Ваш городИвано-Франковск?
Изменить

Отзывы - Ветеринарная клиника OlVet на Молодежной

194 отзыва

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

05.08.21
skoro.olga
Байдужість до тварин, діагноз з першого разу поставити не в змозі, воду в животі не помітили, на стаціонарі тварини в поганих умовах. Коли долікували до критичного стану «намалювали» діагноз чумка і здихались кота. В іншій клініці діагноз не підтвердили. Дуже дорого коштують послуги стаціонару, а по факту кіт лежав в лотку обпісяний, напевне пошкодували пеленку лишню застелити. На жаль, у мене неприємні враження. Бачу є задоволені щасливчики, тому просто будьте обачні, коли сюди потрапите, бо це лотерея..
16.04.21
Олеся Ямборко
Ивано-Франковск, Молодёжная улица, 55
Гарна клініка, хороше відношення до клієнтів. Особливо хочу подякувати Анастасії Денисівні за її професіоналізм, відкритість, вміння все пояснити. Декілька раз зверталися з нашими щуриками, які хворіли. Лікування було підібрано првильно і зараз з ними все гаразд. Дуже Вам вдячні.
09.04.21
Іван Закальницький
Ивано-Франковск, Молодёжная улица, 55
Ці псевдо лікарі не лікують тварин а заробляють на них гроші.
30.03.21
ez FIGHT
Ивано-Франковск, Молодёжная улица, 55
Под видом профессионалов работают по моему мнению некомпетентные работники(не говорю за всех) мне к сожелению пришлось попасть именно на таких.Цены космические,да и бог с этими ценами если бы лечили и был результат ,а его в моих случаях не было.. Ситуации были с разными животными,крайняя-это котенку делали незначительную операцию,кастрацию,перед этим казалось бы сделали осмотр всех органов и дали добро на операцию,а после операции,ВАУ, у него была патология и котик боролся за свою жизнь,к сожалению проиграл. Пишу не с целью как то задеть врачей,выбрали не свое дело,бывает.Пишу с целью,что бы вы хорошенько подумали, прежде чем идти со своим любимцем именно сюда.
28.02.21
Іра Діденко
Ивано-Франковск, Молодёжная улица, 55
Дякую лікарям клініки за професіоналізм. Стерилізували двох тваринок (кролика і собаку). Дуже переживала... Але все пройшло добре. Тваринки себе добре почувають. І ще приємно здивована ставленням до тварин
28.02.21
Валєра Балога
Ивано-Франковск, Молодёжная улица, 55
Стерилізував кітку десь пів року тому, без ускладнень, на другий день вже бігала)
30.01.21
Людмила Палійчук
Ивано-Франковск, Молодёжная улица, 55
Доброго вечора всім ніколи не думала що буду ділитися своїм враженням поки не стикнулисяз цією клінікою привезли хвору собаку в якої були судоми і була присмерті,відказали оглянути собаку і надати допомогу, сказали що немає щеплення у собаки, попросили пройти в машину хоча би оглянути, в цьому також відмовили. Хто ж їм надав ліцензії, і де дивляться контрольовані органи, коли це вже не вперше є скарги за їхнє халатне відношенні.
14.01.21
S Sn
Ивано-Франковск, Молодёжная улица, 55
жахливе та невідповідальне ставлення до тварин! халатне відношення! проводилась операція за допомогою ендоскопу та перед нею огляд та узд тварини! виявляється повинні були провести повний огляд органів тварини, щоб знати чи можна допускати до операції та вводити наркоз, але нашому коту зробили лише узд серця, і те незрозуміло чи добре. за два тижні перед тим як ми туди звернулися кішці наших знайомих зробили узд всіх органів та допустили до операції, але настільки халатно, що тепер боряться за життя кошеня інші лікарі, оскільки йому було заборонене введення наркозу та проведення операції!!!!!!
11.01.21
Román PhotoBlog
Ивано-Франковск, Молодёжная улица, 55
Привезли собаку з переломом лікарі зробили перевязку і відпустили додому. Зовсім некомпетентний персонал який не має права лікувати тварин.
04.01.21
Юрий Орлов
Ивано-Франковск, Молодёжная улица, 55
Поставили неправильный диагноз, собака умерла
21.12.20
Anyuta 9
Ивано-Франковск, Молодёжная улица, 55
Завжди звертаємось саме сюди. Великий плюс, що клініка працює цілодобово. Гарне відношення до тварин. Окрема подяка Антону Михайловичу, лікуємось у нього роками, золотий лікар! Робив нам дві операції. Сміло рекомендую!
18.12.20
Людмила Дудчак
Ивано-Франковск, Молодёжная улица, 55
Яремчук Соломія некомпетентний ветеринар, і нажаль там більшість таких. Дуже сумно, що у Франківську немає альтернативних клінік і Олвет цим користується, все базується спершу на грошах. Якщо не впеанені в діагнозі, то краще не беріться лікувати тварин. Ви тільки погіршуєте їхній стан . І ясно, що Ви завжди будете праві, але тільки для себе . Дослідження проводились (21.11.2020 заг. ан. крові 24.11.2020- заг. ан.крові 25.11.2020-біохімічне дослідження 25.11.2020 - піроплазмоз(не підтвердився) 26.11.2020- заг. ан. крові; лейкоформула 27.11.2020 - - заг. ан. крові; лейкоформула; УЗД 28.11.2020 - біохімія ; заг. ан. крові; лейкоформула. Це все є у виписці з Вашою печаткою. Рекомендацій ми дотримувались але лікування тільки погіршувало стан повторюю іще раз! Критичний стан виник вже як собачка була на стаціонарі, і коли я розмовляла з вет.лік о 11:18, і він повідомив що стан стабільний, а за 30 хв коли ми приїхали і побачили що вона у важкому стані, і вся жовта (про це лікар не повідомив ). І говорив щей про можливу операцію по телефону (напевно неочікував що ми так скоро приїдем), ясно що в такому стані операцію б тварина не пересла. І у виписці пише погіршення стану з 10:30. Конвульсії і кома 1.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти