Ваш городКиев?
Изменить

Отзывы - Негосударственная экспертиза Судебная независимая экспертиза Украины (СНЭУ)

19 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

01.12.19
Людмила Деревецкая
Киев, Победы проспект, 123
Так случилось, что через 6 месяцев пользования телефоном марки SAMSUNG Calakxy A7 2018 Pink SM -A750, я категорически не согласилась с техническим заключением сервиса "SAMSUNG"; обратилась с претензией к " Продавцу" ( ООО " Комфи - Трейд") и дала согласие на проведение экспертизы в ООО " Судебная независимая экспертиза Украины". Позиция сервиса и "Продавца" рушили мои надежды на справедливую экспертизу. Однако, эксперты, скрупулезно исследуя причины неисправностей в телефоне, провели экспертизу на высоком профессиональном уровне. Выражаю большую благодарность, уважение и доверие. Уж не знаю, могу ли я указать ФИО эксперта, но все же попробую. Юлия Владимировна Цепа, мое Вам признание. Спасибо. Телефон поменяли на новый.
01.11.19
Anastasiia Letna
Киев, Победы проспект, 123
Два рази залишала заявку на проведення хімічного аналізу води, телефонувала оператору, обіцяли, що спеціаліст зі мною зв'яжеться. Тиждень минув, а зі мною так і ніхто не зв'язався.
12.04.18
Гость
Киев, Победы проспект, 123
Хочу застерегти та попередити всіх, хто планує скористатися послугами ТОВ «Судова незалежна експертиза України», м. Київ, пр-т. Перемоги, 123, так як їхні експерти є некомпетентними та «домовляються» з іншими сторонами Мою квартиру заливало вісім разів, сім з яких були фекальні, про що були складені акти балансоутримувачем та названі винні у засміченні каналізації та залитті. Ухвалою суду було зобов’язано ТОВ «Судова незалежна експертиза України» порахувати збитки та відповісти на питання суду (12 питань). Мною було сплачено за проведення експертизи 10 000 грн., після чого судовий експерт Комашка Р.В. оглянув мою квартиру після її численних залить. Після ознайомлення з експертизою – висновки експерта шокували мене. 1. Експерт почав рахувати завдані квартирі збитки не згідно матеріалів справи, в своїх висновках посилався на не існуючі акти, яких просто немає. 2. Суд поставив експерту Комашка Р.В. дванадцять запитань, за дослідження яких були сплачені кошти. Гроші взяли, а більшу частину питань не дослідили. 3. Експерт застосував ту методику нарахувань збитків, яка відразу зменшує балансову вартість постраждалої частини квартири на 40%. Решта частина квартири, перебуває у нормальному стані, до якої таку методику не застосуєш. Фекальні залиття, які увібрали в себе гіпсокартоні перегородки здулися, стали рихлими, покрилися пухирями, іржею, грибком. Бетонна підлога під лінолеумом усмоктала в себе фекальні води, які залили нижній поверх, але цього експерт не порахував. Чотири кімнати квартири, що постраждала, я маю відремонтувати за 500 дол (розмір збитку експерт нарахував біля 9 000 грн.)!! Це з вартістю матеріалів та робіт. 4. Не порахував експерт Комашка Р.В. і санацію затопленої частини квартири. Під час експертизи, один із відповідачів поскаржився на неприємний запах в квартирі. І це після більше ніж року з моменту останнього залиття. 5. І це ще не все. Повний перелік питань був надісланий в претензії до експерта Комашка Р.В. та директора ТОВ «Судова незалежна експертиза України» Герца І.В. На яку директор Герц І.В відмовився відповідати. Відповідь готовий надати лише після звернення суду до ТОВ «Судова незалежна експертиза України». Я дуже шкодую, що звернувся до ТОВ «Судова незалежна експертиза України», яке підкупило мене низькою ціною на ринку судових експертиз та додатковими знижками, а виявилося некомпетентним та корумпованим.
01.11.17
Юлія Миколаївна Кондратюк
Киев, Победы проспект, 123
Вперше в житті звернулася до судової галузі. Фахівці автотехнічної експертизи надали хорошу консультацію з мого питання. І я вирішила провести експертизу, а саме дослідити обставини ДТП. Величезна подяка Вам!
01.11.17
Алексей Тычинский
Киев, Победы проспект, 123
100 раз пожалел что обратился в эту контору. Понаписывали такой бред что волосы дыбом. Вывод черниговского эксперта Барабаша - это вообще творческое произведение оторванное от реальности... вообщем никому не советую обращаться к ним - вам же только хуже будет.
01.11.17
Алена Гусак
Киев, Победы проспект, 123
Очень компетентные ребята. Могут проконсультировать по всем интересующим вопросам. Обращалась несколько раз, когда необходимо было разделить квартиру между собственниками с последующим договором дарения одной из частей. И когда соседей затопило по виде ЖЕКа в частном комплексе, очень оперативно смогли решить этот вопрос. Рекомендую как очень справедливых и компетентных специалистов. Но если нужно решить вопрос с результатом "под себя" - то это не к ним. Именно такая позиция вызывает уважение к тому, чем они занимаются и не даёт усомнится в профессионализме.
01.11.17
Анна
Киев, Победы проспект, 123
Звернулась до експертів з питанням поділу домоволодіння. Експертиза була проведена в максимально короткі терміни, допомогли дуже вчасно. Мені буде приємно рекомендувати настільки досвідчених професіоналів своїм знайомим. Успіху Вам і побільше вдячних клієнтів!
01.11.17
Ірен Адлер
Киев, Победы проспект, 123
Звернулася із складною ситуацією — допомогти встановити причину пожежі у будинку. Спеціалісти Судової незалежної експертизи України провели пожежно-технічну експертизу та чітко визначили причину. Дякую, що допомогли там, де інші були безсилі.
01.11.17
_marchuk21 _
Киев, Победы проспект, 123
Судові експерти незалежної експертизи України допомогли провести оціночно-будівельну експертизу. Попри те, що від майбутніх сусідів я чула негативні відгуки про будівлю, то навіть вирішила це перевірити. Після дослідження стало відомо, що там все гаразд. Ми придбали квартиру в житловому комплексі. Близько року живемо тут і дуже задоволені.
01.11.17
Ірина Довгалюк
Киев, Победы проспект, 123
Експерти проводили почеркознавчу експертизу. Вже навіть не сподівалася довести достовірність того факту, що підпис ніде не зазначала та ніяких паперів не підписувала. Все ж Ви довели свою справу до кінця. Експертиза була виконана за 5 днів. Величезне Вам спасибі!
01.11.17
Віктор Дзядевич
Киев, Победы проспект, 123
Експерти допомогли мені розібратись у ситуації. Три місяці тому я замовив ремонт. Домовились за оплату і взялись до справи, але після виконання працівники збільшили гонорар майже втричі без обгрунтування будь-яких причин. З такими темпами ми дійшли до суду. Звернувся до Судової незалежної експертизи і мені допомогли визначити вартість виконаних робіт. Сума звичайно не залишилася сталою, та все ж не довелось переплачувати. Величезне Вам спасибі!
01.11.17
Irina Ivanova
Киев, Победы проспект, 123
Месяц назад приобрели дом в частном секторе и для нас очень важно было сделать полностью развернутый анализ воды из колодца находящегося на нашем участке. Мы решили воспользоваться услугами судебной независимой экспертизы и сделать химический анализ воды на 24 показателя. Экспертное исследование провели в кротчайший срок и результат испытаний мы получили достаточно быстро. Он нас очень удивил и порадовал, вода соответствует всем положенным нормам и пригодна для потребления. Мы остались довольны, сделали все достоверно и цена на услугу приемлемая. Спасибо за качественную работу!
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти