Ваш городКиев?
Изменить
Нашли ошибку?

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

08.06.19
Руслан Лавриненко
Киев, улица Ярославов Вал, 33Золотые ворота
(Перекладено Google) Грошей беруть помірно. Паяють швидко. Майстер хоч і неголений але тямущий. Принаймні може людськими словами пояснити що зламалося. (Оригінал) Денег берут умеренно. Паяют быстро. Мастер хоть и небритый но толковый. По крайней мере может человеческими словами объяснить что сломалось.
28.03.19
BEREZATV
Киев, улица Ярославов Вал, 33Золотые ворота
(Перекладено Google) Відмінний сервіс та обслуговування .Отправлял материнську плату від ноутбука новой почтой на ремонт. Терміни ремонту швидкі, якість відмінна і ціна не велика, в порівнянні з іншими сервісамі.Всем раджу. Хлопці працюють по совісті. (Оригінал) Отличный сервис и обслуживание .Отправлял материнскую плату от ноутбука новой почтой на ремонт. Сроки ремонта быстрые, качество отличное и цена не большая,по сравнению с другими сервисами.Всем советую. Ребята работают по совести.
28.03.19
Daniel Epshtein
Киев, улица Ярославов Вал, 33Золотые ворота
(Перекладено Google) Гарний сервіс! Чистка ноутбука 550 грн. Працюють швидко. За терміновість доплати немає. (Оригінал) Хороший сервис! Чистка ноутбука 550 грн. Работают быстро. За срочность доплаты нет.
28.11.18
Христина Заремба
Киев, улица Ярославов Вал, 33Золотые ворота
Принципі все добре, зробили дуже швидко, я несподівалась, що так швидко зробили, буквально за годину потрібно будо вже забрати зарядне від ноутбука, недорого. От тільки там дідок вредний є. Якщо навчаться з клієнтами порядніше та спокійніше говорити все буде на 5. +Оперативно +недорого +хороше місце розташування (центр) -спілкування з клієнтами підтянути
28.11.18
Vofkka Vofkka
Киев, улица Ярославов Вал, 33Золотые ворота
(Перекладено Google) Звернувся в даний сервіс (порадили). Все сподобалося. Відремонтували в цей-же день. Я і сам був не готовий до цього (матеріально). Спасибі вам! Успіхів! (Оригінал) Обратился в даный сервис (посоветовали). Все понравилось. Отремонтировали в этот-же день. Я и сам был не готов к этому (материально). Спасибо Вам! Удачи!
28.11.18
Oleg Goncharenko
Киев, улица Ярославов Вал, 33Золотые ворота
(Перекладено Google) Вирішили проблему з шумом в ноутбуці, виявилася рідкісна проблема. Профі, рекомендую Сергія! (Оригінал) Решили проблему с шумом в ноутбуке, оказалась редкая проблема. Профи, рекомендую Сергея!
28.10.18
Іван ...
Киев, улица Ярославов Вал, 33Золотые ворота
Друг порадив даний сервіс. Ноутбук полагодили в той же день, хоча з особистого досвіду тільки на другий день сервіс діагностує проблему і ще пару днів на ремонт. Ціна ремонту демократична)) Дякую!
28.05.18
Дмитро Харабаш
Киев, улица Ярославов Вал, 33Золотые ворота
(Перекладено Google) Користуюся сервісом постійно. Заміна матриці в ноут Dell, блок живлення в TV LCD LG, восстановлегіе і настройка після сабонтуя офісних ноутбуків Sony Vaio і HP. Завжди, оперативно, якісно і на заздалегідь обговорених умовах. Так тримати!!! (Оригінал) Пользуюсь сервисом постоянно. Замена матрицы в ноуте Dell, блок питания в TV LCD LG, восстановлегие и настройка после сабонтуя офисных ноутбуков Sony Vaio и HP. Всегда, оперативно, качественно и на заранее оговоренных условиях. Так держать!!!
28.05.18
Roman Semywolos
Киев, улица Ярославов Вал, 33Золотые ворота
Кілька раз вже користуюсь послугами цього сервісу. Все подобається - майстри толкові, ціни нормальні, договірні. Якість роботи дуже гарна, відремонтували ноут навіть після того, як я сам намагався усе виправити і випадково зламав кілька деталей. Бонусом ще й почистили і замінили термопасту - безкоштовно. Мене попросили залишити відгук, спеціально чекав кілька місяців щоб перевірити, як усе працюватиме. Усе працює гарно) Рекомендую.
28.05.18
Katja Solovtsova
Киев, улица Ярославов Вал, 33Золотые ворота
Терміновий ремонт виявився чудовим терміновим сервісом з якісно виконаними роботами та чемним обслуговуванням. Дякую!
28.05.18
Алина Алина
Киев, улица Ярославов Вал, 33Золотые ворота
(Перекладено Google) Дуже хороший сервіс центр з кваліфікованим персоналом! Вже протягом кількох років користуюся послугами даного сервісу, хлопці роблять все швидко, якісно і надійно. Персонал на позитиві, чуйний все пояснюють. Окрема подяка. Сергію. (Оригінал) Очень хороший сервис центр с квалифицированным персоналом ! Уже на протяжении нескольких лет пользуюсь услугами данного сервиса, ребята делают все быстро, качественно и надежно. Персонал на позитиве, отзывчивый все объясняют. Отдельное спасибо. Сергею.
28.05.18
Marta Mokhunova
Киев, улица Ярославов Вал, 33Золотые ворота
(Перекладено Google) Хлопцям однозначно варто попрацювати над сервісом, так як передражнювання слів клієнта і агресивні команди "швидко поставити ноутбук на місце" після двох хвилин очікування надходження грошей на банківську карту - навіть не хамство, а досконала дикість. Така ж, як і проведення "бонусних" робіт і неодноразове згадування цього факту згодом. Залишилося виключно негативне враження. (Оригінал) Ребятам однозначно стоит поработать над сервисом, так как передразнивание слов клиента и агрессивные команды "быстро поставить ноутбук на место" после двух минут ожидания поступления денег на банковскую карту - даже не хамство, а совершенная дикость. Такая же, как и проведение "бонусных" работ и неоднократное упоминание этого факта впоследствии. Осталось исключительно негативное впечатление.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти