Ваш городКиев?
Изменить
Нашли ошибку?

Отзывы - Магазин опалення та водопостачання Sanpid

12 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

09.11.19
Andrii Shevtsiv
В жодному разі не раджу мати справу з цим магазином. Працівники абсолютно не компетентні і хамовиті. На мій запит порадити які краще системи опалення придбати, сказали що вони продавці з освітою ветеринара і нічого в цьому не розуміють і що я сам маю краще знати що хочу. В кінці нахамили і відправили до дверей. Висновки робіть самі.
13:39 10 нояб.Sanpid.com
Андрій, описана Вами ситуація, звісно, недопустима. Ми шкодуємо, що Ви залишились незадоволені роботою нашого магазину.Вияснивши ситуацію, яка склалась при Вашому зверненні, менеджер надав рекомендації і консультації стосовно запиту. Працівник фаховий спеціаліст в сфері опалення та водопостачання.Ваш відгук не залишиться поза увагою, щоб в майбутньому клієнти були проконсультовано стосовно всіх питань, і не було подібних ситуацій.
16.08.19
Borys Kryshtapiuk
Рекомендую дану компанію для покупок сантехніки. Якісно і швидко допоможуть у вирішенні питань.. Процвітання Вам і гарних клієнтів..
16.08.19
Demian Korneliuk
SanpidSummerFest 2019. Крута мережа, висока якість, низькі ціни! Так тримати!!!
08.06.19
Юра Добросинець
нормальні пацани.рекомендую
18.11.18
Виктор Гордиевич
Класний магазин,рекомендую.
21.10.18
Марян Підлужний
Стабільність , якість, відповідальність
20.10.18
Serhii Hunko
Згуртований колектив спеціалістів, який надає якісні послуги з продажу необхідного обладнання для систем опалення. Раджу всім завітати у точки продажу Sanpid та впевнетись у професійному ставленні до своєї роботи та клієнт-орієнтований сервіс !!!
20.10.18
Sergiy Fancoil
Згуртований колектив спеціалістів, який надає якісні послуги з продажу необхідного обладнання для систем опалення. Раджу всім завітати у точки продажу Sanpid та впевнетись у професійному ставленні до своєї роботи та клієнт-орієнтований сервіс !!!
06.06.18
Yuriy Hertsyk
Після чотирьох років війни фірма не спромоглася розробити версію для українців. На зауваження мені подали відповідь з "кокетливим підморгуючим смайликом", що сайт розробляється. А якби вам зарплату видали банкнотами з російською мовою?
09.10.17
Николай Якимчук
Магазин супер. Швидка доставка. По цінах радує приємно, купував газову колонку, в них дешевше на 300грн чим в інших магазинах.
03.10.17
Юрий
более 100 отзывов
6
остались очень довольны ассортиментом магазина
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти