Ваш городКиев?
Изменить
Нашли ошибку?

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

22.07.19
Борисенко Юлия
Киев, Героев Днепра улица, 59Героев Днепра
У салоні я частий гість, а ось відгук ніяк не знаходжу час залишити🙈 Напевно настав той час 😊 Я дякую ввічливим адміністраторам, які завжди підберуть час для відвідування салону, бо ж бувають такі випадки, що не встигаю на запис, або плани змінилися. Ну і звичайно майстру манікюру, яка прислуховується до моїх побажань та жіночих забаганок. Манікюр завжди охайний, тримається довго, інструменти продезинфіковані та в якісному стані. Тому раджу відвідувати салон.
13.07.19
Наталья Крамаренко
Киев, Героев Днепра улица, 59Героев Днепра
Услуги парикмахера полько для пенсионеров! Отвратительно стригут! Толи спят на работе, не понятно! Показала фото стрижки - специалист Виктория решила сделать по-своему! Ещё и косая в придачу!
25.06.19
Маруся Марусевич
Киев, Героев Днепра улица, 59Героев Днепра
(Перекладено Google) Робила біо завивку, результат просто жах, за майже 2000 грн гарне волосся перетворилися в мочалку, по настоюнію типу майстра, зделали на невеликий бігуді, на який я спочатку не хотіла, а на додаток ще й вистригли з пів голови типу каскад, який зараз стирчить моторошно. Загалом, слів хороших немає ... (Оригінал) Делала био завивку, результат просто ужас, за почти 2000 грн хорошие волосы превратились в мочалку, по настоюнию типа мастера, зделали на мелкий бигудь, на который я изначально не хотела, а в дополнение еще и выстригли с пол головы типа каскад, который сейчас торчит жутко. В общем, слов хороших нет...
25.06.19
Вадим Бабаев
Киев, Героев Днепра улица, 59Героев Днепра
(Перекладено Google) Кращий салон, чудові майстри, завжди виходжу звідти задоволений їх роботою і обслуговуванням персоналу! Марина кращий Перукар !!!! (Оригінал) Лучший салон , прекрасные мастера , всегда выхожу оттуда доволен их работой и обслуживанием персонала ! Марина лучший Парикмахер !!!!
16.06.19
Алёна Бойко
Киев, Героев Днепра улица, 59Героев Днепра
(Перекладено Google) Салон застарілий, ціни цілком "нові", потрібно робити редизайн. Палітра для нігтів мізерна. Майстри - золото, бережіть їх) (Оригінал) Салон устаревший, цены вполне "новые", нужно делать редизайн. Палитра для ногтей скудная. Мастера - золото, берегите их)
16.06.19
Yura Kyzmenokk
Киев, Героев Днепра улица, 59Героев Днепра
Надзвичайні чудові зачіски
16.06.19
яна пономаренко
Киев, Героев Днепра улица, 59Героев Днепра
(Перекладено Google) Сподобався доброзичливо ставлення і безпосередньо майстер Ніна, яка робила завивку волосся) Дякую за красу! Приємно мати справу з людьми які всегла розвиваються в своєму майстерності! (Оригінал) Понравился доброжелательно отношение и непосредственно мастер Нина,которая делала завивку волос)Благодарю за красоту!Приятно иметь дело с людьми которые всегла развиваются в своём мастерства!
16.05.19
E SH
Киев, Героев Днепра улица, 59Героев Днепра
(Перекладено Google) Переваги: ​​5 хвилин пішки від метро, ​​швидко записали, нормальне співвідношення ціна / якість (в 500 грн обійшовся апаратний манікюр з гелевим покриттям, витратили трохи більше півтори години), обладнання та матеріали - в порядку, персонал салону важливий. Області для поліпшень: для манікюру було б непогано передбачити гостьовий стілець зі спинкою замість пуфика; зручно було б розплачуватися банківською картою, а не готівкою. Зауваження - не видали чек. (Оригінал) Преимущества: 5 минут пешком от метро, быстро записали, нормальное соотношение цена/ качество (в 500 грн обошелся аппаратный маникюр с гелевым покрытием, потратили чуть больше полутора часов), оборудование и материалы - в порядке, персонал салона вежливый. Области для улучшений: для маникюра было бы неплохо предусмотреть гостевой стул со спинкой вместо пуфика; удобно было бы расплачиваться банковской картой, а не наличными. Замечание - не выдали чек.
16.04.19
Oksana Mischenko
Киев, Героев Днепра улица, 59Героев Днепра
(Перекладено Google) Салон відмінний, прекрасні майстри, все роблять по вищому розряду. Теплий прийом і це відчувається. (Оригінал) Салон отличный, прекрасные мастера, все делают по высшему разряду. Теплый прием и это чувствуется.
16.04.19
Алена Ефимова
Киев, Героев Днепра улица, 59Героев Днепра
(Перекладено Google) Я вже досить давно ходжу в цей салон на манікюр і поки їм повністю задоволена. Майстри справжні професіонали і манікюр який вони роблять виглядає просто приголомшливо. Рекомендую! (Оригінал) Я уже довольно давно хожу в этот салон на маникюр и пока им полностью довольна. Мастера настоящие профессионалы и маникюр который они делают выглядит просто потрясающе. Рекомендую!
16.04.19
Нина Савкова
Киев, Героев Днепра улица, 59Героев Днепра
(Перекладено Google) Салон "Hollywood" радує приємною атмосферою і хорошими професіоналами! (Оригінал) Салон " Hollywood" радует приятной атмосферой и хорошими профессионалами!
16.03.19
Evgeniy UI
Киев, Героев Днепра улица, 59Героев Днепра
(Перекладено Google) Як завжди на висоті;) вже майже три роки до них ходжу. (Оригінал) Как всегда на высоте ;) уже почти три года к ним хожу.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти