Ваш городКиев?
Изменить

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

08.10.21
Вікторія
1 отзыв
Киев, Задорожный переулок, 1АГолосеевская
Найкраща школа, де дитина - це особистість. Мені дуже імпонує, що тут вміють працювати як з найменшими учнями, так і до підлітків можуть знайти підхід та мотивувати їх до навчання. До кожної вікової категорії свої підходи та методики. І ще одним важливим показником для мене є те, що такі науки як хімія, математика, фізика - тут діти люблять. Ніде більше не бачила, щоб школа настільки професійно вміла зацікавити, допомогти полюбити науки.
30.08.21
Inna Palko
1 отзыв
Киев, Задорожный переулок, 1АГолосеевская
Хороша приватна школа, в якій дбають про психологічний стан дитини та про розвиток особистості. Син навчається третій рік у КМДШ, ми як батьки дуже задоволені. Дуже хороший рівень англійської, значно зросла мотивація загалом до навчання вже в перші кілька місяців після переведення зі звичайної школи, і зберігається протягом всього періоду навчання. Клас супроводжує ментор пані Ольга, яка зуміла завоювати авторитет у підлітків, і вони сприймають її як друга. Також подобається, що в 9 класі вже були не просто заняття, а факультети з профорієнтацією від зовнішніх спікерів, діти мали можливість вибрати той, який подобається, мій син обрав фактультет IT, і був у захваті від того, що вони готували реальні проекти, програмували, спілкувалися з кращими зовнішніми експертами на ринку, а не лише в межах школи, це круто.
23.08.21
tanya.shnajder
Проучились в этой школе 5 лет. Жалею, что раньше не забрали ребенка. Сначала в школу пришли дети людей из бизнеса, политиков, но буквально спустя первый год, я уже этих детей в школе не видела. Затем и наши друзья перевели ребенка в гос школу и он с трудом там учился. Пришлось брать репетиторов. Я тоже взяля репетиторов и как выяснилось, дочка сильно отставала по программе. При том, что в КМДШ училась на 10-11. Доучившись год, мы тоже перевелись в государственную школу. Из того, что плохо еще: тьюторы с неграмотной ограниченной речю. Это сильно бесит, потому что хочется, чтобы с ребенком общался интеллигентный человек с нормальным лексическим запасом. А не тетечки, которые охают и ахают и не могут нормально строить коммуникацию. Школа, не предупреждая, повышает цены и это может стать большим сюрпризом. Бывшие одноклассники рассказывали, как на удаленке уроки были по 20 минут. За 25 тысяч грн в месяц)) Школа любит устраивать пафосные мероприятия, рассказывая о своих успехах. Но все успехи испарились, как только дети начали сдавать ЗНО. И тут выяснилось, что школа – полный ноль в плане образования. 62 место среди школ Киева. Вот вам и «успех», и креативность, и развитие мышления. Не жалейте, если вдруг вас сюда не взяли. Все равное, придётся переводится. Кстати, после 9-го класса перевелось 90 % детей. И никто не пожалел. Мне хочется пожелать школе не строить громкие пиар- и маркетинг-стратегии, а заниматься детьми. Все равно, результаты говорят громче любых ваших пафосных презентаций.
05.09.20
Iryna Tulyakova
Коли зміст та форма єдині. Освіта для творців світу - освіта для моєї дочки 💛
01.09.20
Оксана Кравец
Школа, яка вчить думати? Дійсно? Чого ви можете навчити дітей, якщо, відкривши новий філіал на Осокорках, не подбали про парковку для батьків, створивши вже з першого дня свого існування повний армагедон на Дніпровській набережній?! Звісно, чим більша площа приміщення, тим більше класів, учнів і грошей. Хто ж там думав побудувати меншу школу, але з парковкою?! Але вже змініть тоді свої гасла, благаю. «Школа, яка вчить класти на інших» - якось більш правдиво!
20:04 02 сент.Игорь Туманов
River mall, 2 часа бесплатно, можете не благодарить
01.09.20
Оксана Антонюк
Улюблена школа нашого меньшого сина з 1 класу) Школа, яка вчить думати 😊
26.08.20
Олена Квашук
Якісна освіта у творчому, креативному просторі для мислення, зростання та формування особистості!
02.06.20
Илья Вареник
Крутое инновационное пространство, где дети чувствуют себя свободно и без гнёта рутины как в обычных школах.
21.05.20
Вера Богданова
Школа розвиває в дітям креативне мислення, пошук шляхів подолання викликів. Чудова тепла атмосфера, дітям тут комфортно😉
27.04.20
Inna Stah
Очень хвалят наши знакомые,чья дочь учится у Вас!!!
03.04.20
Anna Litvinenko
Почему нигде нет информации о стоимости обучения?
25.03.20
Svitlana Khachaturyan
Щира подяка нашому досвідченому і чуйному педагогу-класній мамі і безкінечно позитивному, турботливому і енергійному тьютору, а також всім викладачам інших предметів за організацію навчання і виховання мого сина, створення дружнього дитячого колективу, врахування і поважне ставлення до індивідуальності кожної дитини, створення і підтримання сприятливого психологічного клімату! Мій син залюбки ходить до школи, любить своїх вчителів і цінує однокласників. Так, я рекомендую КМДШ!))
17:27 25 мартаКМДШ. Київ. Школа, яка вчить думати
Svitlana Khachaturyan 🤗❤️
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти