Ваш городКиев?
Изменить
Нашли ошибку?

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

12.09.19
Kateryna Sashchenko
Садочок Emily club для моєї сім'ї - це вже традиція. 6 років тому привела туди старшого сина, 5 років - середнього, а зараз і моя донечка неповних 2 рочків із задоволенням біжить до наймолодшої групи - Emily baby club.
Чому ж варто обрати саме цей заклад:
1. Сімейна атмосфера, а найголовніше - вихователі та викладачі садочку, що працюють з дня відкриття. Це мега- професіонали із величезним досвідом, які дійсно люблять дітей, цінують свою роботу і вміють знайти підхід до кожної дитинки. 2. Велика кількість розвиваючих занять, спорту, гуртків на будь-який смак. Відвідуючи Emily club можна не перейматися тим, що потім доведеться бігти ще на англійську, танці, карате чи математику. Все на місці! Про викладачів читай вище;) 3. Найкраща підготовка до школи в районі. Кажу з власного досвіду, два старші сина вже школярі. Питань із тестами не було взагалі, діти підготовлені морально, рівень знань дуже високий. 4. Прогулянки у будь-яку погоду, екологічне середовище в самому приміщенні ( жодних коврів, старих матраців та +28 взимку із зачиненими вікнами, бррр;(), смачне харчування. 5. Цінності та професійність, що відчуваються у кожному закладі Мережі і чудові власниці, які вклали душу у садочки, і продовжують це робити щодня. 6. Вартість та індивідуальний підхід до кожного клієнта. В садочку реальна система знижок для діток, що відвідують додаткові гуртки Мережі, для других, третіх і т.д діток з однієї сім'ї, величезна кількість абонементів на будь-який смак та гаманець. Можна ще довго писати, адже вся наша сім'я справді любить і цінує садички Emily club, а старші діти часто заходять в гості;) Але головне : Emily club - це 100% про довіру. Відвідуючи Emily , можна дозволити собі довіряти. І Ви самі це побачите!
14.02.19
Oksana Kosenko
Внимательный персонал, комфортная психологическая обстановка, английский каждый день!
04.12.18
Алексей Просницкий
Дуже задоволені. Дитина з радістю ходить як на свято
12.09.18
Elena Okhrimenko
Очень довольны садиком! Ребёнок ходит уже пол года, и каждый раз не хочет уходить домой. Адаптация прошла быстро, дочка сразу почувствовала себя комфортно, хотя пришли в 2 года.
14:59 13 сент.Мережа дитячих закладів Emily Club
Олено, дякуємо за відгук! Дуже щасливі, що Ви та Адріана в нашому садочку!
16.06.18
Андрей Курдюмов
Хороший садик, внимательный персонал который действительно занимается воспитанием детей.
16.06.18
Maksym Shostak
Мої обидві донечки відвідують цей садок ���
03.09.17
Iryna Savenets
Emily club точно направлен на детей и их психологическое благополучие,разумное развитие и поддержание интереса к обучению.Наша семья действительно довольна!Ребёнок хочет сюда ходить
15:31 03 сент.Мережа дитячих закладів Emily Club
Дякуємо! Ми раді, що приносимо користь!
26.07.17
Tanya Zhebryakova
я думала: як я зможу взагалі віддати свого Петюльку у садочок? і тут, якимось дивом я заглянула в Emily Baby Club,через декілька днів мій малюк почав відвідувати садочок. так буває тільки коли ти серцем відчуваєш, що потрапив у правильне, душевне і дуже твоє місце :)
10:24 26 июляМережа дитячих закладів Emily Club
Дякуємо, Таню, за довіру. Ласкаво просимо до родини Emily club
31.03.17
Татьяна Шевчук
Ми в цьому році випускники садочку Emily,щасливі, що обрали вас) Це були гарні роки, а для Христинки, думаю незабутні) Завжди багато яскравих подій, дуже хороші позитивні вихователі, з якими діткам легко спілкуватися, цікаві і пізнавальні заняття і смачна кухня, а головне- діток тут люблять і заради них вдосконалюються! Ми вас любимо))
20:42 31 мартаМережа дитячих закладів Emily Club
Дякуємо дуже за те, що довіяте нам. Ми теж вас любимо. І обов'язково придумаємо випускникам подаруночок цікавий ;)
31.03.17
Ирина Коса
Ми дуже щасливі, що ходимо до Emily � Це наша друга сім`я! Дуже приємно, коли дитина йде вранці в садок з гарним настроєм і з задоволенням�Дякую, що ви не стоїте на місці і завжди вдосконалюєтесь, я по суботам тепер теж "підсіла" на вас���. Дякую за майстер- класи для батьків�
12:53 31 мартаKati Banit
про сім`ю абсолютна правда, в Емілі, завжди відчуваєш підримку, отримуєш дуже корисні поради і розумієш, що твоя дитина в надійних руках!!! Дякуємо за Вашу роботу і бажаємо натхнення на подальший розвиток)
15:57 31 мартаМережа дитячих закладів Emily Club
Щиро дякуємо вам за такі добрі слова. Будемо старатися ще більше. Ви і нам теж рідні стали =*
19.03.17
Evgeniya Sanikidze
Нам с малышом очень понравилось у вас!!!
11.02.17
Наталья Юникид
Супер Клуб для детей!
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти