Ваш городИвано-Франковск?
Изменить

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

18.07.20
Ольга Микула
Ивано-Франковск, Галицкая улица, 124А
Це ЖАХ!!!!! Мало того , що гроші друть, але діагноз не можуть поставити собаці в якого на ренгтені діри в легенях, казали , що собака здорова. Шановні власники цієї клініки, якщо ви дорожите своєю репутацією, то поміняйте своїх " фахівців" на більш кваліфінованих. Сподіваюся більше до вас не звернуся.
10.07.20
Галя Карпаш
Ивано-Франковск, Галицкая улица, 124А
Данилюк Марія щиро вдячна майстру своєї справи справжньому професіоналу-лікарю Мирону Миколайовичу за одужання йорка Лакі. В той момент коли рахунок йшов на години,а не на дні Мирон Миколайович зробив усе можливе для того щоб наша собака одужала. Чесно кажучи були дуже здивовані професійністю та витримкою лікаря. Бажаємо Мирону Миколайовичу довгих років життя та щоб усі його пацієнти завжди одужували!
26.06.20
Андрій
Ивано-Франковск, Галицкая улица, 124А
Хочу і я залишити свій відгук про ДОБРОДІЙ : .Працюю поруч, тому Звертався в цю клініку із своїм котиком декілька разів, слава Богу із не складними проблемами, так от, Я цілком задоволений професіоналізмом лікарів-ветеринарів і керівником- адміністратором Надією. Усім важко догодити. Так є деякі незручності у самому розміщенні, та плануванні приміщення, але відношення до тварин, та фаховість персоналу у мене особисто не викликає сумнівів. Доречі сьогодні зробили моєму коту-"Цезару" модну стрижку. Дякую Люді, дівчині перекарю-грумеру.
24.06.20
KLEN Mykulychyn
Ивано-Франковск, Галицкая улица, 124А
Щиро вірю що клініку створили з благородною метою. Але навіть якщо так, ваш персонал «не в курсі». Вкрай зневажливе, непрофесійне, некомпетентне, хамське ставлення. Жінці що була на рецепції у вівторок 9.06 та 13.06 тут явно не місце. Дуже сподіваюся що така неперебірливість у підборі персоналу не розповсюджується на лікарів. В будь-якому разі, я не збираюся це з’ясовувати. Шкода що купа-купезна благодійників і небайдужих до безпритульних тварин людей фінансують такі неякісні послуги. Можливо є сенс фінансувати хоч і дорожчі але якісніші в усіх сенсах заклади.
24.06.20
Katya Medvid
Ивано-Франковск, Галицкая улица, 124А
Найкраща клініка! Із задоволенням і довірою звертаємось при потребі. Професійні, чуйні і добрі лікарі. Успіхів і вдячних пацієнтів 🤗
24.05.20
Denis Nosenko
Ивано-Франковск, Галицкая улица, 124А
Хороша клініка
24.03.20
Катерина Полянська
Ивано-Франковск, Галицкая улица, 124А
Звернулись сюди бо через карантин не змогли попасти до свого ветеринара. Негативно вразило те, що допускається одночасне перебування в клініці інфекційно хворих тварин і здорових. І я не помітила щоб після того обробляли вхід, прихожу в клініку. Нас закликали одразу (перед тим я намагалася до останнього довго сидіти в машині щоб не піддавати нас ризику щось підхопити). На мою думку така халатність недопустима, особливо в теперішніх умовах. Ціни також вразили не з кращого боку
24.03.20
Анастасія Пиптюк
Ивано-Франковск, Галицкая улица, 124А
Йшла з візочком в дитячу поліклініку, мало не збили коли паркувалися своїм бусом - і це на тротуарі! Хоч би вибачився їх шофер! Я злякалася, а воно бурмило рже собі! Цікаво, як взагалі дозволили відкрити вет клініку (з в т.ч. тваринами хворими інфекційними захворюваннями) впритул до дитячої поліклініки, куди щодня приходять мами з немовлятами? Згідно затверджених державою санітарних норм, такі заклади повинні знаходитися не ближче ніж 50 метрів від житлових будинків і інших лікувальних установ для людей! Своїх хворих собак вигулюють прям біля поліклініки, всі газони загадили, хоч би вже підбирали і викидали ті екскременти! Мало цього, так вони ще й свого буса тут ставлять, не вистачає задавити випадково когось! Навіть в правилах дорожнього руху не дозволено паркувати вантажні автомобілі на тротуарах і пішохідних зонах, на територіях поліклінік! Свинство і бардак!
24.03.20
Василь Ориняк
Ивано-Франковск, Галицкая улица, 124А
Дно! Ніякого захисту у здорових тварин від інфекційних в цій клініці - всі разом. Ведеш на прививку отримуєш інфекцію в подарунок! Супер спеціалісти, нічого не скажеш!
24.03.20
Анастасія Терлецька
Ивано-Франковск, Галицкая улица, 124А
Приємні ціни та кваліфіковані лікарі) допомагають швидко, постійно контролюють. Краща ветлікарня франківська
24.03.20
Марія Фіцич
Ивано-Франковск, Галицкая улица, 124А
Погано, дорого, дуже засмутило, що навіть в теперішній час не дотримуються правил безпеки. Тварини хворі й заразні спокійно можуть контактувати з тими кого щойно привели (серед яких не лише хворі)
24.03.20
Денис Николин
Ивано-Франковск, Галицкая улица, 124А
Молодці! Порятували собаку відмінно! Справжні професіонали!
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти