Ваш городКиев?
Изменить

Отзывы - Сеть автошкол Panda-RAV

23 отзыва

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

02.07.19
Лариса Беличенко
Киев, Гната Юры улица, 9Святошин
Автошкола високого рівня. Навчалася у відділенні на Ломоносова. Зручне розташування та графік занять, є можливість відвідати пропущені лекції з іншою групою. Чистий, сучасний клас. Теорію викладала Юлія Миколаївна - дуже професійно, чітко, структуровано, акцентуючи увагу на дійсно важливих моментах. Паралельно з теорією - практика. Автомобіль чистий, не "вбитий". Інструктор (Андрій Вікторович) наздвичайно терпеливий, тактовний, пунктуальний. Часу навчання в автошколі цілком досить, щоб цитувати (і розуміти!) ПДР, а також впевнено почувати себе за кермом. Екзамен, після такої ґрунтовної підготовки, здала з першого разу.
25.06.19
юля шаповал
Киев, Гната Юры улица, 9Святошин
(Перекладено Google) Спасибі величезне Юліє Ніколаевне.Преподаватель від Бога !!!! На кожну теорію ходила з великим задоволенням, цікаво і доступно)))) Здати іспит самому реально, і я в цьому переконалася завдяки школі Панда Рав.Інструктор Сергій Віталійович спокійний і терплячий навчив всьому ))) Спасибі величезне цій команді.)))))) !!!!! (Оригінал) Спасибо огромное Юлие Николаевне.Преподаватель от Бога!!!!На каждую теорию ходила с большим удовольствием, интересно и доступно))))Сдать экзамен самому реально, и я в этом убедилась благодаря школе Панда Рав.Инструктор Сергей Виталиевич спокойный и терпеливый научил всему )))Спасибо огромное этой команде.))))))!!!!!
16.05.19
Оля Ковальчук
Киев, Кольцова бульвар, 15АЖитомирская
(Перекладено Google) якщо ви ще в роздумах чи варто вчитися в цій школі -Особисті мені, вона дуже подобається! Ірина Олегівна-викладач теорії все пояснить, призведе прикладом, доходить всім без винятку 🌷 Інструкторові з водіння Василю Івановичу-велике спасибі! Такого інструктора треба ще постаратися пошукати. Кожен урок водіння -Новий маршрут, заїзди в гараж, фішкі👍 Жодного разу не пошкодувала що тут в цій школі набираюся навичок вожденія👏 (Оригінал) если вы ещё в раздумьях стоит ли учиться в этой школе -лично мне ,она очень нравится! Ирина Олеговна-преподаватель теории все объяснит ,приведёт примером ,доходит всем без исключения 🌷 Инструктору по вождению Василию Ивановичу-большое спасибо!Такого инструктора надо ещё постараться поискать. Каждый урок вождения -новый маршрут ,заезды в гараж ,фишки👍 Ни разу не пожалела что здесь в этой школе набираюсь навыков вождения👏
16.05.19
Ирина Кириенко
Киев, Кольцова бульвар, 15АЖитомирская
(Перекладено Google) Якщо вам не важлива якість навчання водіння, то йдіть. З першого ж заняття ви почуєте ціну покупки іспиту водіння! Вас будуть налаштовувати що ніхто не здає без грошей! Це маячня! Теорію розповідають нормально! А ось практика по одному маршруту, без фішок, без навчання парковки, гірки і т.д. Не рекомендую цю автошколу! (Оригінал) Если вам не важно качество обучения вождения, то идите. С первого же занятия вы услышите цену покупки экзамена вождения! Вас будут настраивать что никто не сдаёт без денег! Это бред! Теорию рассказывают нормально! А вот практика по одному маршруту, без фишек, без обучению парковки, горки и т.д. Не рекомендую эту автошколу !
16.05.19
Sveta Onischenko
Киев, Кольцова бульвар, 15АЖитомирская
Нещодавно закінчила навчання в автошколі "Панда-Рав", що знаходяться за адресою бул. Кольцова 15А. Мені дуже зручно добиратися, обрала вечірнє відвідування. Теоретичні заняття проводив Василь Іванович, дуже хороший викладач, нічого зайвого, розбирали кожну тему, все дуже конструктивно і зрозуміло. Також викладач акцентує увагу на основні моменти в темах, що є дуже важливо. Василь Іванович, особисто від себе- величезне Вам дякую за знання. Інструктор- Василь Петрович. Позетивний, не кричить)))), а пояснює, що є дуже важливим, особливо для дівчат), вказує на помилки. Василь Петрович- дякую і Вам! Що іще потрібно, приміщення затишне, викладачі хороші, ціна приємна. Тверда 5.
16.05.19
Наталія Захарчук
Киев, Кольцова бульвар, 15АЖитомирская
Очень хорошая школа рекомендую всем я только закончила преподаватель супер инструктор молодець.
16.01.19
Svitlana Olifirova
Киев, Гната Юры улица, 9Святошин
(Перекладено Google) Хороша школа, теорію і практику дуже доступно пояснюють / навчають. Доступна ціна. Спасибі Панда РАВ !! (Оригінал) Хорошая школа, теорию и практику очень доступно объясняют/обучают. Доступная цена. Спасибо Панда РАВ!!
16.09.18
Natali
Киев, Гната Юры улица, 9Святошин
(Перекладено Google) Проходив навчання в школі на Ломоносова. Відмінна школа з гарними викладачами. Олександр все чітко і дохідливо пояснював, дружня і невимушена атмосфера. Дякуємо (Оригінал) Проходил обучение в школе на Ломоносова. Отличная школа с хорошими преподавателями. Александр все чётко и доходчиво объяснял,дружеская и непринужденная атмосфера. Спасибо
16.08.18
Александра Сорока
Киев, Гната Юры улица, 9Святошин
(Перекладено Google) Ніколи не пишу відгуки, а ось про автошколу не можу ні написати! По-перше хочу подякувати викладача по теорії і практиці Василя Івановича, за навчання, після якого не страшно сідати за кермо авто Поточний час навчання пролетів непомітно, щеплені навички водіння! Я дуже вдячна цій автошколі, сміливо можу рекомендувати! (Оригінал) Никогда не пишу отзывы,а вот про автошколу не могу ни написать! Во первых хочу поблагодарить преподавателя по теории и практике Василия Ивановича,за обучение ,после которого не страшно садиться за руль авто,время обучения пролетело незаметно,привиты навыки вождения! Я очень благодарна этой автошколе,смело могу рекомендовать!
16.07.18
Max Blacksmith_off
Киев, Кольцова бульвар, 15АЖитомирская
(Перекладено Google) Зручний час навчання: по буднях на 18: 30, у вихідні о 14:00 заняття. (Оригінал) Удобное время обучения :по будням на 18:30,в выходные в 14:00 занятия.
16.07.18
Алексей Ганок
Киев, Гната Юры улица, 9Святошин
(Перекладено Google) У мене була найкрутіша вчителька Юля Миколаївна. Дуже сподобався стиль подачі інформації - на життєвих прикладах, так набагато простіше і цікавіше запам'ятовувати. 2,5 місяці пройшли весело і з користю. Спасибі Юлі Миколаївні і Панда Рав (Оригінал) У меня была самая крутая учительница Юля Николаевна. Очень понравился стиль подачи информации - на жизненных примерах, так намного проще и интереснее запоминать. 2,5 месяца прошли весело и с пользой. Спасибо Юле Николаевне и Панда Рав
16.07.18
Артём Кучеренко
Киев, Гната Юры улица, 9Святошин
(Перекладено Google) Стандартна школа, нічого особливого (Оригінал) Стандартная школа,ничего особенного
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти