Ваш городКиев?
Изменить

Отзывы - Сеть магазинов одежды Massimo Dutti

104 отзыва

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

04.10.20
Орест Гапаляк
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
High quality of clothes. When you wear it, you look like millionaire. And feel too.
08.09.20
Сергей Иванов
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
Магазин известного бренда. Стильная, добротно сшитая/сделанная одежда, обувь аксессуары. В ценовом плане, не рассчитан на среднестатистического покупателя. На юных потребителей тоже, пожалуй, не ориентирован. Скорее, этот бутик для людей вступающих или вступивших в пору зрелости желающих в любой ситуации выглядеть респектабельно, ценящих качество и удобство.
08.06.20
Grishman Volohoff
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
Гарний, якісний одяг
08.06.20
Володимир Миронович
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
Шопінг то не моє... Але цей магазин змушує щось придбати...))) Супер речі! Завжди в подоражах цей бренд також в пріоритеті! Рекомендую!
08.03.20
Peter Krupnyk
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
Сьогодні 06.04 приблизно о 21:30 зайшли з дитиною в цей магазин.так як в ТРЦ Форум їхати не планували, ноги каляски з собою не взяли. Тому щоб не носити автолюльку в руках, взяли візочок з Сільпо і поклали туди автолюльку (Cybex cloud Z) та поїхали по магазинах.Оьїхпли низку магазинів, жодних зауважень чи претензій щодо того, що ми возимо дитину в візьму не було. Як тільки ми зайшли в Massimo Dutti, нам охоронець і співробітниця сказала що з візком з Сільпо не можна заходити і попросили вийти. Від такої поведінки аж відняло мову, і просто були в шоці (не що в шоці, а просто в а@@ує!!!). Візок був пустий, без жодних продуктів, лише крісло з дитиною. Такого хамства не зустрічав ні в одному магазині. Тепер не те що не куплю там макасини, ноги моєї в цьому рагульському магазині більше не буде.. просто розчаровані
08.02.20
Андрій Пивоварник
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
Один з моїх улюблених магазинів на сьогодні, в яку країну Європи я б не поїхав , всюди йду до вас😊 Куртка на фото, остання покупка, задоволений на млн %👍.
08.01.20
Marija Dzudz
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
Люблю Массімо Дутті але хочеться , щоб в них частіше обновлювався асортимент а також щоб були присутні більші розміри. Дуже часто є речі які подобаються , але що в чоловічому , що в жіночому залі з товаром не має розмірів , що дуже сумно.
08.12.19
Ігор
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
Один з улюблених брендів, маю дуже багато речей його, які ношу по декілька років. За цей час жодна річ не покудлатилась, не втратила колірч не розтягнулась. Одяг тут стильний, але для маминих модніків в спортивках не підійде. В магазині радо зустрічають, але продавці ненав'язливі. Одяг завжди поскладаний, чистий та приємний на запах, в магазині також завжди чисто. Щодо якості, то вартість і якість співвідносяться. Все з натуральних матеріалів, мінімум синтетики, немає тирчачих ниток, рівні шви, костюми без фейкових ґудзиків, одяг в клітинку чи полоску збігається в полосках на стику швів - все це та багато інших дрібничок свідчать про якість.
08.12.19
Alex Kovalenko
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
Дуже люблю цей бренд. Дружина також. Але б хотілось трошки більше уваги з боку продавців- консультантів. Особисто в чоловічому відділі.
08.11.19
Nata Desh
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
Дуже не вистачає ще двох магазинів у Львові щоб задовільнити попит, щоб в полювати свій розмір потрібно в перші ж дні колекції прийти, будь ласка подумайте про відкриття ще кількох магазинів або хоча б можливість купівлі онлайн. Якість речей дуже приємна, багато натуральних тканин та класичних проте стильних фасонів
08.10.19
Alexander Kucuk
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
Вибір не цікавий.
08.10.19
TATIANA BONDARUK
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
Одяг хорошої якості, в магазині завжди все виглядає охайно. АЛЕ!! В жіночому відділі ціни невиправдано завищені, навіть на розпродажах .Ті ж самі речі в європейських магазинах в рази два дешевші. В чоловічому ж відділі ціни трохи приземленіші
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти