопросов помогают и консультируют. Спасибо вашей команде!!))
16.05.19
eValery Loboda
Киев, Богдана Хмельницкого улица, 94Университет
Якщо шукаючи офіс BB Yachting (для початку навчання чи замовлення круїзу), Вас насторожить місце його знаходження, женіть свої сумніви геть. Певний час шукаючи школу шкіперів, читав відгуки і думав куди саме звернутися для навчання. Вже не памя`таю чому саме потрапив до них, але не пожалкував жодного разу. Невеликий колектив, але це професіонали , які закохані у свою справу. Дівчата у офісі , Юлія та Денізе уважні і допоможуть првильно підібрати круїз за вашими вимогами. Проходження теоретичного курсу : дуже вдячний за цей курс Василю , заняття проходили у затишній , веселій майже домашній атмосфері у доступному форматі. Практику проходили у Хорватії, чудове місце і для навчання і відпочинку, і саме головне все було добре організовано. Богдан відпрацював на 127%, його постійне акцентування на дрібницях, або лайфхаки, дуже допомагає у освоєнні керування яхтою. Рекомендую BB Yachting.
16.04.19
Aleksandr Avramenko
Киев, Богдана Хмельницкого улица, 94Университет
(Перекладено Google) З ББ яхтингу, мрії стають ближче! Дякую що ви є;)))) (Оригінал) С ББ Яхтингом, мечты становятся ближе!Спасибо что вы есть;))))
24.11.18
василий
супер скидка
19.11.18
Ирина
6 отзывов
2
Я очень очень довольна посещением данной школы!!! Те эмоции которые довелось пережить - не сравнятся ни с чем! Рекомендую всем! Попутного ветра ;)
16.10.18
Andrey Khavryuchenko
Киев, Богдана Хмельницкого улица, 94Университет
Чудова яхт-школа з шкіперами, які люблять море і вміють вчити.
16.09.18
Ксенофонт Кузсков
Киев, Богдана Хмельницкого улица, 94Университет
Отличные занятия по обучению яхтингу.
16.07.18
Lera Busko
Киев, Богдана Хмельницкого улица, 94Университет
Ездила на Липарские острова в Италии Бб яхтинг всё отлично организовал, учли каждую мелочь и пожелание) Выбирала между несколькими компаниями, но решила остановиться на этой и не пожалела Тур оочень интересный, увидела всё самое лучшее и теперь думаю поехать еще раз
16.07.18
Владислава Шерстнева
Киев, Богдана Хмельницкого улица, 94Университет
(Перекладено Google) Відпочивала з родиною у Франції (Бретань) на яхті, сподобалося дуже, хочу ще! Запам'ятався місто Ля - Рошель, в якому можна смачно повечеряти. Відвідали Форт Бойярд, з дитинства мріяла там побувати) Відпочивали на Красивенная пляжах. Спасибі BB Yachting за чудових відпочинок! (Оригінал) Отдыхала с семьей во Франции (Бретань) на яхте, понравилось очень, хочу еще! Запомнился город Ля - Рошель, в котором можно вкусно поужинать . Посетили Форт Бойярд, с детства мечтала там побывать) Отдыхали на красивенных пляжах. Спасибо BB Yachting за замечательных отдых!
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти