Ваш городКиев?
Изменить

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

01.06.19
Лёша Калько
Киев, улица Даниила Щербаковского, 52Нивки
Игнорируют письма, отправленные на официальный имейл для вопросов. По телефону тоже общаются как будто ты им что-то должен, а не они должны хотя бы ответить клиенту. Хотя со своей стороны никаких поводов для такого общения не давал, общался вежливо. Лучше обратитесь в другую клинику
21.05.19
Igor Novak
Киев, улица Даниила Щербаковского, 52Нивки
Компетенция персонала на ресепшене оставляет желать лучшего. Первый отзыв удалил. Он был примерно такой же, но с поправкой на долгое оформление больничного листа. С листом всё в порядке и его даже направят прямо на работу. Печально лишь то, что не все сотрудники об этом знают.
28.04.19
Инна Миленькая
Киев, улица Даниила Щербаковского, 52Нивки
Вызывали доктора на дом ребёнку и взрослому. Врач Подлевская - прекрасный специалист. Остались довольны и доктором и оперативностью.
28.04.19
Татьяна Иванова
Киев, улица Даниила Щербаковского, 52Нивки
Доброго дня! Хочу залишити відгук про лікаря-гінеколога клініки Євмакс Наталію Анатоліївну Ринду-Дзюрій. Дуже кваліфікований лікар, уважна, фахівець своєї справи та просто дуже приємна людина. Хочу підкреслити, що вона також грамотний УЗД- спеціаліст. Моя проблема була дуже швидко вирішена, приписане ефективне лікування, надані цікаві і корисні поради. Дуже раджу! Відвідування гінеколога з нею перестало особисто для мене бути неприємною процедурою.Так що, відвідайте цього спеціаліста-не пожалкуєте.
28.02.19
Kristina Kristina
Киев, улица Даниила Щербаковского, 52Нивки
(Перекладено Google) Завдяки рецепції, так і не вдалося скористатися послугами клініки! На рецепції сиділи дві дівчини, жували і між собою розмовляли. Чи не на один моє запитання не могли чітко відповісти. А питання, що входить в узі черевної порожнини, взагалі ввів їх в ступор! Зовсім не компетентні і не професійні дівиці (. (Якщо начальству цікаво-справа була цього літа). (Оригінал) Благодаря рецепции , так и не удалось воспользоваться услугами клиники! На рецепции сидели две девушки, жевали и между собой разговаривали. Не на один мой вопрос не могли внятно ответить. А вопрос , что входит в узи брюшной полости, вообще ввел их в ступор! Совершенно не компетентные и не профессиональные девицы(. (Если начальству интересно- дело было этим летом).
28.02.19
Galina Kryt
Киев, улица Даниила Щербаковского, 52Нивки
(Перекладено Google) Була в клініці 2 рази. Робила УЗД загальне, все сподобалося, лікар уважна, акуратна і тямуща, все сподобалося. У грудні відвідала гастроентеролога, лікар провела огляд і консультацію, що дійсно допомогло вирішити мою проблему. За що величезне спасибі. Сьогодні робили виклик невропатолога на будинок. Всі також на вищому рівні, уважний, кваліфікований, дуже приємний лікар. Дав відповіді на всі питання і написав свої рекомендації. Дякуємо (Оригінал) Была в клинике 2 раза. Делала УЗД общее , все понравилось , врач внимательная , аккуратная и толковая ,все понравилось. В декабре посетила гастроэнтеролога, врач провела осмотр и консультацию , что действительно помогло решить мою проблему . За что огромное спасибо. Сегодня делали вызов невропатолога на дом . Все также на высшем уровне,внимательный , квалифицированный,очень приятный врач. Дал ответы на все вопросы и написал свои рекомендации. Спасибо
28.01.19
Тетяна Квітченко
Киев, улица Даниила Щербаковского, 52Нивки
Перевага клініки: самі оформлюють лікарняний, не потрібно обходити десятки кабінетів, лише забрати листок після. Недоліки: досвіт роботи з лікарем Кихтенко Людмила – негативний. Прийом проходив не більше 5 хвилин, більше часу на папірці витратила, чим на огляд хворого, плутається в медикаментах, все на «відчепіться від мене».
28.01.19
Tati
Киев, улица Даниила Щербаковского, 52Нивки
(Перекладено Google) Хороша клініка! Немає такого негативу як у інших. Була у терапевта, отоларинголога, кров здавала у жінки, яка мене підбадьорює. Індивідуальний підхід. (Оригінал) Хорошая клиника! Нет такого негатива как у других. Была у терапевта, отоларинголога, кровь сдавала у женщины, которая меня приободряла. Индивидуальный подход.
28.01.19
Катя Роост
Киев, улица Даниила Щербаковского, 52Нивки
(Перекладено Google) Лікар Новосад приходила додому. Чітко все розповіла, швидко і якісно провела огляд. Всім рекомендую! (Оригінал) Врач Новосад приходила на дом. Четко все рассказала, быстро и качественно провела осмотр. Всем рекомендую!
28.12.18
Алина Захарчук
Киев, улица Даниила Щербаковского, 52Нивки
(Перекладено Google) Звернулася в цю клініку до терапевта, так як 4 день була висока температура. Перебуваю в положенні, а значить лікувати мене важче, так як мало що можна приймати. І знаєте що лікар зробив? Абсолютно нічого, просто записав симптоми які я йому назвала і послав до лора. Чи не уточнив які пріпарати приймаю, нічого не порадив, що не прописав, на мої питання не відповідав, тільки очима кліпал. Давно пора на пенсію в такому випадку, лікар жахливий !!! Відразу пішла до лора в тій же клініці, лікар досить розумний. Розповіла все на рахунок нежиті, їй спасибі. Але температура залишилася так і не зрозуміло, тому що терапевт просто скинув вагітну іншого лікаря 😂 І як підійшли розплачуватися вирішили здерти і за терапевта, за те що він сидів і нічого не порадив, так де консультація?! Адміністратор покликала якогось крикливого мужика в зачуханая светрі, який відразу почав говорити на підвищених тонах, і на питання "у вас потрібно платити за те що зайшли в кабінет, і нічого не порадили навіть?! Так можна ж по всій клініці пройтися, якщо лікарі такі "розумні" ", на що він відповів" так "і далі що то кричав. Як виявилося це головний лікар 🤣, людина зовсім не вміє розмовляти з пацієнтами. Якщо Ви не в курсі, то клієнт завжди правий, і що то пояснювати в таких ситуаціях потрібно культурно, сходіть на курси, і терапевта захопіть! Жах, хамло, а не Головний лікар. Не раджу, з таким відносинам можна і в поліклініку безкоштовно сходити! (Оригінал) Обратилась в эту клинику к терапевту, так как 4 день была высокая температура. Нахожусь в положении , а значит лечить меня тяжелее, так как мало что можно принимать. И знаете что врач сделал ? Абсолютно ничего , просто записал симптомы которые я ему назвала и послал к лору. Не уточнил какие припараты принимаю , ничего не посоветовал, не прописал, на мои вопросы не отвечал , только глазами клипал. Давно пора на пенсию в таком случае, врач ужасный!!! Сразу пошла к лору в той же клинике , врач достаточно умный. Рассказала все на счет насморка , ей спасибо . Но температура осталась так и не понятно , потому что терапевт просто скинул беременную другому врачу 😂 И как подошли расплачиваться решили содрать и за терапевта , за то что он сидел и ничего не посоветовал, так где консультация ?! Администратор позвала какого то крикливого мужика в зачуханом свитре, который сразу начал говорить на повышенных тонах , и на вопрос "у вас нужно платить за то что зашли в кабинет , и ничего не посоветовали даже ?!так можно же по всей клинике пройтись , если врачи такие "умные"", на что он ответил "да" и дальше что то орал . Как оказалось это главный врач 🤣, человек совершенно не умеет разговаривать с пациентами. Если Вы не в курсе, то клиент всегда прав , и что то объяснять в таких ситуациях нужно культурно , сходите на курсы , и терапевта захватите ! Ужас , хамло, а не глав.врач. Не советую, с таким отношениям можно и в поликлинику бесплатно сходить !
28.11.18
Chapaeff
Киев, улица Даниила Щербаковского, 52Нивки
(Перекладено Google) Зіткнувся з даної клінікою коли звернувся в страхову компанію Провідна. Проблеми почалися з оформленням лікарняного. За фактом лист був закритий 5 листопада. Реально подзвонили про готовність 8, 9 поїхав забирати. На підприємстві приймати відмовилися, неправильно оформлений (хоча лікаря диктував назву підприємства правильно і це записано в виписці). У неділю поїхав повертати на виправлення. Чекав ще тиждень, 15 листопада зателефонував дізнатися, чи готовий - сказали приїжджайте, готовий. Їду в п'ятницю - виявляється ще не готовий! За тиждень не змогли отримати підпис головлікаря. Пообіцяли доставити на місце роботи за свій рахунок. Реально - отримав 21 листопада і заплатив 70 грн ще кур'єру! Три рази довелося їхати до них через все місто трьома транспортами. При цьому виправили погано, можливо перевіряючі не приймуть такий лікарняний. Так що, робіть висновки, про рівень сервісу і порядку в цій клініці. (Оригінал) Столкнулся с данной клиникой когда обратился в страховую компанию Провидна. Проблемы начались с оформлением больничного. По факту лист был закрыт 5 ноября. Реально позвонили о готовности 8, 9 поехал забирать. На предприятии принимать отказались, неправильно оформлен (хотя врачу диктовал название предприятия правильно и это записано в выписке). В воскресенье поехал возвращать на исправление. Ждал еще неделю, 15 ноября позвонил узнать готов ли - сказали приезжайте, готов. Еду в пятницу - оказывается еще не готов! За неделю не смогли получить подпись главврача. Пообещали доставить на место работы за свой счет. Реально - получил 21 ноября и заплатил 70 грн еще курьеру! Три раза пришлось ехать к ним через весь город тремя транспортами. При этом исправили плохо, возможно проверяющие не примут такой больничный. Так что, делайте выводы, об уровне сервиса и порядка в этой клинике.
28.10.18
Ангелина Гренчук
Киев, улица Даниила Щербаковского, 52Нивки
Була на прийомі у Ринди-Дзюрій Наталії Анатоліївни, хороший лікар, знає свою справу, мені допогла. В клініці чисто та комфортно.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти