Ваш городКиев?
Изменить

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

14.11.20
mariia.rybak1985
1 отзыв
Киев, Большая Васильковская улица, 65Олимпийская
Відгуки про Алекса відбивають будь-яке бажання у вас вчитись. Рік пройшов, а на нього все ще скаржаться
14.08.20
Кирилл Бурсаков
Закончил курс B1.3 (летний суперинтенсив) В первую очередь хочу выразить огромною благодарность @alphaintensiv за отменную организацию курса в онлайн формате. Это уже мой 2 курс в в Alpha-Intensiv в таком формате. Также достойны упоминания такие учителя как Александр (B1.3) и Светлана (B1.2), профессионалы своего дела. Объяснение материала всегда на высшем уровне, упор на лексику. Идут на встречу ученикам и всегда готовы помочь. Создают теплую, дружескую атмосферу в группе Всем рекомендую эти курсы! 10/10
30.06.20
Anastasiia Morenko
Проходила вперше курси в цій школі, нікому не пораджу вчителя Олександра Ярмоленко, або ж, як він себе називає Алекс. Якщо ви хочете аби вам назавжди відбило бажання вчити німецьку, тоді велкам в Альфа Інтенсив до вчителя Алекса. це людина, яка постійно буде Вам грубити, особливо якщо ви жіночої статі. Ви будете постійно слухати неумісні жарти про заміжжя, уміння цілуватись, дякувати за всі його жарти і поправки (якщо не скажете дякую, не переживайте, він вас виправить). на останок, якщо ви не зрозумієте якогось правила (а ви не зрозумієте, бо вин не пояснює іх зрозуміло), Алекс може назвати вас козлом, розказувати що викличе маму в школу, що придушить вас і т.д. Одним словом все що завгодно, але не пояснить нормально матеріал. Він не вміє пояснювати граматику, в нього абсолютно відсутнє почуття такту і субординаціі викладач-учень. Шановний Алексе, якщо Ви це колись прочитаєте, будьласка перестаньте всім розказувати що ви є в десятці найкращих репетиторів України: я не знаю де Ви взяли той рейтинг, але Ви йому не відповідаєте.
18:47 30 июняAlpha-Intensiv Спеціалізований центр німецької мови
Добрий день, Анастасія. Дякуємо Вам за відгук. Ми абсолютно згодні з Вами - це жахливо, якщо викладач так поводиться. Ми обов’язково розберемося з цією ситуацією. Дуже прикро, що Ви не повідомили нас про таке ставлення викладача до Клієнтів одразу. У найближчий час з Вами зв‘яжеться наш головний адміністратор. Нам дуже важливо у всьому розібратися.
11.06.20
Lubov Syroizhko
Очень высокое качество обучения! И скорость! Рекомендую!!!
15.04.20
Tomasz Sikorski
Вибачте за мою мову - це переклад Google :)
з плюсової сторони:
- приємна атмосфера
- професійні та корисні викладачі
- хороша організація класів (матеріали, техніка) Мені подобалося, що курси дозволяють спілкуватися в німецькій мові. Розмови ведуться парами між учнями. На жаль, це був мінус для мене, тому що, розмовляючи з помилками, колега з групи не виправляв мене, а також говорив зі своїми помилками. Але на вищих рівнях знань це не проблема. Зараз я навчаюсь в Інтернеті, і мені дуже приємно. У мене більше часу для самостійного навчання, спілкування лише з викладачем, заняття щоразу краще. Навіть після цього карантину я буду вчитися вдома.
09.04.20
Vova Marchenko
Киев, Большая Васильковская улица, 65Олимпийская
Я начал учиться с летнего суперинтенсива, был приятно удивлен атмосферой во время занятий и моим прогрессом в обучении. понравился отдельный курс грамматический, помогает крепко зацементировать знания
07.04.20
Ирина Клименко
Спочатку була налаштована досить скептично налаштована на перехід в режим дистанційного навчання, але десь з 3 заняття вже почала відчувати позитивні сторони: інформація гарно сприймається, гарно тренується слух на сприйняття мови, за нашою дружньою групою сумую, але спілкуємось те ж в онлайні і жартуємо про сучасні екстремальні часи 😉
05.04.20
Олексій Яницький
Профессионалы своего дела - курсами доволен. Результат очень хороший. Рекомендую
01:11 01 июняAndrii Hlubokyi
Ужас!! Это сбор денег !
05.04.20
Алексей Яницкий
Профессионалы своего дела - курсами доволен. Результат очень хороший. Рекомендую
23.03.20
Andrii Hlubokyi
Самые не профессиональные курсы в Киеве. Никому не рекомендую. Во время карантина перешли в онлайн формат, по умолчанию, без согласия учеников которые заплатили за курс в аудитории. На предложения перенести старт курсов после карантина, были категоричны((( готов юридически подтвердить свое мнение.
22:39 23 мартаAndrii Hlubokyi
Уважаемые друзья Вы готовы платить деньги за такой формат образования?
23.07.19
Alyona Mamay
Я ніколи більше не піду в цей центр. Викладач Алекс, якому вже, судячи з усього, час на пенсію, сексист. Він говорив моїй одногрупниці, що вона надто розумна для дівчини. Він примушував мою групу обрізати листочки з текстами, щоб вони були рівні по краю, перед тим як здати, і це тільки одне з небагатьох дуростей, що він робив. Бажаю йому засунути його листочки поглибше в його почуття власної важливості.
05.07.19
Владимир Соломийчук
В центры выучил язык с нуля до В2 за 8 месяцев. Всем рекомендую!
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти